Galaxy S3 Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

merhaba sevgili müridler sizlere küçük bir  iki sorum olacak ben daha önce yurt dışından iphone  geltirtmiştim ve elimde olmayarak satmak

sorunda kaldım şimdi ise yeter bu kadar ios birazda android kullanayım diyorum.

dışardan bir galaxy s3 alsam buna pasaport kaydı gerekiyor mu ayrıca tanıdık 1-2 kişi imei klonlatsanda olur dediler bide sim kilit olayı

bundada varmı daha başka bir konu ise s3 ü android versiyonlarından romsuz olarak en son hangisine yükseltebiliyoruz bende eskiden

xperia vardı onu 2.3 e kadar yükseltebilmiştim s3 tede böyle bir sınırlama varmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

merhaba sevgili müridler sizlere küçük bir  iki sorum olacak ben daha önce yurt dışından iphone  geltirtmiştim ve elimde olmayarak satmak

sorunda kaldım şimdi ise yeter bu kadar ios birazda android kullanayım diyorum.

dışardan bir galaxy s3 alsam buna pasaport kaydı gerekiyor mu ayrıca tanıdık 1-2 kişi imei klonlatsanda olur dediler bide sim kilit olayı

bundada varmı daha başka bir konu ise s3 ü android versiyonlarından romsuz olarak en son hangisine yükseltebiliyoruz bende eskiden

xperia vardı onu 2.3 e kadar yükseltebilmiştim s3 tede böyle bir sınırlama varmı ?

Nerden gelıcek ALAT?

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

ırak tan gelcek hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Zaten benim bildiğim şu an son versiyonda.Android 5 güncellemesini de alır ve ömrünü tamamlar.Getireceksen sony xperia z getir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Zaten benim bildiğim şu an son versiyonda.Android 5 güncellemesini de alır ve ömrünü tamamlar.Getireceksen sony xperia z getir.

ben o markaya gıcığım hocam z nasıldır nedir bilmiyorum ama xperia almakla 1 hata yaptım 2. sinden Allah korusun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    konuyla alakasi yok ama iraktan ne kadara gelicek suan bi tanidik iranda ordan iraka da gececekler.fiyatlar orda nedir bilgin var mi?

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    konuyla alakasi yok ama iraktan ne kadara gelicek suan bi tanidik iranda ordan iraka da gececekler.fiyatlar orda nedir bilgin var mi?

800 istedi hocam benden

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

ırak tan gelcek hocam

Walla bak bende Almanya dan gelen bır cıhaz var guncelleme alıyor sorun yok :)

Irak ıran ıcın bısı dıyemeyecgım ama sorun olacagını pek sanmam :)

Senın su elemana bırde S4 sorsana hocam :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    costantin bunu yazdı

ırak tan gelcek hocam

Walla bak bende Almanya dan gelen bır cıhaz var guncelleme alıyor sorun yok :)

Irak ıran ıcın bısı dıyemeyecgım ama sorun olacagını pek sanmam :)

Senın su elemana bırde S4 sorsana hocam :)

hocam ark ticaretsici değil bu işin kendisi kiliste oturuyor iş icabu yılda 10-15 kere gidiyor bende boş gelmesin diye param olunca alıyorum bu arada s4ü bi telefoncuya sordum 1100 dolar istedi arkama bakmadan çıktım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    cok para 800 tl :) e71'le devam yola artik eyvallah :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

bir arkadaşa da danimarkadan geldi.. çakma çıktı :D

kutu içi herşey orjinal gibi.. mtk chipsetli samsung çıktı.. çok bilgin yoksa girmemeni tavsiye ederim..

çünkü cidden kasayı bile NERDEYSE birerbir anlaşılmaz kalitede yapıolar.

farkı da sunulan donanım içerikleridir..

çünkü sunulan sistem özellikleri ile içerik tutmaz.. 1gb ram der ama içinde 512mb çıkar..

4 çekirdek yerine 2 çekirdek , 8mpx yerine 5 gelir..

anlamak içinde az bilgin olması lazım..

tavsiye etmem.. tr den temiz 2.el al daha garanti olur..

Gerçek oldugunu warsayarak devam edersek,

klon olayına girebilirsin. android de root etmek kaydıyla terminal programlarıyla başka bir imei yazdırırsın cihaza.

ANCAK burda da şu problem war.. kaydettirdiğin imei en az 2g destekli olmalı.. yani gprs-edge destekli..

eğer tutupda 3310 tipi bi imei kaydı yapılırsa bu seferde cihazın mobil ağ desteği olmaz..

burda da dikkat edilicek husus budur.. yazdıklarımdan sonra düşünerek kararını verirsin..

kolay gelsin...

Toplam Hit: 1490 Toplam Mesaj: 17