folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hz. Muhammed Karikatürleri

Hz. Muhammed Karikatürleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Selam Tahribat.com İnsanları...İnsan Haklarını, Saygıyı Sevgiyi Dillerinden Düşürmeyen Serefsizlerin Dinimize Hakaret Eden Karikatürleri... Konu Açıldımı Bilmiyorum...Ama Kapanmayacak Gibi..

http://www.perlentaucher.de/artikel/2888.html

Saygılarımla....

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Bu Dinsiz İmansız Köpekleri Elbet Bir Helak Ve örnek Kavim Beklemektedir Elinizden Geleni Ardınızıa Koymayın İslama yaptıkları bu Hakaret Dolu REsimler  Ve yapılan Her türlü Zulmün Bir SOnucu olacaktır  AHir Zaman İçindeyiz ......

Ya Seve Seve Özür Dileyecekler Yada Seve S...

eskilerden kim kaldı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

arkadaşlar adamlar bi şerefsizlik yapmışlar . siz o adam ların şerefsizliklerini ne hakla bize gösteriyorsunuz. biz o adamların çizdiği karikatürlere bakıcaz sonra her hz. Muhammed'i andığımız zaman o görüntüler aklımıza gelecek. ayıptır. hem bence onların bi suçu yok tek suçları saygısızlık ama biz onlara gereği gibi anlatabilseydik peygamberimizi böle yapacaklarını zannetmiyorum. kabahati kendimizde aramayı teklif ediyorum.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    ya millet bu isa hakkındada flim cekmişlerdi hani hatırladınızmı bi sarkıya klip adam dal dasak kalıodu o videoyu bulursanız.onların sayfalarına gonderme yapalım elimizden geldiği kadar olmazmı sonucta burdaki cogunluk musluman benim bildiğim kadarıyla hadi beklioruz o videoyu

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ezikler..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    Arkadaslar elbet ki ALLAH (c.c) bunlari o adamlarin yanina birakmaz. Biz sabirla o adamlarin sonun bekleyelim. Ayamiza kadar gelip hata öpüp özür dilicekler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek

sorcerer bunu yazdı:

ezikler..

? ? ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

arkadaşlar gereksiz video ve resim atışmaları. yapmaya gerek yok. çok azda olsa onların bunu yapmaya hakları var ama bizim onlara yapmaya hakkımız yok. çünkü biz Hz.İsa'yı tasdik ediyoruz. ama onlar Hz. Muhammed'i tasdik etmiyorlar. bu yüzden butür polimikler bize zarar verir.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
     Hz. İsa yı tasdik ediyoruz çünkü bizim inançlarımıza göre oda bir peygamber bunlar bence devlet oyunları amerika, ingiltere gibi dünyanın hakimi olmak isteyen bazı devletlerin provakasyon çalışmaları   kendilerini bir bok sanıyolar bu düpedüz ŞEREFSİZLİK bunlara kanmayalım gençlik...

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    orrrrrrrrrrrrrrosssssssspunun cocukları :@

NesTo | same shit diffirent asshole
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu nasıl bir terbiyesizliktir ? arkadaşlar bizi kışkırtmaya çalışıyolar siz siz olun bölünmeyin bir kalın

Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur

Zimbabwe
Toplam Hit: 3973 Toplam Mesaj: 16