Kışın Isınma Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

hocam aynı sorun bende var. ben https://www.hepsiburada.com/delonghi-trd4-1025-dragon-4-10-dilim-yagli-radyator-pm-evdeltrd1025 bunu almayı düşünüyorum şuan kararsızım. yağlı radyatör düşünüyorum

Ürünü inceleyeceğim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Yakınmışız bende çallıdaki opetin orda oturuyorum.Antalyada kışları çok sert geçmiyor bu işin bide yazı var en mantıklısı bir tane inverter klima almak.Bizim evde 3 klima var inverter değil çok yakıyor.Benim oda ufak kışı geçirmek için ufak fanlı ısıtıcılar var onlardan almayı düşünüyorum.

Yağmuru çok fena oluyor, :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Evde kalıcıysan strafor üzeri alçıpan yap

Ya da taş yünü.. starfor yanıcı malzeme hemde dumanı zehirli.. Strafor aypma... şu ingilteredeki olayı hatırladım tüm bina ateşten  dumandan mefta olmuştu...

Kiracıyım, ev sahibi bizden memnun, aslında evden çıkacaktım buralar çok sesli ve olaylı oluyor, ama yeni ev tutmakta nerden baksan 5k buluyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Hayatı şarampöle yuvarlanmak diye bir şey olmasaydı ben icad ederdim. Şafampolde bir apartmanın giriş kapısına yazılabilir bence.

ısınma konusuna gelince uyku tulumu al kamp için kullanılanlardan en rahatından, Decatlonda falan var onu terziye götür sana göre şekil versin. Onunla yaşa evin içinde, maliyeti toplamda 70 80 lira tutar diye tahmin ediyorum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Seramik fanlı kule tipi ısıtıcı diye arat en çok yorumlanan beğenilen bütçene uygun olanını al hocam. Yağlı radyatör fln hikaye bunun yanında. Kızım doğmadan almıştım 5 yıl olmuş hala kullanıyorum benimkini ama üretimden kalkmış satışını bulamadım

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

pellet sobası al. cama bi delik açtır. dumansız pellet al birde. arkana bakma sonra.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Hayatı şarampöle yuvarlanmak diye bir şey olmasaydı ben icad ederdim. Şafampolde bir apartmanın giriş kapısına yazılabilir bence.

ısınma konusuna gelince uyku tulumu al kamp için kullanılanlardan en rahatından, Decatlonda falan var onu terziye götür sana göre şekil versin. Onunla yaşa evin içinde, maliyeti toplamda 70 80 lira tutar diye tahmin ediyorum.

Tek olsam her türlü hayatta kalırım :) 1 muhabbet kuşu , annem ve abimle yaşıyorum. Önerin için teşekkürler. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Soba önerisi veren arkadaşlara teşekkür ederim, araştırıcam onları

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Gecen sene yine bu zamanlar benzer bir konu açılmıştı epey çok farklı öneri vardı o konuya da bakmanı tavsiye ederim. Dogalgaz kullanan arkadaşlar icin de oda termostati tavsiye ederim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ben döşemealtı ndayım meltem deydim 10 sene olmuştur döşemealtı na yerleştim Antalya boğucu ve aşırı kalabalık bulunduğum nokta yazın rüzgarlı ve serin oluyor bu haliyle olayın ısınma kiracısın ama olsun klima al ucuzuna bakma japon kliması al paranı cebine koy evden çıkarken de temiz bir ustaya söktürür istersen Erzurum'a götür kullanırsın klima Antalya için olmazsa olmaz yok diğer durumlar pelet demişler düşünürsen havalı sobaları var şekil şükül yüksek kalori veriyorlar sıkıştırılmış talaştan yapıldığı için organize sanayi 2.etapta Akdeniz ahşap ta uygun pelet bulursun kendileri üretiyorlar bende yayla bağevine almıştım hoş en soğuk havada iyi netice veriyor ama seçim senin.

weskeyy tarafından 03/Kas/19 23:00 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!