Hack İçin Program Önerisi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben bizim okulun sitesinin paneline sızmak istiyorum.Veya sitenin çökmesini. Yani kısacası önemli olan bir index basmak istiyorum. Site .com uzantılı. Burada adres verip reklam yapmayak. Site php-nuke heralde anladığım kadarıyla. Saldırı için hangi programları önerirsiniz. Birde antirus ve gavursavarı düşünüyorum. Gavursavar ping le saldırıyor.Ama antirusun çalışma mantığı nedir? Yani kısaca bu siteyi hacklemem için hangi programları ve yolu önerirsiniz?Şimdiden çok teşekkürler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    site adresini bana pm ile atar mısın bişi merak ettim heweslenme indexlicek deilim Okul sitesini.

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    ddos la flood la hıc urasma..banel nuke acıklarını dene..exploıtlerı felan olmadı fikir yürüt biraz daha :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Abi çapağını yiyem kızma yav. Bi soru sorduk burnumuzdan geldi. Neyse sende buradaki güzide abilerimden birisin kızdırdıysak eyvallah.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Birde bu sitenin nuek versiyonu falan yazmıyor.Sitenin nuke olduğuyla ilgili hiç bi belirti yok.Yani ben öyle sandım.Asp de olabilir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    zumsuk müsün nesin. onlarca konuda yazını gördüm herkese verdiğin cevap aynı bi halt bildiğin yok orda burda araştırın öğrenin diye saçmalayıp duruyorsun. bi bok bilmiyorsan sus yazma yer teşkil etme. yok biliyorsanda aç konu anlat bildiğini. salak salak gezip ortada ona buna laf atmaktan vazgeç. gerizekalı herif. sanane lan ne isterse açar adam. bi yanlış bi eksik warsa modlar halleder sana düşmez bunlar. gereksiz herif...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    ben hiç bir zaman hiç biryerde birşey bildiğimi söylemedim. ama bu zumsuk bilsede bilmesede benim açtığım bir iki konuda dahil aynı şekilde cevaplar veriyor. ne gereği war? biliyorsan cevapla bilmiyorsan okuma o başlığı...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ne cvp verecegi ona kalmış ama sen fazla ileri gitmişsin bence düzelt o yazını sana bi tavsiyedir hoja...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TAGHeuer
    TAGHeuer's avatar
    Erkek
    ulan sız mıllete bu kadar sert cıkarsanız bılmeyenlerın bu forumda işi yok o zmn !!! adam bılmıyor yazmıss... ne bagırıyosunuzkı kuccuk cocuga ...

Bir silah ve tatli sözle sadece tatli sözle gidebileceginden,çok daha fazla yere gidersin AL CAPONE
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hocam simdi ne oldunu bilmedigin siteye nasil index aticaksin ? forum anladigim kadariyla, ne biliim versiyonu fln yazar bulunur biraz uuras... olmadi adama sor bende site kurucam sen ne kullandin die, soora gir www.milw0rm.com a ( ehueh admini cok yavsak bi adam o sitenin 20$ ye istediginisim@milw0rm.com e-mail acio - konumuzla alakasi yok ) milw0rm den bakin o siteye gore exploit var mi yok mu ? exploiti de bulunca ya gir google a arat nasi derlenir die, yada zumsuge rica et, yada bana sor... Ama ondan soora gel sor... simdi biz sana ne dielim ? sence her siteye index atma sansimiz var mi ? oyle olsa google i bile indexlerdik, her acik siteye mahsusdur, kolay bulunmaz... ama okul forumlarinin moderatorleri %99 kazma insanlardir ve aciklari kapatmak akillarina gelmez... ( bknz: AAAL.k12.tr - su son yila kadar tum adminler morondu ) Nese, yardim edebildiysem ne mutlu..
Toplam Hit: 2770 Toplam Mesaj: 19