Kafa Dagitici Dizi Önerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar,

Arada bir kafa dagitmak icin bazi dizi ya da filmler izliyorum. Kisa kisa bölümleri olan, cok komik olmayan ama ilginc ve sürükleyici bir senaryosu olan diziyi paylasmak istiyorum. (ilk iki bölüm birlestirildigi icin 40 küsür dk).

buradan izleyebilirsiniz. (türkce veya ingilizce altyazili olarak)

http://sezonlukdizi.net/diziler/the-last-man-on-earth.html

Bir virüs yüzünden insan ve hayvan nesli tükeniyor (ortada hic ceset yok tabi nedense). Ve geride sadece tek bir adam kaliyor. Film bunun üzerine kurulu. Tam sikilma ani baslamadan önce senarist konuyu degistiriyor. Degisik bir yapim olmus. Tabi ki dogalliktan uzak oldugunu düsünüyorum. 

Mod: Konuları doğru kategorilere açalım.

unbalanced tarafından 20/Ağu/17 01:17 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Eski ev arkadasim bu diziyi takip ediyordu. Onunla izliyodum ara sira. Komik bi dizi. Benim favorim 11.22.63. Basinda keyif alsamda sonunda içime öküz oturdu resmen, gözlerim yaşlandı:(

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hep erteliyordum en sonunda basladim The Big Bang Theory izliyorum ben. 20 dakkalik her bolum.

Komedi dizisi arayanlar bakabilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Eski ev arkadasim bu diziyi takip ediyordu. Onunla izliyodum ara sira. Komik bi dizi. Benim favorim 11.22.63. Basinda keyif alsamda sonunda içime öküz oturdu resmen, gözlerim yaşlandı:(

evet izledim hocam onu da güzel diziydi. House of Cards ı da izlemeni tavsiye ederim. Değişik bir politika filmi. Acaba amerika gerçekten böyle mi bilmiyorum ama basın özgürlüğü konusunda bizden iyi olduğu belli. Film de de bu gösteriliyor

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

evet izledim hocam onu da güzel diziydi. House of Cards ı da izlemeni tavsiye ederim. Değişik bir politika filmi. Acaba amerika gerçekten böyle mi bilmiyorum ama basın özgürlüğü konusunda bizden iyi olduğu belli. Film de de bu gösteriliyor

Bu diziyi de abimden biliyorum. Begenerek izliyordu. Diger tavsiyemde Taboo. Tom Hardy gercekten iyi oyunculuk sergiliyo. Tabi benim onerilerim komediden uzak hep. Daha da bunaltabilir:)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

çok hızlı oldu 1 ayda 5 sezonu bitirdim. Dizi gerçekten çok iyi diyebilirim, entrikalar oyunlar falan derken izletiyor kendini.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

çok hızlı oldu 1 ayda 5 sezonu bitirdim. Dizi gerçekten çok iyi diyebilirim, entrikalar oyunlar falan derken izletiyor kendini.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Dublaj mi izliyorsunuz yoksa orjinal dil de filan mi? Yada alt yazılı filan mi?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arka sokaklar.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arka sokaklar.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

rick and morty diye çizgi dizi var çok iyi yapmışlar izleyebilirsin.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 2862 Toplam Mesaj: 25
the last man on earth