Kahkaha

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

Uzun zamandır görmediğim bir arkadaş kendisi .Uzun zamandır gülecek hiçbirşey bulamıyorum

eskiden güldüğüm seyler vardı indirip tekrar tekrar dinlerdim gülmek için şimdiyse neredeyse aralarındaki diyalogları olan olayları ezberlemiş durumdayım

benim gülmek için yeni şeyler keşfetmem gerekiyor gerçekten uzun bir zamandır kahkaha hasret kaldım .

karnım ağrıyıp ,ağzımdan salya ,gözümden yaş gelene kadar gülmek istiyorum mümkünse altıma şıçmak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/user/failarmy/videos?sort=p&flow=grid&view=0

her hafta bir doz alıyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

ben en çok rastgele youtube videolarının altında millet birbirine ana avrat sövüyor o saçmalıklara gülüyorum

u235 tarafından 23/Haz/15 02:08 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=HvuEFafFhBA

mutlaka izle sağlam tavsiye imiş attım köşeye. hele ki bu videoda 4:55den başla kahkaha garantisi var.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

Hepsini sırayla deniycegim ama daha fazla örneklerde istiyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=HvuEFafFhBA

mutlaka izle sağlam tavsiye imiş attım köşeye. hele ki bu videoda 4:55den başla kahkaha garantisi var.

ben güldüm la :D

imza mı gelmiş?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

Ben bunlara niye gulmedim bilmiyorum ama bu tarz bi komedi anlayışın yok demekki

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

Ben bunlara niye gulmedim bilmiyorum ama bu tarz bi komedi anlayışın yok demekki

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    zasox bunu yazdı

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Hocam kutsal damacanayla kolpaçino serilerini izle. Ben her izlediğimde hunharca gülüyorum. Arkadaşla birlikte derste sıkılınca telefondan kolpaçino sahneleri izleyip gülme krizine girdiğimizden dersten atıldığımızı bilir hocam. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 4109 Toplam Mesaj: 33
kahkaha gülmek komedi