Google Domain Zamlanıyor Yenileyin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

.COM alanlarının kaydını uzatma ücreti 29 Temmuz 2022 tarihinden itibaren yılda ₺195 olacak şekilde artırılacak.Yılda ₺75 ödediğiniz planınızı uzatmak için yıl ekleyin

29 Temmuza kadar 75 tl den domainleri uzatabilirsiniz 29 undan sonra 195 tl olacak ona göre

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

benim alan adim wixde ve oradan site yapmistim. aktarim yapip uzun sureli alsam tekrar baglamasi kolay olur mu acaba 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

cokincesin.com var elimde ne kadar eder sizce ? domain 2014 ten beri bende sanırım 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

benim alan adim wixde ve oradan site yapmistim. aktarim yapip uzun sureli alsam tekrar baglamasi kolay olur mu acaba 

wix de daha önce hiç yapmadım ama sadece dnsleri yazdıktan sonra 30 dk - 1 saat arasında geliyor hosta öyle yapıyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

İyi ki konuyu açtın. Bir ara ayarlara baktım uzatmayı bulamadım sadece yıllık yenieleme oluyor diye varsaymıştım. Düşündüğüm gibi değilmiş. 3 4 sene ucuzdan uzatalım şimdi.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

wixden aktarim yapiyorum ama 75 tl odedim aaktarim 2 agustosta tamamlanir diyor. ben 5 yada 10 yil alacaktim bu secenek cikmiyor aktarim tamamlanmadi henuz ne yapabiliiz acaba ?

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

wixden aktarim yapiyorum ama 75 tl odedim aaktarim 2 agustosta tamamlanir diyor. ben 5 yada 10 yil alacaktim bu secenek cikmiyor aktarim tamamlanmadi henuz ne yapabiliiz acaba ?

aktarım birkaç gün sürüyor. korkarım geç kaldın. 1 hafta önce yapsan transfer olduktan sonra 9 yıl uzatabilirdin. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

.COM alanlarının kaydını uzatma ücreti 29 Temmuz 2022 tarihinden itibaren yılda ₺195 olacak şekilde artırılacak.Yılda ₺75 ödediğiniz planınızı uzatmak için yıl ekleyin

29 Temmuza kadar 75 tl den domainleri uzatabilirsiniz 29 undan sonra 195 tl olacak ona göre

Nasıl site yaptılarsa yenileme sayfasını bulamadım nasıl yenileyebiliriz hocam nereden

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Nasıl site yaptılarsa yenileme sayfasını bulamadım nasıl yenileyebiliriz hocam nereden

Google Domainse gir.

Soldaki menüden "kayıt ayaları" na gir.

Sonra "Otomatik yenilemeyi kapat" bölümünün altında "Yıl ekle" var.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    turkz bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Google Domainse gir.

Soldaki menüden "kayıt ayaları" na gir.

Sonra "Otomatik yenilemeyi kapat" bölümünün altında "Yıl ekle" var.

Hocam domain aktarim islemi devam ediyor bitmedigi icin sanirim onu gostermiyor suanda

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

uzatmayanlara geçmeyenlere geçmiş olsun sapladılar.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 3555 Toplam Mesaj: 14
google domain domain