folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder İnternet Sitem İçin Yardım Bekliyorum...!

İnternet Sitem İçin Yardım Bekliyorum...!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

under_king bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sanırım sorunun yırtıcı hayvanlarla :P biras ilgilenmeyi dene belki korkunu yenersin :S
    Adı üstünde yırtıcı, Elimi Kolumu hatta Tüm Bedenimi bile yer bu hayvanlar, Cıx Ben almiyim, Yem olmaya niyetli değilim. :)))

Pardon Konuyu Dağıtmış gibi olmamak adına Geri Döndüm edited çekiyorum, dostum siteni Smf Bir Forum ve Mk bir Portal ile gayet Hoş bir hale getirebilirsin. Ne dersin istemediğin kadar destek de her tarafta var, Orjinal Destek sitelerinden sana bir sürü yardım edecek kodlarda verilmiştir. Bu benim fikrim ancak farklı bir şey arıyorsan o zaman biraz daha açıklayıcı olman gerekiyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Kardeşim benim için ister mhp ci ol ister yırtıcı hayvanlarla yat kalk ister hristiyan ol :) fark etmez sen yardım istemişsin ve burasıda yardımlaşma adına kendini aleme duyurmuş kardeşlikleriyle ön plana çıkmış bi yer senin diyeceğin şey elşetiri değil farkındaysan eliştirin dememiş eleştirinide kendine sakla evet de yada hayır de kardeşim eleştiri yapma lütfen

benim şuanda yaptığım kendi sitem var hazır php kurdum :) bir sürü emek cart curt harcadım ama sen yardım istemişsin şu anda vizelerim var benim 2 hafta sonra biter sonra kendi sitemde bitmemiş bi kaç olay var onlarıda tamalıyayım sonra kurunca kendime. istersen sana aynısını veririm datebase dahil. kurmaya yardımcı olabilirmiyim bilmiyorum ama sıfırdan kur dersen onu daha rahat yapabilirim ... yada sana ben gönderirim sen araştırırsın kurarsın... o kadar zor değil :)

Mkportak+vbulletin bir sürü emek harcadım 6 günü aldı ama önemli değil ne biliyorsamda senle paylaşırım ....

Açıklarının bir çoğunu kapattım !!! Ek modlar eklenmiştir !!! Sadece admin panelinde bi kaç ayar kaldı !! 1 aya biter gibi geliyooo aynı zamanda bi yerdede çalıştığımdan dolayı uzamaz inşallah ama istersen bu haliylede yollayabilirim sana :) tabi istersen daha profesyonel bi şey istiyorsan Parayla yaptırmak zorundasın hee ben kendim için demiyorum ben parayla bi iş yapmam zaten !! Yani web tasarımcılarına yaptıracaksın :) şirketlere yada bu forumda profesyonel olarak yapanlar vardır ) kolay gelsin

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Öyle Ahım Şahım Birşey Olmasını Beklemem Benim Adıma Aptallık Olur.

Pek Anlamam Ben PHP - ASP Felan. Benim İstediğim Şudurki, İnsanlar Sitede Dolaşırlarken Sıkılmasınlar. Siteyi Gezmek İnsanlara Rahatsızlık Vermesin. Biraz Görsellik. Menü Felan İşte. Birazda İyi Kötü Animasyon Tarzı Şeyler. İşallah Demek İstediğimi Anlatabilmişimdir. Üyelik Sistemi İle Çalışması Çokda Önemli Değil, Maksat Bilgi Paylaşımı OLsun. Zaten Bir Arkadaş Siteyi İÇerik Bakımından İngilizce Olarak Çevirecek.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Yanlız Şu Dikkatimi Çekti, Sanki Bazıları Siteyi Fazla Benimsemiş Olmalıki İyice Sahiplenmiş Siteyi ( a.q. önüne gelen site açıyor, önüne gelen buraya üye oluyor gibi şeyler saçmalamış ) Neyse Teşekkürler Şimdiden

