Foton Serisi "Ekran"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=6NhFeOa5G4A

bu haftadaki videom bu oldu geçen hafta katılamamıştım

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Kamera karşısındaki heyecanını hâlâ yenememiş gibisin hocam ses tonunu biraz daha rahatlatmalısın ama azmin beni şaşırtıyor kendi kitlene ulaşacaksın eminim.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

teşekkür ediyorum. 

:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Kamera karşısındaki heyecanını hâlâ yenememiş gibisin hocam ses tonunu biraz daha rahatlatmalısın ama azmin beni şaşırtıyor kendi kitlene ulaşacaksın eminim.

neden heycanlısın :D yoksa böyle mi konuşuyorsun :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

odada kameraya bakıp karşımda biri varmış gibi sizli bizli arkdaşlı konuşmak  gerçeklik algımı bozuyor.

Bu günden güne diğer videolara nazaran daha iyileşiyor. Bu en rahat olduğum videoydu. Fakat 1 saat sonra arkdaşımın geleceğini öğrendim çok hızlı çekmem gerekti. Normalde o kadar hızlı konuşmam.  Yetiştirmek istedim çünkü geçen hafta güzel bir foto çekmiştim onu paylaşamadığıma üzülmüştüm.  O yüzden hızlı konuşurum.

Kanalda katıldığım radyo programları var. Orada en başında heycanlı olsamda ortalarda gerçek birer patates erkeği gibi konuşmalarım mevcut:)

Buda geçen hafta yetiştiremedğim, ve artık tahribat profil resmimi değiştirip yerine koyacağım 30 yaş fotoğrafım.

Şimdiki ile çok taşşak geçildi yeter. artık masaya vurma zamanı

heRKes Akıllı olACak 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

odada kameraya bakıp karşımda biri varmış gibi sizli bizli arkdaşlı konuşmak  gerçeklik algımı bozuyor.

Bu günden güne diğer videolara nazaran daha iyileşiyor. Bu en rahat olduğum videoydu. Fakat 1 saat sonra arkdaşımın geleceğini öğrendim çok hızlı çekmem gerekti. Normalde o kadar hızlı konuşmam.  Yetiştirmek istedim çünkü geçen hafta güzel bir foto çekmiştim onu paylaşamadığıma üzülmüştüm.  O yüzden hızlı konuşurum.

Kanalda katıldığım radyo programları var. Orada en başında heycanlı olsamda ortalarda gerçek birer patates erkeği gibi konuşmalarım mevcut:)

Buda geçen hafta yetiştiremedğim, ve artık tahribat profil resmimi değiştirip yerine koyacağım 30 yaş fotoğrafım.

heRKes Akıllı olACak 

foto çok güzelde birşey yanlış olmuş onuda çözemedim :D sanırım soldaki duvarın rengi çok fazla açık olmuş

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    patates bunu yazdı

heRKes Akıllı olACak 

foto çok güzelde birşey yanlış olmuş onuda çözemedim :D sanırım soldaki duvarın rengi çok fazla açık olmuş

Yanlış olan, imaj çakışmaları.

Sinek kaydı tıraşlı, parlak değil de mat beyaz gömlekli ve siyah veya kahverengi askılıklı bir herif olsaydı, sana birşeyler yanlış gelmezdi.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Nazi son derece doğru söylüyor.

Bende kafama göre yapmadım aslında. Pantalon askısı son anda sipariş verdim . bizimkilere herhangi birşey alsanız olur fotoğrafta kullanıcam sadece demiştim. Aldıkları olmadı :)

gömlek aslında parlak bir gömlek değil, foto için herkes sanki  türkücü gömleği giymşim gibi yorum yapıyor fakat değil. yeni bir flash aldım ve flashla çekim konusunda oldukça yeniyim. Onun kontrolsüz patlaması benim çok karanlıkta kalmam sebebi ile kendimi belirginleştirmek için yaptığım efektin sonucu o.

sakal konusu garip. amerikalılar ztn hiç sevmez ok ama bu ambiyasta olan fotoğrafların hiçbirinde sakallı tip yok. bıyık var, ama dediğiniz gibi böyle bir sakal yoktu. ama tek kare için sakal kesmek istemedim o yüzden küpede çıkarmadım.

