folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gorselegitim.Com Büyük Kampanya Bu Fırsat Kaçmaz... Tüm Setler Bedava

Gorselegitim.Com Büyük Kampanya Bu Fırsat Kaçmaz... Tüm Setler Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaşlar görsel egitim firması bu aydan itibaren her ay bir görsel egitim setini ücretsiz olarak pcnet dergisi ile okuyucularıyla  buluşturuyor gorselegitim.com firmasının resmi web sitesinde gerekli açıklamayı görebilirsiniz imkanı olmayan yada alamayacak ögrenci arkadaşlarıma tavsiye pcnet dergisini kaçırmayın

Dikkat !! Nisan Ayından İtibaren her ay 1 Eğitim Seti PCnet

dergisinde ücretsiz verilecektir. Abone Olmanızı Tavsiye Ederiz.

www.pcnet.com.tr

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

pc net kaç para biliyonmu sen :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Çok saol hocam iyiki söyledin yoksa haberim olmazdı valla :D Bu ay pardus eğitim setini veriyorlar alırım inş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    zengin müridler üye olsun her ay alsın eğitim setini sonrada buraya upload etsin hem sevap işlemiş olur :P :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kaç para bu dergi

hem dayı sen kendi kaynaklarınla gençlere yardımcı ol :) bu dergiye fark atarsın :)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    Pcnet 4 Lira olması lazım  en son aldığımda  şu  arlar 7 Liraya  kadarda  çıkabılır  fıyatı  baya oldu almayalı :))

Yakında Güncelenecektır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek
    hangi seti hangi ay vereceğini bir takvim şeklinde açıklasaydılar iyi olurdu walla :)
    bana sadece after effect ile action script 3 lazım

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Konuyu hortlattım ama belki işine yarayan biri çıkar Pcnet bu ayki sayısında Flash eğitim setini veriyor.Dergi 6.25 TL

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    LNAU bunu yazdı:
    -----------------------------
    Pcnet 4 Lira olması lazım  en son aldığımda  şu  arlar 7 Liraya  kadarda  çıkabılır  fıyatı  baya oldu almayalı :))
    -----------------------------
    Derginin fiyatı 7 lira

Emekli
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    Ah Birde Su Java Görsel Eğitim Setini Hemen Verse...Finaller Öncesi Ne Kadar Büyük Bir Hayra Geçerdi ...

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

6.25 ti la geçen ay

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 4106 Toplam Mesaj: 35