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

YaSevYaTerket_CoM

Kardeşim ben o işlerden anlamam yani benim sitelerimde görsellik önemli değildir tamam renk uyumu önemli ama falsh mlaşş kullanmam ben :) siteyi aşırı yavaşlatıyor VS bir sürü zabazingosu bu konuda sana yardım edemem ama şunu iii bil bilgi paylaşmak istiyorsan eğer yani forum tarzı bi şeyler gerekiyorki buda Ya asp yi ilgilendirir yada php perl gibi dilleri yani yani sen bi forum kurunca zaten üyeliğin olmaması gibi bi şey düşünülemez yani bilmiyorum sen düşünüyormusun, önüne gelen bi şey yazıp gider gibi gelioooo.Böle bişey istiyorsan da asp kullan sadece forum olur :) kuraması felanda o kadar zor değil piyasada çok rahat sadece asp forum bulabilirsin..... Sonra Flash banner yaparsın yada linkler bunlar için zaten FRONT PAGE yeter sen programları falsh banner yapma flash olarak linkleri kolayca hazırlayabileceğin programı bul ayarla front pageden linkini ver yani neresinde gözükmesini istiyorsun felan sonra kaydet upload et :)

Hatta bugun ana sayfada bi arkadaşımız program arşivim 2 adlı bi konu açmışdı orda sflash mı neydi programıda koymuş arat bulursun indir kurcala kurcalaya kurcalaya öğreneceğine eminim yine bi sorunun olursa ben yardım edebildiğimce ederim ....

Yani palaşım diyorsan ya asp ya php şart :) Bunlardan anlamıyorsanda işin biraz daha zor kardeşim içini karartabilir ama bölyee bi şekilde bi yerlerden başlamak zorundasın yani :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    NeddLoyd bunu yazdı:

Kardeşim benim için ister mhp ci ol ister yırtıcı hayvanlarla yat kalk ister hristiyan ol :) fark etmez sen yardım istemişsin ve burasıda yardımlaşma adına kendini aleme duyurmuş kardeşlikleriyle ön plana çıkmış bi yer senin diyeceğin şey elşetiri değil farkındaysan eliştirin dememiş eleştirinide kendine sakla evet de yada hayır de kardeşim eleştiri yapma lütfen

benim şuanda yaptığım kendi sitem var hazır php kurdum :) bir sürü emek cart curt harcadım ama sen yardım istemişsin şu anda vizelerim var benim 2 hafta sonra biter sonra kendi sitemde bitmemiş bi kaç olay var onlarıda tamalıyayım sonra kurunca kendime. istersen sana aynısını veririm datebase dahil. kurmaya yardımcı olabilirmiyim bilmiyorum ama sıfırdan kur dersen onu daha rahat yapabilirim ... yada sana ben gönderirim sen araştırırsın kurarsın... o kadar zor değil :)

Mkportak+vbulletin bir sürü emek harcadım 6 günü aldı ama önemli değil ne biliyorsamda senle paylaşırım ....

Açıklarının bir çoğunu kapattım !!! Ek modlar eklenmiştir !!! Sadece admin panelinde bi kaç ayar kaldı !! 1 aya biter gibi geliyooo aynı zamanda bi yerdede çalıştığımdan dolayı uzamaz inşallah ama istersen bu haliylede yollayabilirim sana :) tabi istersen daha profesyonel bi şey istiyorsan Parayla yaptırmak zorundasın hee ben kendim için demiyorum ben parayla bi iş yapmam zaten !! Yani web tasarımcılarına yaptıracaksın :) şirketlere yada bu forumda profesyonel olarak yapanlar vardır ) kolay gelsin