Şapkayı ben kemeraltından kendim aldım. onuda fotoğraf göstererek 1930 1940 arası amerikan şapka filan diye analtsamda finalde  "köşeli gakkoş şapkası" adında bir şapka verdiler. en çok o benziyordu onlarla çekim yapıldı.

Papyonda tamamen benim uydurmam son dk askı olmayınca bari papyon yapayım dedim. suratımda ztn pokerface değil bildiğiin kahvedeki emmi dayı olmuş:)

patates tarafından 20/Nis/17 15:36 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

Nazi son derece doğru söylüyor.

Bende kafama göre yapmadım aslında. Pantalon askısı son anda sipariş verdim . bizimkilere herhangi birşey alsanız olur fotoğrafta kullanıcam sadece demiştim. Aldıkları olmadı :)

gömlek aslında parlak bir gömlek değil, foto için herkes sanki  türkücü gömleği giymşim gibi yorum yapıyor fakat değil. yeni bir flash aldım ve flashla çekim konusunda oldukça yeniyim. Onun kontrolsüz patlaması benim çok karanlıkta kalmam sebebi ile kendimi belirginleştirmek için yaptığım efektin sonucu o.

sakal konusu garip. amerikalılar ztn hiç sevmez ok ama bu ambiyasta olan fotoğrafların hiçbirinde sakallı tip yok. bıyık var, ama dediğiniz gibi böyle bir sakal yoktu. ama tek kare için sakal kesmek istemedim o yüzden küpede çıkarmadım.

Şapkayı ben kemeraltından kendim aldım. onuda fotoğraf göstererek 1930 1940 arası amerikan şapka filan diye analtsamda finalde  "köşeli gakkoş şapkası" adında bir şapka verdiler. en çok o benziyordu onlarla çekim yapıldı.

Papyonda tamamen benim uydurmam son dk askı olmayınca bari papyon yapayım dedim. suratımda ztn pokerface değil bildiğiin kahvedeki emmi dayı olmuş:)

:D

Hocam askılığın çok tatlıymış, samimiyim.

Lafımı, seni yaftalamak için filan söylemedim, umarım yanlış anlamamışsındır. Ben sadece çok fazla film izleyip gözlem yaptığım için kafamda oluşan karakteri ve olması gerekenlerini söyledim.

Mesela ellerini masanın altında tutman, kafanda kendin için oluşan ''emmi'' eleştirinin nedenidir. Sandalyenin sırtlığını gösterir şekilde otururken elinin birini masaya tam olarak açık bir şekilde koysan ve diğeri ile de sandalyenin sırtlığını kavrasan -bu hareketinle sandalyeye bir hiddet ile oturup aniden tipkini verdiğin hissi uyandırırsın- bize gerçekten ne istediğini bilen sert adamı hissettirirdin.

Bu pozda duyguyu verecek olan tek şey yüzün olduğu için sinek kaydı bir tıraş gerekirdi ki, dediğin gibi bir poz için sakal kesmek düşündürücü, fakat bilirsin ki bu tip adamlar genelde kemikli ve dolgun elmacık kemikleri olan adamlardır. Ayrıca kaşlar çok önemli ki, sert ifadenin temeli çatık kaşlardır. Kaşlarını iyice çatsan ve çeneni göğsüne çeksen ve dişlerini iyice sıkıp kameraya baksan tamamdı.

Gömleğin kollarını salaş bir şekilde katlayıp, biraz da terlemiş olabilirdin mesela.

Bir dahaki çalışmanda sakalını bile kesecek cesarete erişmeni dilerim hocam.

:)

NaZi_ tarafından 20/Nis/17 16:08 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

çekimden önce 2 duman gözlere visine 

ooooh ne çekimler ne çekimler :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

fotoğraf iyimiş.

senle aynı ilde olsak yutup işine girerdik hoca :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2317 Toplam Mesaj: 20
foton serisi