Google Frp Lock Nedir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

bi arkadasım telefonun desen kilidini unutmus dedim ver sıfırlayalım duzelsın yenımı cıktı bu frp lock formattan sonra önceki gmail hesabını ıstıyor onunda bilgilerini hatırlamıyormus sımdı bu telefonu nasıl kurtarcaz ınternette bır ıkı baktım hep bug ile çözmusler de google hep kapatmıs o acıkları sımdı calısan bır yontem varmı . hadi diyelim yok eski gmail hesabı olmadan acılmycakmı bu telefon yanı çöpe mı atılıyor ne olcak çözumu bilen varmı 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

En son NSA 'in kırmaya çalıştığına dair bir haber okumuştum... Eğer gerçekse zor iş.

Google tam bir yazılım uzmanı şirket.

SkynetX tarafından 24/Eki/17 20:54 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Telefon formatlanabilir. Telefon marka modelini soylersen hard reset nasil atar bakariz.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Telefon formatlanabilir. Telefon marka modelini soylersen hard reset nasil atar bakariz.

samsung j7 hocam , recovery modda wipe falan yaptım ama işe yaramadı o baska bır yöntem varmı 

Bosluk tarafından 24/Eki/17 20:56 tarihinde düzenlenmiştir

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google Gmail hesabıyla imei numarasını ilişkilendiriyor. Telefondan Gmail hesabı kaldırılmadan format veya rom atılırsa Google telefonu çalınmış olarak değerlendiriyor ve kilitliyor. Kilidin kalkması için bana sahip olduğunu ispatla diyor. 

Telefonu servise verin firma Google ile iletişime geçip cihazı açtırıyor.

mkyb tarafından 24/Eki/17 23:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kilit aşılıyor fakat internete bağlanınca Google tekrardan kilitliyor. Google Gmail hesabıyla imei numarasını ilişkilendiriyor. Telefondan Gmail hesabı kaldırılmadan format veya rom atılırsa Google telefonu çalınmış olarak değerlendiriyor ve kilitliyor. Kilidin kalkması için bana sahip olduğunu ispatla diyor. 

Telefonu servise verin firma Google ile iletişime geçip cihazı açtırıyor.

bir iki telefoncuya sormus 60 70 liraya yaparız demişler onlar nasıl yapıyor peki hocam vardır bir yöntemi heralde diycemde google bu kadar işin içine girdiyse açık kapı bırakmaz kolay kolay 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gmail hesabını hatırlasaydı cihazı silse öyle olur diyecektimde mahalle arası her önünüze gelen tamiciye telefon vermeyin. İçinden parça alır, imei numarasını çalar vs. Verin resmi servisine onlar hallediyor.

Hatta Samsung sadece imei numarasını ve fatura fotokopisini istiyor. Cihaz sizde kalabilir onlar uzaktan hallediyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

j7

pin kodu soran simkart tak

pini girmeden acil çağrı yap

arama başladığında menüyü sola kaydır

internete tıkla sonra hemen aramayı sonlandır

pini gir

internet gir chromeye tıklama

internetten bypass frp apk dosyasını indir

ordan yeni mail adesini gir

oturum açıldıktan sonra

telefonu kapat aç

açılırdıktan sonra telefonu menuden tekrar formatla

bildiğim yöntem bu

havada durdum,şahitlerim var
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opsiyonel
    opsiyonel's avatar
    Erkek

hocam çözümü var fakat telefonun marka modeline göre bir program indirmen gerekiyor marka modeli gönderirsen daa önce tablet için yapmıştım yardımcı olayım size 

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Telefonun modelini vede hangi android surumu yukli oldugunu soylersen belki yardimci olabiliriz. 

Ornek olarak su videoya bakabiliriz. Buna benzeyen bi video izleyerek samsung s6 sifirlamistim. 

https://youtu.be/uv_cg-ODdPA

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Google butun aciklari kapatti. Bazi modellerde ise yariyor sadece 

Toplam Hit: 19351 Toplam Mesaj: 13
google frp