Lütfen sende üstüne vaziyet olmayan konulara atlayıp, başakasının adına cevaplar yazma...! Konuyu açan kişi ile aramdaki meseledir bu, milliyetçi dürtüler le rahatsızlık hissettiysen ben o alakalarda bile değildim. Burada eleştiride yapılır yardımda yapılır, burası Hakaret olmadıkça insanların her türlü fikirlerini geliştirdikleri tartışabildikleri bir ortamdır, dediğim şey eleştiridir, arkadaşımın niyetini bilmek benim en doğal hakkımdır, zira faşizm amaçlı ise yardımcı olamayacağımı açıkça belirttim ve şayet okuduuysan o kardeşim çok güzel bir ifadeyle alkasının bile olmadığını belirtmiştir. Faşizme karşıyım buda benim fikrimdir fikrimden dolayı Eleştirebiliyorum. Ha Resimede Gelince Ben orada Kurdu Değil Resmi eleştirdim iyi oku bak ne demişim Daha Sevecen Kurt Resimleri vardır bi yerde tavsiye niteliği var. Tamamı Sevgili kardeşim.

Ben Smf konusunda iyi bir deneyim sahibiyim, Smf Forum siteleri hakkında Bu kardeşim dışında da Sorun yaşayanlar varsa Yardımcı olacağım, hoş bana fazla söz düşeceğini sanmam, www.smf.gen.tr de İvan adında bir kardeşimiz Mükemmel bir şekilde Yardımcı olmaktadır. Yinede İsteyene kapımız açıktır.

Bu Arada evet Dediğim yukardaki mesajımda belli olmuyormu, bir pm ucundadır, sence arkadaşımız onuda akıl edemeyecek birisimi bana pm çeker msn eklerim gece zaten zabahçıyım yardımcı olacağızdır elbet. Ahkam kesmek kırıcı olabiliyor bazan.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Birbirinizi Kırdığınıza Değmeyecek Sözler Söylemeyin. Sonuçta Hepimiz Bu Ülkenin Evladıyız. HErkes Edep Sınırları Dahilinde Eleştiri Yapma Hakkına Sahiptir. Soysuz Kahbelerin Oyununa Gelipte Daha Fazla Bölünmeyin Derim.

Siteye Gelince Şöyle Diyelim O Zaman.

Ben Şöyle Düşünmüştüm. Belki Birilerinde Hazır Şablon Vardır. Bende Alır O Şablonu Bendeki İçerik İle Doldururum. En Azından Amatör Görüntüden Kurtulmuş Olur. Bir İndax Sayfası, İşte Hoş Bir Menü, V.b.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

Arkadaşlar Birbirinizi Kırdığınıza Değmeyecek Sözler Söylemeyin. Sonuçta Hepimiz Bu Ülkenin Evladıyız. HErkes Edep Sınırları Dahilinde Eleştiri Yapma Hakkına Sahiptir. Soysuz Kahbelerin Oyununa Gelipte Daha Fazla Bölünmeyin Derim.

Siteye Gelince Şöyle Diyelim O Zaman.

Ben Şöyle Düşünmüştüm. Belki Birilerinde Hazır Şablon Vardır. Bende Alır O Şablonu Bendeki İçerik İle Doldururum. En Azından Amatör Görüntüden Kurtulmuş Olur. Bir İndax Sayfası, İşte Hoş Bir Menü, V.b.

Gözümsün, kardeşim. Şimdi Şablon dediğin olayın Adı bilmiyor olabilirsin Diye belirtiyim, Template Moonster dir, Bunlardan Tahribatla Bi ton ararsan bulursun, bi uraş bakalım takıldığın bir noktada yaz ilgileniyoruz. ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    kardeşim şahsen bu site madem iyi bir amaç güdüyor,buna portal şart.. Bir forum,resim galerisi falan olsun derdim ben.. Bu sebeple en sağlam portal olarak gördüğüm Php - Fusion un öneririm.. Pc olsaydı bende hemen açar ve uğraşırdım kardeşim :)

İnşallah bi arkadas ilgilenir..!!!!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

eyvallah tartışmaya gerek yok :)

Uzatmaya hiç gerek yok :)

Öpüldünüz :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Gözünüzü Sevem İyi Hoş Güzel Diyorsunuzda PHP FUSION da Anlaştık Diyelim.

Ben Nerden Bulucam Bu Php Fusionu

Toplam Hit: 4709 Toplam Mesaj: 22