folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İş Bankası İnteraktif Bankacılık (PC) Ve İş Cep Hesaplarının Açılması Kullanılması (Döküman)İş Bankası İnteraktif Bankacılık (PC) Ve İş Cep Hesaplarının Açılması Kullanılması (Döküman)

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Sigortacı
  DJ_Alper
  DJ_Alper's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek

  Selam naber len :)

  şimdi iş bankası hesabımız var elimizde ama internet bankacığılını kullanmak istiyorum diyenler buyrun.. c.mon

  Şimdi önce bankamatik e kartımızı sokup ana menü de karşımıza interaktif bankasılık işlemleri çıkacak sizden ilk interaktif bankacılık şifrenizi girin diyecek ama müşteri numarasını önceden yazın bir kenara kartı sokunca çıkarıp bakamıyacaksınız :) neyse şifremizi Belirledik bu şifreye A diyelim

   Sonda 444 02 02  yi arıyoruz müşteri numaramızı ve A şifremizi giriyorum menulerden önce 7 ye sonra 2 ye basıyoruz (7 kesin de 2 yi emin değillim interaktif bilgisayar şifeninzi girin olacak ) o şifreyide belirliyoruz o şifreye de B şifresi diyelim.

  Şimdi isbank.com.tr ye giriyoruz bu panel çıkıyo ve numaramı unuttum bilmiyorum a tıklıyoruz.. Sonra bankaya girince buranın şifresini beliryeceksiniz..

  Sonra Böyle bir Ekran Gelecek Ev telefon numartasınız olan bölüm değişkendir bir girersiniz tel sorar bir bakarsınız hesap numarası isterseniz burada soracağı şeyi siz belirleye biliyorsunuz benim eski kız arkadaşımın adı ne ? cevap yokki gibisinden 3 kere yanlış girişte bloke olur telefonla 7/2 den tekrar açmanız lazım :)

   neyse bilgileri girip şifreye B şifresini Yazıyoruz.. Artık herşey tamam sizden bir kaç bilgi isteyecek form isteyebilir bilgileri özellikle cep telefonunu çonkü havale yaparken cep telefonunuza gelen kodu gireceksiniz...

   

  GPRS VE WAP BANKACILIĞINA GELELİM

  Telefonunuz jawa Destekli olmalıdır.. http://www.isbank.com.tr/interaktif/i-interaktif-iscep_cepmodel.html Burdan hangi modellere uyduğunu görürsünüz Sonra giriş yapıyoruz web den solda iş cep var baş vuruyu tıklayıp kutucuğu işretleyip Gönder diyoruz cebimizin servis gelen kutusuna gelen adresten programı cebe çekiyoruz. Sonra giriş yapıyoruz. Müşteri Numarası ve B şifremizle

   

  Para aktaracaklar şöyle aklımda kalanı söyleyeyim para aktarma /havale/talimatsız havale olması lazım :)

   

  2-2,5 Yıldır kullanıyorum çok rahat 0 masraf veriyorsunuz.. Bankamatikten parayı hesabına yatır internetden havale yap :) Bir çok arkadaşımız bilmiyor yada korkuyor bilmeyenlere hitap ettim korkanlarada korkunun ecele fazdası yok diyorum :)

   

  DJ_Alper 2007  Saygılarımla


  BU ALANA REKLAM ALINIR
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  renegadealien
  renegadealien's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
  Kayıt Tarihi: 23/Mart/2003
  Erkek

  Mükemmeldir iş bankası, 10 numaradır...

  extra güvenlik için 25 ytlye kıyıp şifre anahtarı alırsınız dahada bi mükemmel olur, deymeyin o zaman keyfine :)


  Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 6924 Toplam Mesaj: 2