İşte Satanizm..!(Edecek Söz Bulamıyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Video'u izlemedim ama harun yahya puştunun olduğunu anladım daha önce izlemiştim çok komik bir adam bu ya kafasına göre hikayeler yazıyor.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adige
    adige's avatar
    Dişi
     bi aralarda siyah tişört giyen herkes satanist oluyodu ne biçim zihniyet anlamıyorum ...

buzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Chaoser bunu yazdı:
    -----------------------------
    Video'u izlemedim ama harun yahya puştunun olduğunu anladım daha önce izlemiştim çok komik bir adam bu ya kafasına göre hikayeler yazıyor.

Puştmuymuş o adam la.Vay anasını.

Ben de itibar edip diğer cd leri filan var.Onları izliyom.

Ama güzel anlatıyo ya.Hücre giriş çıkışı falan... 

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AeronfLux bunu yazdı:
    Fistandantilus bunu yazdı:

marilyn manson, craddle of filth'in solisti dğeildir bilgi yanlışı var :)

öte yandan mantığa hastayım bakın:

Marilny manson, satanisttir.

marilyn manson darwin'i savunur.

demek ki evrim satanistliktir.

ülkemizde evrim anlatılıyor yani küçücük çocuklar satanizmle yetişiyor

gibi bir mantığı olan vidyodur. çok boktandır, saçmadır, bunu hazırlayan zekadan nasibini almamıştır. insanlar nasıl bu kadar mal olur ya?!

Evet Kardeş Ülkemizdeki cocuklar satanizmliğe yetiştiriliyor bugün senın hala gozun kapalı ıse sana daha ne dıyem 2. olarak Evrim Satanizm demek deildir Atezimle bağlantılı yane ataizm inancı satanızmle baglantılıdır bence sen bu Video yu defalarca ızlekı anca anlayasın kardeş... 3. olarak Bu videoda sana metal dinleme demiyo ama sen yanlış anlıyosun bu videoda sana cocuklar satanızm le yetişiyor da demıyo ve tekrar sen yanlıs anlıyosun bu ve bu vıdeoda Darwin Satanisttir de demıyo ve sen gene yanlıs anlıyorsun :S tekra soyluyorum sen tekrar dinle Kardes eger konusmak ıstersen msn adresim osmannuri53@hotmail.com

fistan duygularima tercuman olmussun soyleyecek soz yok

+ aeronflux kardesim fena sallamissin,

1. ulkede satanizm yetistiriliyor derken 3-5 tane bebenin boynunda gordugun yildizla, uzerindeki tsortle hemen satanist muamelesi yapmaktan ote gitmiyorsunuz
    2. ayakkabi mi bagliyorsun yoksa dusunceleri birbirinemi bagliyorsun anlamadim. evrimi nasil satanizme bagladin hala anlamis degilim, satanist bir grubun solisti evrime inaniyorum dedigi icin mi ? yoksa elinde elle tutulur gozle gorulur bir lafin sozun varmidir ? 
    hadi onu gectim satanizm ile ateizmi nasil birbirine bagladin. ateizm Allah'a inanmamak tamam ama adam seytanada inanmiyor. o zaman nasil ateizm le satanizmi birbirine baglayabiliyorsun ? isimleri birbirine benzedigi icin mi ?
    3. burdan hicbirsey anlamadim. onu demek istemiyor bunu demek istemiyor ? peki bu video ne demek istiyor bize ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feka
    feka's avatar
    Erkek

bu videoyaya inan varsa bşy demyorm tamamen abartı hepsi bu her siyah giyinen her metallica dinleyen satanis değildir a.m.k..

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ehü ben ate yim ve ara sıra satanlarla tartışıp onları ate yapıyom alakası yoq ehü sonuçta satanizm dine tepki hareketi yani din olmasa satan da olmayacaktı aslında din olmasa bize de gerek yoktu tamamen aynaya bakan ve aynadaki yansıyan meselesi

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

şimdi bu video beni siklemez. nekadar satanist varsa alayına kafam girsin a.q :)

ama evrim teorisini çıkaran götverenin mezarına işeyim.  asıl büyük orospu evladı bu herif. darvin ibnesi... o ibnenin annesini herhalde maymunlar sikmiş :)))

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

şimdi bu video beni siklemez. nekadar satanist varsa alayına kafam girsin a.q :)

ama evrim teorisini çıkaran götverenin mezarına işeyim.  asıl büyük orospu evladı bu herif. darvin ibnesi... o ibnenin annesini herhalde maymunlar sikmiş :)))

töbe töbe crowley abi taş eder seni valla :d

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

ama evrim teorisini çıkaran götverenin mezarına işeyim. asıl büyük orospu evladı bu herif. darvin ibnesi... o ibnenin annesini herhalde maymunlar sikmiş :)))

töbe töbe crowley abi taş eder seni valla :d

hajı crowley  abi ne a.q :))  satanist mi? şeytana beni ispiyonlayıp mı yapacak bu taş etme olayını :D :P

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberSpY
    CyberSpY's avatar
    Erkek

ak bende simdi metal muzik dinliyom senfonik-gothic filan..bendemi satanist oldu..bu video yu yapanında destek vereninde teee amk : )) 

darwin likle satanistligi bir tutuyor..hay allahım yaaa

simdi bunu buyuklerde izler filan olay kopar zaten..medyada fısh fısh lar : ) 

Toplam Hit: 4977 Toplam Mesaj: 26