folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fotoğrafçı Arıyorum [İstanbul/Pendik]

Fotoğrafçı Arıyorum [İstanbul/Pendik]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar,

4 tane kuşum var, benim eve gelip bu kuşların ve benim fotoğrafımı çekecek birini arıyorum.

(kuşları anı olsun diye, kendi fotoğraflarımı hem linkedin vs de kullanmak hem de estonya evatandaşlık dalgasında kullanmak için istiyorum bu arada)

armuta iş açacaktım ama belki burdan biri çıkar, burdaki mürid kazansın diye buraya yazıyorum.

makinasını yeni almış parasını çıkarmak isteyen öğrenci bir mürid falan varsa öncelik onun olsun :) 

piyasayı hiç bilmiyorum bu arada. 

ama zaman konusunda pek sıkıntım yok size ne zaman uygunsa gelebilirsiniz (haftasonu, hafta içi farketmez çok). çok anlamam fotoğrafçılıktan ama heralde 2 saatinizi falan harcasanız yeter.

sonrasında fotoğrafları gitmeden benim pc ye atsak yeterli olur.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Nü pozlarda vereceksen o civarda çok çeken çıkar hemde ücretsiz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

@DARKSKULL A PM AT 

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

@DARKSKULL A PM AT 

Bu arkadaş çıplakda çeker..

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

inanmayın eve çağırıp içeceğinize ilaç atıp s*kecek 

daha önce @lazmania61 i s*kti o yüzden böyle oldu 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

@Atakan ile bi görüş. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

@Atakan ile bi görüş. 

Karar verince PM at hocam hallederiz

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Av beklerken kendi av olmasın :) lazmania gibi olacaksak ben sikilmeye razıyım. O kafaya ulaşmak için millet neler neler kullanıyor da olmuyor. Ömür boyu mutlusun ne güzel.

Mesafe uzak olduğu için fotoğraf konusunda bir şey demedim ama kimseyi bulamazsan ben gelirim. Piyasayı bilmiyorum demişsin normal fiyatı söyleyim sana bu fiyattan olmayacak tabi. O şekilde bir çekime 500 TL'den aşağı gitmem. Tabi çok dandik makineyle gelip 100 TL harçlığa o işi yapacak adam da çok. Sen bana gelebilsen daha iyi olurdu aslında.

DarkSkull tarafından 19/Kas/21 10:41 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Av beklerken kendi av olmasın :) lazmania gibi olacaksak ben sikilmeye razıyım. O kafaya ulaşmak için millet neler neler kullanıyor da olmuyor. Ömür boyu mutlusun ne güzel.

Mesafe uzak olduğu için fotoğraf konusunda bir şey demedim ama kimseyi bulamazsan ben gelirim. Piyasayı bilmiyorum demişsin normal fiyatı söyleyim sana bu fiyattan olmayacak tabi. O şekilde bir çekime 500 TL'den aşağı gitmem. Tabi çok dandik makineyle gelip 100 TL harçlığa o işi yapacak adam da çok. Sen bana gelebilsen daha iyi olurdu aslında.

Aşk şıyırı gıbı olmuş sen bana gelebılsen daha ıyı olur falan

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DarkSkull bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

sen uzaktasın diye hiç darlamadım seni. kafamdaki bütçe de 500-600 lira falan zaten, 100 liraya yaptırılabilen herhangi bi iş kaldığını düşünmüyorum.

ama burda yakındaki bi fotoğrafçıyı aradım mapsten bulup 1500 dedi, "ok by" dedim kapadım. vize fotoğrafı için de geçen yoldan giderken bi fotoğrafçıya gittim, bana bi biometrik fotoğraf çekip yüksek çözünürlüklü halini mailime atar mısın dedim "biz fotoğrafı atamıyoruz sadece çekip basıyoruz" cart curt bişeyler dedi. :D ben de armuta iş açayım dedim.

sana gelirdim normalde, hatta geçen pm atıp sordum sana ama baktım ümraniyedesin. 4 tane kuş var onların da fotoğrafını istiyorum onları oraya getirmem zor, yolda helak olurlar. bu yüzden biri gelip evde çeksin istiyorum. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

iyi çözünürlüklü  anlik kare alabilen bir cep telefonu yada makine ile bir arkadaşına çektir  gitsin. düğün fotoğrafı değil ya.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 1118 Toplam Mesaj: 19
fotoğrafçılık fotoğraf çekimi