folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbuldan Gitmek

İstanbuldan Gitmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    EmQceR bunu yazdı

madem web yazılımcısın aç bir site, eşinde editörmüş yazsın özgün makale home ofis takılın. her türlü şehire gidip yaşayın.benim hayalim şimdilik bu.

+

hatta köye taşının, bi miktar meyve, sebze, süt peynir ihtiyaçlarınızı karşılarsınız :D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

Deniz takıntıniz yoksa bursa veya Kayseri derim özellikle bu iki yerden de ev almanızı tavsiye ederim yaşanacak yerler buralar izmir filan boş 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

İstanbulda kiralar çok yüksek. En kötüsü de bu aslında.

1500-2000 kira istiyor la adamlar.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İzmir'e gel, denizi var, ulaşımı rahat, iş çıkışı saatleri bir iki alter vardır onun dışında öyle trafikte bekleme gibi bir durumun olmaz.
    İş güç dersen. Var işte var iş konusunda çok kısır hödödöhödödö falan değil yani.

Ya bi kere düşünsene, malüm partiden eser yok şehirde, hiç bir belediyesinde. (hoş Türkiye'nin hiç bir yerinde kendilerine ait bir esere rastlamak mümkün değil ama) Aynı havayı solumuyorsun onla falan. Süper değil mi?

iso tarafından 24/Ara/15 02:10 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

10 yıl önceki izmiri sevipte şimdi ki izmire sevmeyen bir tek benmiyim ?

karşıyaka sahilin hali nedir , hadi onu geçtim mavişehirde soyak evlerinin altında bilim müzesi vardı ulan onu niye kapatıp kebapcı açtılar-müzeyi gezdiren arkadaş bize yerin emlak konut tarafından bağşlandığını söylemişti-

esksiden karşıyaka iskelenin üstünde dnr vardı şimdi restoran oldu sanırım bostanlıyı çingenlerden temizlediler ev yapıp yapıp sattılar sonra o binalara epiilasyon merkezleri açıldı, barlar açıldı efendime söyliyim yemek yeme yerleri açıldı hayır ben anlamıyorum bu kadar Atatürk e düşkün olduğunu söyleyen adamlar niçin adam gibi bir müze kurmadılar Atatürk le alakalı, milli mücadeleyle alakalı, bokmu vardı birader mavi bahçe diye bir yer yaptırdınız orayı yıllarca kurutmak için ağaç dikmden bıraktılar sonrada avm yaptınız ay götüne sok afedersin o avm yi ağaçlandırıp içine çok güzel bir kafe çok güzel bir tiyatro salonu yapsaydınız aman neyse benim böyle şeylere kafam basmaz böyle şeylere

viktorya sikrıt açmışlar mavi bahçeye ordan kırmızı külot alsam sevgilime yılbaşı için izmirli olurmuyum ki

gel hocam izmir gel çok güzel çok harika bir şehir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

En yaşanası illeri siralasak nasil olur. 

Hem buyuk olacak

imkanlari is sahasi  falan olacak

hemde boğucu kalabalik olmayacak 

Birde farkli görüşten insan barındıracak

Ankara, eskisehir kayseri bursa balikesir samsun

Notlar bunlar ankarayi bir ben ekledim. Kimse sevmiyor ama insanlari duzenli

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ankara iyidir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Antalya'ya gelmeyin hocam, nüfusu arttırmayın iyice :D Ankara'yıda tavsiye etmem kesinlikle.

Sana tavsiyem;

Sakarya, Adana, Bursa.

Adana: Adrenalin ve güzellik

Sakarya: Sükunet ve iç huzur

Bursa: Doğru ve ruhani

Gece gece götümden uydurmalara başladım gene :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bende lanet gelsin diyorum trafik yüzünden sabah 6:30 da evden çıkıp 8:30 iş başıya yetişmek adamı deli ediyor.

Sonra motor aldım şuan 7:45 te çıkıyorum rahatlıkla yetişiyorum işime günde 2-2.5 saat kar ım oldu süreden motor kullanmaya başlıyınca.

İstanbulda motor kullanacaksın arkadaş başka türlü iett ömür alır ömründen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Bende lanet gelsin diyorum trafik yüzünden sabah 6:30 da evden çıkıp 8:30 iş başıya yetişmek adamı deli ediyor.

Sonra motor aldım şuan 7:45 te çıkıyorum rahatlıkla yetişiyorum işime günde 2-2.5 saat kar ım oldu süreden motor kullanmaya başlıyınca.

İstanbulda motor kullanacaksın arkadaş başka türlü iett ömür alır ömründen.

yeni keşfetmen gereken mekanlar:

et balık kurumu

toptan sebze meyve halleri

balık hali

küçük temiz lokantalar

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.