İzmir De Kiralık Daire?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek

Arkadaşlar İzmir de Gaziemir sarnıç optimum ve çevresinde  eşyalı izbana çok uzak olmayan 4 aylığına acil   kiralık  daire arıyorum. Çevrenizde duyduğunuz bildiğiniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Hocam Gaziemir güzergahında izban var sadece sarnıçtan ev tutarsın ama izbanla alakasi olmaz 10 senedir burda yasıyorum ve kiralar 1.500 falan 20 yıllık evler eşyalı bulmanda çok zor çünkü öğrenci yaşamıyor sadece emekli ve memur kesmine hitap ediyor evka7;3 bulabilirsin orasida optimuma yakın civarı pek tekin değil sadece 

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

Hocam Gaziemir güzergahında izban var sadece sarnıçtan ev tutarsın ama izbanla alakasi olmaz 10 senedir burda yasıyorum ve kiralar 1.500 falan 20 yıllık evler eşyalı bulmanda çok zor çünkü öğrenci yaşamıyor sadece emekli ve memur kesmine hitap ediyor evka7;3 bulabilirsin orasida optimuma yakın civarı pek tekin değil sadece 

Anladım hocam sağolasın bilgiler için. 4 kişi kalacak şekilde sarnıçta 2.400 TL eşyalı bulduk bir bakacağız artık 

jocus tarafından 06/Ağu/18 07:16 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Oha aq2400 sarnica.verecegine git.alsancaktan tut buca da izbanyakinndantut ev gunah 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Oha aq2400 sarnica.verecegine git.alsancaktan tut buca da izbanyakinndantut ev gunah 

Hoca sarnıçta ki okula yürüyerek gideyim diyorum. Buca da izban yakının da bulabilir miyim hiç gezmedik oraları pek fazla bilmiyorum İzmiri yardımcı olacak varsa bu hafta sonu gezelim takılalım buca tarafında. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Şirinyerde tut evi izban yanında hem merkezde olursun hem kiran ucuz olur. 2400 ne aq kıbrıs şehitleri caddesinde o fiyata ev var.

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Şirinyerde tut evi izban yanında hem merkezde olursun hem kiran ucuz olur. 2400 ne aq kıbrıs şehitleri caddesinde o fiyata ev var.

Haklısın Buca da izbana yakın yerden tutacağım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

Alsancakta ve bostanlida o fiyata izban duraginin dibinde ev tutarsin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Yeni yapılan rezidanslara bakın. Hem + imkanlarınız olur. My Via 414 projesi mesela hem sosyal bir çevreye hem de internet, güvenlik vs gibi imkanlara sahip. Biz de İstinye Park için geliyoruz, ev bakıcaz bu hafta. Bir süredir de araştırıyoruz.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    jocus bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

Hoca sarnıçta ki okula yürüyerek gideyim diyorum. Buca da izban yakının da bulabilir miyim hiç gezmedik oraları pek fazla bilmiyorum İzmiri yardımcı olacak varsa bu hafta sonu gezelim takılalım buca tarafında. 

ne okulu bu sarnıcta bu yaz mevzısımınde yaw . 

evlere netten bakıcan mudur sahıbınden fılan bakıcanoyle bakarak bulamazsın dıye dusunuyorum. musaıt olursam bır cay ısmerlerım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Yeni yapılan rezidanslara bakın. Hem + imkanlarınız olur. My Via 414 projesi mesela hem sosyal bir çevreye hem de internet, güvenlik vs gibi imkanlara sahip. Biz de İstinye Park için geliyoruz, ev bakıcaz bu hafta. Bir süredir de araştırıyoruz.

ev kırası kadar aıdat oderım dersen olabılır neden olmasın :) 

bornodavan metroyla gelırsın fahrettn altaya ama myviadan metroya gıtmek ıcın de arabaya ya da otobuse bınersın 

hipokondriyak tarafından 07/Ağu/18 01:03 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1137 Toplam Mesaj: 11
kiralık ev i̇zmir