Irc Server

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eredanne bunu yazdı:
    -----------------------------

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Eredanne bunu yazdı:
    -----------------------------KaRaKuLe bunu yazdı:
    burda toplasan yüz kişi undernete daha login olmasını bilmiyor yada nickserv gibi serviceslere kendisini tanıtmasını bile beceremez idda ediyorum toplasan yüz kişi çıkmaz bile o yüzden sanmıyorum öyle şeyleri yapan birilerini burda olmasını (2005den önce üye olanlar haric)
    under net derken hidden webmi diyorsun? oyleyse ben biliyorum. ve 2011de uye oldum. @alsancak ayni sey degil.
    -----------------------------daha underneti bilmiyor adam ne hidden webi ya :)
    evet bilmiyorum ogretmek istermiydin?

-----------------------------,

tabi ki öncelikle www.undernet.org sitesinden başlayabilirsin

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

quakenetde cs kanallarinda cok takiliordum, mac atarken falan irc cok kullaniliyor orda saglam ortam var. onun disinda turkiyede pek irc bilen adam yok, bilende pek girmiyor zaten.

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Peki neyin nesidir, ne yer ne icerler anlat panpa.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allura bunu yazdı:

Eskiden tahribatın bir irc kanalı vardı.

İyidir kötüdür yorum yapmıyorum. Yalnızca farkında oldugum birşey varsa, Türkiyede hackerların bir arada bulunduğu bilgi paylaştığı bir platformun eksikliğidir.

Antisec, Anonops, Lulz, Steel, Unkn0wn, Ryan...

Yıllardır bu amcaların irc kanallarında birşeyler öğrendim birşeyler paylaştık eğlendik.

Cc şifreleri, banka panelleri, rootlanan hostlar, vpnler, neler neler.

Ancak Türkiyede neden böle birşey yok ?

Benim ile aynı fikirde olan, eğlence amaçlı hack yapan, bu işi bilen ve bu bilgisini hobi olarak eğlenmek için kullanan benim gibi başkalarıda varsa, yavaştan bir irc serveri oluşturalım derim.

Ne dersiniz ?

Eğer buradan benim gibi 15-20 kişi çıkarsa ben inanıyorum ki, gerçekten keyifli securitychat yapabileceğimiz bir ortam doğar.

eskiden adama op verirdin saatlerce mal mal bakar dururlardı ekrana, sop verirdin bilgisayarın başından hiç kalkmazlardı :F hastaları çoktu, milleti kerizlemenin yolu vardı. önüne gelen irc açtı zevk için, sırf kırmızı gözikim diyerek :F şimdi millet uyandı..
    hadi irc server kurdun, tbt dende 100 kişilik bir grup hergün düzenli giriş yaptı, bu böyle 3 ay devam etti diyelim, 3 ay sonra 20 si askere gitti, 20 si gurbete gitti, 20 si evlendi , 20 sinin çocuğu oldu, kaldı 20 kişi, onlarada sıkıntı bastı lan ne işim var ircde a.koyim der oldular.. onlarda gidecekler :F dışarıdan zaten kimseyi getirme gibi bi lüksün yok. o zaman irc ye kimi getirip kiminle ortam yapmayı düşünüyorsun düşündürücü..
    gelen zaten msn grubuna gelir, en taşaklı muhabbet orda zaten
    facebookta 30 dan aşağı düşmeyen tbt üyeleri var iken msn grubunda online 5 ise bu işe girişmeninde yorum yapmanında bi anlamının olduğunu düşünmüyorum.
    kendini paralama :F
    hadi eyw

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tahribat uyeleriyle chat mi yapmak istiyorsun o zaman en krali chat boxdur onu da yonetim istemiyor yok ondan baska msn irc facebook felan hikaye bence

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Irc Olsa guzel Olur ben gelirim :)..

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bu irc bizim mirclerde alev banu feride gibi isimlerle abazalara pazar yaptığımız programlar mı :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

irc gzl olr bencede

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

uNk crew den hala bahsediliyor olması gözlerimi yaşarttı ^^. Belki priv8 olarak scene'a tekrar dönebilirükk.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunun eksikliğini bende fazlasıyla hissediyorum :) sanada pm atmıştım zamanında hatırlarsın.konu gizli olmadığı için pek detaya inemeyeceğim malesef ama böyle bir ortam olursa çok iyi olur.Ama hayatında bir server bile rootlamamış veledler gelirse çekilmez olur ^^

Toplam Hit: 4259 Toplam Mesaj: 31