folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Kafayı Yicem Lütfen Yardım , Win 7 Den Win 8 E Geçiş - G / H Erişilemiyor Engellendi Hatası

Kafayı Yicem Lütfen Yardım , Win 7 Den Win 8 E Geçiş - G / H Erişilemiyor Engellendi Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

En sonunda şu HDD inde içindeki arşivinde basını yicem herhalde :(

Arkadaşlar sorun şu :

Dün hatta konu acmıstım Win 7 den 8 e gecıcem dıye , tamam dun bı kac murıdın yardımıyla Win 8.1 Pro yu kurduk :)

Şimdi de başka bir sorunla karşı karşıyayım , Neden se G ve H sürücülerine yanı HARICI HDD ime gıremıyorum :(

Ekran aşağıdaki gibi ... Bi çözumunu bılen murıd varsa yardım etsın ...

İnternette hatayı aradım , en allltta verdıgım gıbı cozumler anlatılmıs ama yemıyor , başka ne yapılabilir ...

Bu işlemi anlatmayın bu ve buna benzerlerı denedım ama yine acılmıyor :(

Merhaba,

Bu işlemi yapmak için Yönetici (Administrator) olarak bilgisayara girin.

1. Yukarıdaki işlemi yaptıkdan sonra klasörü sağ tuşla tıklayın. Paylaşım ve Güvenlik seçeneğini tıklayın.

2. Açılan özellikler penceresinde Güvenlik sekmesini tıklayın.

3. Grup ve Kullanıcı adları bölümünde yer alan kullanıcıları teker teker seçerek Kaldır tıklayın..(uzmanim.Net)
    Bu bölümde hata verirse Gelişmiş butonunu tıklayın ve   "Bağımlı nesnelere uygulanan izin girdilerini ana öğeden devral" işaretini kaldırın. Tamam tıklayın.

4. Ekleyi tıklayın ve "Seçilecek nesne adlarını girin " yazan bölüme Administrator yazın ve Tamam tıklayın.(uzmanim.Net)

5. Administrator için izinler bölümünde "İzin ver" yazan bölümdeki tüm secenekleri seçin ve Tamam tıklayın.

Şimdi dosyalara erişebiliyor olmalısınız.

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Tamamdır :D Açtım sonunda amk :)

Modlar konuyu silebillirler :)

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

hacı bende bi format aticam win 7 cekiyorum şuan iso uzantılı  usbden hiç denemedim nasıl atarız ?

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Illegal_Character bunu yazdı

hacı bende bi format aticam win 7 cekiyorum şuan iso uzantılı  usbden hiç denemedim nasıl atarız ?

Walla hocam bilen varsa yazsın konuya :D Hiç USB den atmadım bende bılmıyorum :)

Aslında temız olması ıcın USB den atsam yıı olur , bende MART ayı guncel Win 7 64 çekıyorum ...

Yazsın birileri de deneyelım :D

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Erkek

hacı aynen yazsınlarda öğrenek sen nerden cekiosun güncel win 7 yi

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

VipMerkezi.Net

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

VipMerkezi.Net

hacı link varmı üye oliim mi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

Microsoft'un usb dwd tool aracı mevcut indir usb seç image seç yazdır işlem tamamlandığında sistem kurulmaya hazır :)

zzzzzz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

modlar konuyu neden silsin? forumun amacı ne usta.

başka birinde aynı sorun olursa gelir senin konuna bakar (sanmıom da :D ) çözer o da sorununu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

modlar konuyu neden silsin? forumun amacı ne usta.

başka birinde aynı sorun olursa gelir senin konuna bakar (sanmıom da :D ) çözer o da sorununu

Yok hocam başka biri benım konumdan sorun çözemez  ... ( Nerden vardıysan o kanıya bılmıyorum ama öğrenmeye çalışıyoruz işte :) ...

Belki bi çok kişi biliyordur dıye silsinler kalabalık yapmasın dıye SİLİNSİN demiştim...

Hee illaki cevap olacaksa da yada yardımı dokuanacaksa aynı hatayı alanlar PC ye verdıklerı addakı yonetıcıyı ekledıklerınde acabılıyorlar dosyayı , benım acamama sebebım Admınıstrator , User , System alayını eklemem yada onlarla dıgerlerını eklememdı sanırım sadece EFE yi ekleyınce acııldı kapılar :)

Bu arada sen onu bunu bosver de DAFT hocam , USB den nasıl kuruyoruz direkt Windows u onu bı anlat hele ...

Windows 7 USB DVD Download Tool aracını kurdum masaustune bos bir klasor yaptı attı , sımdı ındırdıgım .iso dosyasını buna gösterıp dırekt Boot menuden USB HDD secıp kurabılıyormuyum?

1 Önemlı soru ...

* USB ye indirdigimiz .iso dosyasını atıyormuyuz? (herhalde atıyoruz da garantı olsun :)

* Başka yapılması gerekn bırsey var mı , bu sekılde D ye zarar gelmeden TEMIZ kurulum oluyor mu?

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

arkadaşlar kms kullanarak aktifleştirme yaptığımızda task görevlerine kms ekleniyor bu normal mi ? yoksa virüsmü yedik ? mydigitallife dan çektim kmsiyi

Toplam Hit: 2782 Toplam Mesaj: 12