İphone 6 Fiyatları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

---

Apple cihazına ekim 2011 den mayıs 2015 e kadar  44 AY güncelleme veriyor ( bu arada niye mayıs a kadar oldugunu söyleyeyim çünki ios9 çıkana kadar ki tüm güvenlik vs. güncellemelerini almaya devam edecek )

Destek = 18 Ay vs 44 Ay

s3 ilk çıktıgında 2 bin tl idi , iphone da 2.300 tl civarında. aradaki 300 tl fazlayı verip 3 kat fazla desteği almak istemiyorsanız siz bilirsiniz. :)

Dostum son versiona artık güncellenemeyen eski Apple cihazları (mesela iPhone 3gs) bile kritik bir açık olduğunda hala şak diye güncellemesini alıyor, alet bir üst iOS versionuna geçmiyor ama açık fixleniyor.

Yani Apple da destek sadece 44 ay değil :)

Kaç yıllık eski (yurtdışından alınmış) iPhone 5 im için geçenlerde Apple mail atmış, benim cihazın serisinde bazı telefonlarda batarya sorunu saptanmış ve bu sebeple yenisiyle değiştireceklermiş, en yakın Apple store a çağırıyorlar..
    Bu ve bunun gibi sebepler yüzünden Apple'a verilen paraya acımıyorum da diğer kalitesiz ürünlere verilen kuruşa bile acıyorum, kalitesiz ürün kullanmaya tahammül edemiyorum.

Bu ürünler ülkemizin "güzel" vergilendirme sistemiyle çok kazık fiyatlara satılıyor kabul, ben o sebeple yurtdışından alıyorum, her zaman öyle yaptım, siz de öyle yapın. Amerika da son çıkan iPhone'un fiyatı her zaman $649 (şu an 1425tl) dır.

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

---

Apple cihazına ekim 2011 den mayıs 2015 e kadar  44 AY güncelleme veriyor ( bu arada niye mayıs a kadar oldugunu söyleyeyim çünki ios9 çıkana kadar ki tüm güvenlik vs. güncellemelerini almaya devam edecek )

Destek = 18 Ay vs 44 Ay

s3 ilk çıktıgında 2 bin tl idi , iphone da 2.300 tl civarında. aradaki 300 tl fazlayı verip 3 kat fazla desteği almak istemiyorsanız siz bilirsiniz. :)

Dostum son versiona artık güncellenemeyen eski Apple cihazları (mesela iPhone 3gs) bile kritik bir açık olduğunda hala şak diye güncellemesini alıyor, alet bir üst iOS versionuna geçmiyor ama açık fixleniyor.

Yani Apple da destek sadece 44 ay değil :)

Kaç yıllık eski (yurtdışından alınmış) iPhone 5 im için geçenlerde Apple mail atmış, benim cihazın serisinde bazı telefonlarda batarya sorunu saptanmış ve bu sebeple yenisiyle değiştireceklermiş, en yakın Apple store a çağırıyorlar..
    Bu ve bunun gibi sebepler yüzünden Apple'a verilen paraya acımıyorum da diğer kalitesiz ürünlere verilen kuruşa bile acıyorum, kalitesiz ürün kullanmaya tahammül edemiyorum.

Bu ürünler ülkemizin "güzel" vergilendirme sistemiyle çok kazık fiyatlara satılıyor kabul, ben o sebeple yurtdışından alıyorum, her zaman öyle yaptım, siz de öyle yapın. Amerika da son çıkan iPhone'un fiyatı her zaman $649 (şu an 1425tl) dır.

Aynen hocam bu dediğin çok önemli.

Destek anlamında apple ın anlayışı çok iyi.

Çizik telefonu götürüp hemen yenisi ile değiştirenler bile mevcut.

Kendimden hareketle, güç tuşu bozulmaya yüz tutmuş iphone u apple store götürdüğümde bi saniye bekleyin diyip adam içerden sıfır yenisini getirdi ve güle güle kullanın dedi. Şaşkınlığımı anlatamam. 

Bu hizmeti kim sağlıyor. Türkiyede telefon tamiri yapan bilindik yerlere götürün 2 hafta bekletirler.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

nfc payment vardı da nerde vardı ? adam nfc yi niye koymadı yaygın bir şekilde kullanmaya hazır olmadıklar için , benim s3  deki nfc yi kaç kere kullanmışım ? şimdi parmak izi ile dokunarak ödeme yapabiliyorsun ki adamlar pazarın en büyük firmaları ile anlaşmayı yapmış bile , kredi kartının sadece fotosunu çekerek kartı sisteme ekleyebiliyorsun bu kadar basit. onu da geçmiş e ticarette apple pay koymuş aracı yapmış kendini.

cloud vs hep vardı , ekran ppi değeri iphone 4 den önce kimsenin takmadıgı birşeydi onu da yazmaya gerek yok android donanım olarak hep önden gidiyor ama o donanımı kullanacak alan bulamıyorsunuz apple ise kullanacagın şeyleri sana koyuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacılar bu kadar ayfoncu varken bi problemim var yardımcı olabilecek müritten acil PM bekliyorum.

iphone 5   ios6 iken güncelleme yapıldı. şu an aktif etme ekranında icloud şifresi istiyor. cihaz ikinci el. icloud hesabı bilinmiyor.

çözümü var mıdır acil PM bekliyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hacılar bu kadar ayfoncu varken bi problemim var yardımcı olabilecek müritten acil PM bekliyorum.

iphone 5   ios6 iken güncelleme yapıldı. şu an aktif etme ekranında icloud şifresi istiyor. cihaz ikinci el. icloud hesabı bilinmiyor.

pc ye usb ile bağlayip itunes den sıfırlanmıyor mu en son müşteriye öyle yaptıydık ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

bende nexus 4 var 1.5 yildir. satip iphone 3 almayi dusunuyorum. bu foto halt etmis. boyle bastan savma bir tel kullanmamistim samimi soyluyorum.

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ula biz fly iq459 u zor almaya çalışalım adamlara bak amk...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

İtunesden olmaz

Belli ücret karşılığında İcloud şifre kıran kişiler-firmalar var ,onlara gidicen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

İtunesden olmaz

Belli ücret karşılığında İcloud şifre kıran kişiler-firmalar var ,onlara gidicen

belli ücret ne oluyor hacı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

pc ye usb ile bağlayip itunes den sıfırlanmıyor mu en son müşteriye öyle yaptıydık ?

yok hacı. ios 7.1.2den sonra iphoneumu bul etkin ise 150 kere de sıfırlasan icloud şifresini soruyor

Toplam Hit: 8522 Toplam Mesaj: 75