İftar'a Ne Kadar Süre Kaldı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

Gelen istek üzerine iftara ne kadar süre kaldığını gösteren basit bi uygulama geliştirdim.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın vermiş olduğu 2016 yılı imsakiyesinde belirlenen ezan vakitlerinden yola çıkarak hesaplamış olduğumuz iftara kalan süreyi İftar Vakti isimli mobil uygulamam sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yükleme Adresi :
    https://play.google.com/store/apps/details?id=iftarvakti.mobislam.com

Ekran Görüntüsü:

Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kimin dünyada iki yüzü varsa kıyamet günü, ateşten iki dili olacaktır."

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

eline sağlık hocam iyi yardırıyon hayırlısı bakalım

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    DevilKingtr bunu yazdı

eline sağlık hocam iyi yardırıyon hayırlısı bakalım

elimde kendi geliştirdiğim bi alt yapi oldugu icin uygulama gelistirmek çok kolay. tasarim ve içerik kismi zor. onuda bi şekilde halletiriyoruz.

wh0 tarafından 07/Haz/16 16:40 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Eline sağlık hocam.Faydalandık.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bunları indiren var mı ya dünyanın en gereksiz uygulamaları amk dükkanda boşa yer kaplıyorlar böyle uygulamalar

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Exael
    Exael's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

bunları indiren var mı ya dünyanın en gereksiz uygulamaları amk dükkanda boşa yer kaplıyorlar böyle uygulamalar

indirenlere daha sevap yazılıyormuş heralde üstat.bayılıyor millet indirirken :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek
    Exael bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

indirenlere daha sevap yazılıyormuş heralde üstat.bayılıyor millet indirirken :D

Ateistler yorum yapmasın şu konulara ya :D siz gidin snapchatten köpek dili çıkarmalara bakın :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    TheRunZex bunu yazdı
    Exael bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Ateistler yorum yapmasın şu konulara ya :D siz gidin snapchatten köpek dili çıkarmalara bakın :D

WH0 gibi yüksek dereceli mümin kardeşimiz ümmet için hayırlı kodlamalar yapıyor ya kullanın ya da baltalamayın konuyu!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Oruç tutan adam iftarın saatini, dakikasını senden benden daha fazla bilir. Bu sebeple uygulamanın pratik bir faydası yok. Ben bugüne kadar oruç tutupta "aa iftar mı oldu" diyeni görmedim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    TheRunZex bunu yazdı
    Exael bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

sdvdfndaf :dd

imza mı gelmiş?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :p @who bahçe-i Adnan vel naim`den yer ayırtiyon herhalde :D tanıtım`lardan iyi mecidiye £ geliyor mu? :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4252 Toplam Mesaj: 29
iftar vakti iftara ne kadar kaldı? ezan ne zaman okuyacak?