folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Guvenilir Apple İphone Tamircisi-İstanbul

Guvenilir Apple İphone Tamircisi-İstanbul

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Merhaba muridler. Elimde bi iphone 6s var, mikrofonu sikintili, eminonunde bi yere 2 kere yaptirttim ama duzelmedi. 

İstanbul Avrupa yakasi bu isi yapan mürid var mi ya da su tamirci iyidir dediginiz kimse var mi?

Bir de bu iphonelarin bataryalarini nerden aliyosunuz bi tavsiye daha alayim:)

Tesekkurler simdiden.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Batarya konusunda Deji iyidir. 1 sene garanti veriyorlar zaten. Sorun çıkarsa sıfırıyla değişim yapıp yolluyorlar. Tornavida ve vakumda yolluyorlar. Evde kendinde değiştirebilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

merhaba kadıköyde gsm iletişim var daha önce yaptırdım iphone çok memnun kaldım netten araştırın yetkili servisler kadar iyi , ve yapılan işlemlere garanti veriliyor kaşe basılıp hemde çok uygun fiyatlar

yani herkes iphone 5c ön ekran fiyatı verirken onlar aynı fiyata komple ekran değiştirdi hemde cihazın yapılırken kameradan izleyebiliyorsun :)

Atorgani tarafından 11/Nis/19 19:50 tarihinde düzenlenmiştir

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

dm attım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Batarya konusunda Deji iyidir. 1 sene garanti veriyorlar zaten. Sorun çıkarsa sıfırıyla değişim yapıp yolluyorlar. Tornavida ve vakumda yolluyorlar. Evde kendinde değiştirebilirsin.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/100-orjinal-faturali-iphone-6s-batarya-ayni-gun-kargo-422926386?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375856847&utm_term=22324005567&ga_prodid=422926386&ga_merchantid=131295382&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMI_PzA6sjI4QIV1eR3Ch1g2gPPEAQYASABEgLzT_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Hocam simdi burda orjinal yazmislar, bu orjinalse eger deji nin bi anlamı kalmiyor, fiyatlar ayni.

@atorgani istanbulda kisitli zamanim oluyor hocam ama gecebilirsem aklimda eyvallah

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Anadolu yakasında Repair centerdan çıkan arkadaş var.  Telefonun kalbini söker geri takar o derece çözemessen pm at yönlendiriyim :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/100-orjinal-faturali-iphone-6s-batarya-ayni-gun-kargo-422926386?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375856847&utm_term=22324005567&ga_prodid=422926386&ga_merchantid=131295382&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMI_PzA6sjI4QIV1eR3Ch1g2gPPEAQYASABEgLzT_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Hocam simdi burda orjinal yazmislar, bu orjinalse eger deji nin bi anlamı kalmiyor, fiyatlar ayni.

@atorgani istanbulda kisitli zamanim oluyor hocam ama gecebilirsem aklimda eyvallah

Gittigidiyor, N11'deki bataryalara bakarsan hepsi orjinal yazıyor. Faturalı dediğide kendisi fatura kesiyor o yani. Apple dışarıya yedek parça, batarya satmaz.

Adamlar 320 liraya değişmek varken neden bataryayı tek satsın ki ?

https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

https://www.saintscomputer.com/apple-macbook-servis.html

Ben buraya güvendim daha önce, tezgahta gözünün önünde yapıyorlar tüm işlemleri, 
    Yeşilköy'de, Bakırköy'de ve Ataköy'de 3 şube olduğunu hatırlıyorum. Yeşilköyde'kini yönetenler çok iyi değillerde, 
    Diğerlerinden geri dönüşler memnun oldu hep. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

doğubank pramit elektronik

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Ben deji pil aldım , 4 Aydır sorunyok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hocam şöyle bir hizmetleri var ücretsiz kargo ile gönderebiliyorsun ara görüş istersen 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
Toplam Hit: 1638 Toplam Mesaj: 13
iphone curuk elma 6s batarya