God Of War Pc (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    arkadaşlar playstation da god of war diye bir oyun var ama pc için varmış buldum ama linkler ölü arkadaşlar elinde bu oyun olan varsa ya da bildiği bir site link fln varsa verebilirmi acaba çok aradım bulamadım bu oyunun hastasıyım diyebilirim...

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bilgisayar için olduguna eminmisin ?

ps2 için var istersem vereyim indir..

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    walla google da arattım 2-3 yerde pc için upload etmişler ama linkler ölüydü sendeki ps2 için olandır emülatörle oynayamazmıyım:S

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diabLe
    diabLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://btjunkie.org/ girip arama yapınız sonra buldugunuz dosyayı indirip bittorrent , flashget gibi programlarda çalıştırınız

diabLe....[Admin@metalheadtr.com]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkbiohazard
    darkbiohazard's avatar
    Erkek
    cep telefonu içinde wardı hocam istersen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    hocam saol ama cep için deil pc için lazım arkadaşşın dediği siteye baktım orada da pc için yok:S:S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

arkadasim god of war sony nin kendi icin yaptigi bi oyun, sadece play stationa yapiyor... pc xbox zart zurt yok :)

telefon icin olani var ama s60 icin... onunda playstationda oynadiginla alakasi yok...

bu arada god of war 1 de 2 de manyak oyun!

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    Pc icin bulabılırsın ama  bulsanda en fazla 2 fps ile calıstırabılırsın orta duzey bı sıstemle, onu normal oyunlar gıbı oynamak ıcın işlemci quad core , ekran eax1550 ve yukarısı falan fılan ıste yanı . dedıgın gıbı pc emulatorlerını yapıolar bende aldm yukledım ama e basta 60 fps idi 30 sn de 2 ye dustu ve oynanmıyor ):):)

Hayat Bizi 61 kenara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ha evet, emulator olayiyla oynanabilir pcden orasi dogru pardon, ben oyunun orjinal pc versyonu yok demek istedim.

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek
    playstation 2 ile harika valla yat 3 lü koltuğa ayaklarını uzat konsol elinde mayışa mayışa oyna süper bir olay yaz tatilleriin vazgeçilmezi

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

ps2 deki tadı pc de alamazsınız abi zorlamayın :|

manyak oyundur kendileri saaatlerimi harcardım :| ps cafe de :| 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 2541 Toplam Mesaj: 12