folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kararsızım (Evlilik)

Kararsızım (Evlilik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    ısınamadıysa neden bu kadar beklediki söylemek için pazara evleniyorun diyorsun ama bir kez ısınamadıysa sana ısınması çok zor zaten ısınamadıgın birini sevemessin o imzayı atmadan al karşına konuş gerçekten istemiyorsa bu işten vazgeçin sen mutsuz o mutsuz çocuklar mutsuz ne sen acı çek ne o acı çeksin

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

nasıl bir şeydir bu yaa zorla kim kimi evlendire bilir...?? saçmalık ama geçek :(

kız sana demiş; bunu bile bilede evlenilmezki ?? eğer halen dönebiliyorsan evlenme kardeş..evlilik bu 3-5 ay değil bir ömür seni istemeyen biriyle nasıl yaşayacaksın:S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

saka degil mi bu kadar da olamaz yani:S olmamalı sırf guzel diemi evleniosun ayrıca seni istemeyen biriyle nie evleniosun eminim cok yuce bi saadet mutluluk içerisinde yasarsınız=)))

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Başlamadan bitir bu işi kız naz caz yapmıyor söylediğinde ciddi ise.

Çünkü severek evlenenler bile zaman zaman sorunlar yaşayabilmektedir. Sevmeden istemeden ve bunu dile getirerek bu yola çıkanlar ise..

Diyeceğim çok problem yaşarsın. Güzellik, çekicilik şu bu 3 gün sonra ilgini çekmez hale gelir. Ama sevgili olmak, sevecen olmak başkadır.. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

sevginin yalan olduhu bu dunyda o seni sevse sen onu sevsn ne olurki kardeşim simdki evliliklerin hepsi mantık evlilihi bence sende ole birsey yap cunku en fazla 3 ay surecek cicim ayları cabuk gecer araya gecim derdi girince cıldırma sureci devreye girer bu surec istenmedik aile kavgalarına sebeb olur. vesayre vesayre ben ce kafana gore hayat senin .

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

Arkadaslar malesef ülkemizde evlilik sadece 2 kişi arasında olan basit bir hadise degil.Sanki aileler sülaleler evleniyor.Bu bakımdan ciddi bir durum.Sosyal bir olay.Bu bakımdan istemiyorum diye ortaya çıkan kişi kötü pozisyona düşecektir.Çünkü belli bir hazırlık yapılması davetiye gönderilmesi . yakın bagları olan insanların bir araya toplanması sözkonusu.işin ekonomik boyutu da var.Bu durumun basit olmadığı ortada.Eger gerçekten taraflar arasında bir uyumsuzluk sözkonusu ise.Aile büyüklerine bu durumu birlikte ifade etmek gerek.tek kişinin öne çıkıp "ben istemiyorum" demesi zor.Elbetteki saglıksız ve temelleri olmayan bir birliktelik taraflara zarar verir.Çözümü birlikte üreteceksiniz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    istanbulman bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar malesef ülkemizde evlilik sadece 2 kişi arasında olan basit bir hadise degil.Sanki aileler sülaleler evleniyor.Bu bakımdan ciddi bir durum.Sosyal bir olay.Bu bakımdan istemiyorum diye ortaya çıkan kişi kötü pozisyona düşecektir.Çünkü belli bir hazırlık yapılması davetiye gönderilmesi . yakın bagları olan insanların bir araya toplanması sözkonusu.işin ekonomik boyutu da var.Bu durumun basit olmadığı ortada.Eger gerçekten taraflar arasında bir uyumsuzluk sözkonusu ise.Aile büyüklerine bu durumu birlikte ifade etmek gerek.tek kişinin öne çıkıp "ben istemiyorum" demesi zor.Elbetteki saglıksız ve temelleri olmayan bir birliktelik taraflara zarar verir.Çözümü birlikte üreteceksiniz.

-----------------------------

Sana katılıyorum dostum bence dediğin gibi olsun ama karar genede senin kardeşim biz sadece yorum uretebiliriz  sana uygun olanı secebilri yada kendi bildigini yapabilrisin hayat senin sen gecinmek zorunda kalacan ama evlenme bence ne gerek var allahını seviyosan bekarlık sultanlık

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek

Bu yasta evLiLik hemde istemeyen biriyLe hacım eger söyLedikLerinde ciddiyse 1 ömür mutLuLugu TAZE 1 güzeLLik icin harcıyorsun demektir.. Unutma cicekLerde soLuyor.. 2 gün kaLa düsünüLecek konu mu afedersin ama akLın neredeydi ? İyi düsün hoca.. Birbirini sevenLer biLe anLasamıyorLar..

Allah gönlünde razı oLanı hakkında hayırlı eyLesin.. Hakkında hayırLı oLanı gönLünde razı eyLesin..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CchaatlakkK
    CchaatlakkK's avatar
    Dişi

yasık be kısa allah bilir mal bi ailesi vardır zorla evlendiriolar kısı..

belkide kısın sevdiği felan vardır evlenme yawf ısınamadım felan demiş evlendinisdede surat asar bu hep dırdır şamata

ben seni istemiodum die die kafanı şişirir belki aşık olduğu adama kaçar nikah günü kan man çıkar işin yoksa bide töre olayına gir (resmen senaryo yasdım lan) nese abi sal gitsin evlenme ne evlencen ...

Ümit en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır.. F.Nietzche
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alwin
    alwin's avatar
    Erkek
    hocam birak ya evlenipte kotu olacagina evlenmeden kotu ol daha  iyiy en azindan bu uzun surmez.emin ol istemeden yapilan evlilikte tek tarafli mutluluk yetmiyor tecrubeile sabittir.mantikli olsana herkez ha bire baski yapaacak yada yapior ama dusun bi hangisi senin ileride kotu olabilecegin ihtimali uzerinde duruyor  eminim herkez ilrde olur birbirinize alisirsiniz diyor emin olki dostum oyle  olmuyor.evlenipte kotu olacagina evlemeden ol.hayatta basarilar

SEKO
Toplam Hit: 7192 Toplam Mesaj: 55