Huawei Mate 10 Ve Mate 10 Pro Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'ye şuan için sadece Pro modeli gelecek.

Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro Arasındaki Farklar :

Ekran
    Mate 10 Pro : 6inç FHD+ Oled 18:9 HDR ekran
    Mate 10 : 5.9inç 2K IPS RGBW 16:9 HDR ekran

Ram ve Depolama Alanı
    Mate 10 Pro : 6GB RAM / 128GB depolama
    Mate 10 : 4GB RAM / 64GB depolama

Suya Toza Dayanıklılık Durumu
    Mate 10 Pro : IP67
    Mate 10 : IP53

3.5mm Jak Yuvası
    Mate 10 Pro : Yok
    Mate 10 : Var

Micro SD Kart desteği
    Mate 10 Pro : Yok
    Mate 10 : Var

---------------------------

Huawei Mate 10 Pro

• 6inç FHD+ Oled 18:9 HDR ekran (NTSC 112%, 70000:1 kontrast) [%81.61 ekran-kasa oranı]
    • ‎Huawei Kirin 970 işlemci, Mali-G72 MP12 GPU, 1.92 TFLOPS 16FP NPU
    • ‎6GB RAM ve 128GB depolama
    • ‎12MP RGB f1.6 + 20MP MONO f1.6 (OIS) arka / 8MP f2.2 ön kamera (Leica Optik)
    • ‎IP67 suya toza dayanıklılık
    • ‎Hi-Res ses 384k/32 bit
    • ‎4000mah batarya / hızlı şarj / USB type-c 3.1
    • ‎Android 8 Oreo tabanlı EMUI 8 işletim sistemi
    • ‎Fiyatı €799 (Türkiye)

Huawei Mate 10

• 5.9inç 2K RGBW 16:9 HDR ekran (730nit parlaklık %30 daha fazla çıkabilir panele göre) [%81.79 ekran-kasa oranı]
    • ‎Huawei Kirin 970 işlemci, Mali-G72 MP12 GPU, 1.92 TFLOPS 16FP NPU
    • ‎4GB RAM ve 64GB depolama
    • ‎‎12MP RGB f1.6 + 20MP MONO f1.6 (OIS) arka / 8MP F/2.2 ön kamera (Leica Optik)
    • ‎IP53 suya toza dayanıklılık
    • ‎Hi-Res ses 384k/32 bit
    • ‎3.5mm kulaklık jak yuvası / Micro Sd kart desteği
    • ‎4000mah batarya / hızlı şarj / USB type-c 3.1
    • ‎Android 8 Oreo tabanlı EMUI 8 işletim sistemi
    • Fiyatı €699

https://www.youtube.com/watch?v=-b2lEY4T0tE

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

sen Huawai sin amk 3k üstü telefon üretmek senin neyine, biz seni f/p oranınla sevdik.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Huawei gerçekten kaliteli telefonlar üretir. p10 kullandım bir kaç ay çok memnun kaldım

iPhone ve Samsungu taklit etmekten kurtulursa çok daha iyi olacak bunu üşenmeden çindeki arge birimlerinede ilettim.)

Xiaomi y devam..

Martech tarafından 17/Eki/17 02:46 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'de satıp satmaması Samsung'un S8 ve Note 8'inden ucuz olmasına bağlı. Türkiye'de Samsung ve iPhone harici ciddi anlamda satan marka yok. En başta ucuz fiyatına göre iyi telefonlarla başladılar (ideos x5 efsanesi bilenler bilir) sonrasında ise lüks modellere geçti. Xiaomi'de bu yolda. Onlarda 1-2 seneye kalmaz fiyatları yükseltir.

Cihazın donanımı çok iyi fiyat normal. Sırf Oled ekran bile 120 dolar.

mkyb tarafından 17/Eki/17 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

an itibari ile huawei mate 10 tanıtımında apple ı geçerek cihaz adedinde dünya 2.si  (samsung 1.) olduğunu açıkladı.

fiyat performans ve yazılım olarak huawei cihazlar çok iyi olduğu gibi aslında dayanıklıda , servise en az giden cihazlar huawei ve satış oranına göre değil toplam satılan cihazların servise gitme oranı.

bu arada huawei nin türkiyedeki satışları hiç te düşük değil bunun en büyük etmeni 4g vınn wifi ve diğer şirketlere ait modemleri huawei nin yapması.

baz istasyonu , telefon sim kartları , wifi modemler , 4g ve 3g modemler ev routerlerı ve tabletler akıllı saatler gibi çok fazla ürün çeşitliliği var.

tabiki reklam eksiği var orası ayrı bir konu ama cihazlar gerçekten çok iyi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=VVwyB3R-R08

https://www.youtube.com/watch?v=UTwV9cJ2c_M

PC modunu merak edenler için videoları nete düşmeye başladı. Samsung'un Dex'inden, Microsoft'un Continiumm'undan güzel ve işlevsel olmuş bence.

mkyb tarafından 18/Eki/17 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

İlerde cikacak P11'in tasarimi merak ediyorum. Mate 10 Pro ozelliklerine ragmen arka kismi itici kiliyo

Kernel_Panic tarafından 18/Eki/17 08:56 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mateler performans p ler kamera telefonu

tanıtımı izledim özelliklşe note 8 i baya rezil etti

pro değilde normal olsa 2500 civarı alırım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Türkyede pro satılacak diye duydum teknoseyir incelemesinde. Ama paralel veya spot getiren olur muhtemelen

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Paralel ithalat ile gelirse anca 2018 yazı gibi o fiyata düşer. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

abi sen ne kullanıyosun şuan. çinden p10 yada p9 getirttireceğim sanırım abime.

youtube videolarını izliyorum , kimi zaman p9 renk paleti bakımından daha canlı , kimi zaman p10 :D çok kararsızım ? 

sende de bunlardan biri vardı sanırım. vallahi bu sefer tek aradığım özellik kamera ve şarj süresi. yıllardır s3 ler umi ler oneplus lar filan :D artık bi gerçek emui de kullanaıym :D

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 4277 Toplam Mesaj: 27
huawei huavey