Kitap Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

arkadaşlar imdb tarzında kitaplar için de site var mı okuduğum kitapları listeleyebileceğim, kitap satın alabileceğim, çok satan ve yeni çıkan kitapları gösteren türkçe bi site var mı?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

kitapyurdunda favorilere ekle.

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

kitapyurdu, idefix ve d&r kullanıyorum.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

D&R favorimdir, kargo ücretleride ucuz 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kitapyurdu da denedim ama idefix forever.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

CodeInside bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kitapyurdu da denedim ama idefix forever.

idefix kargo ücretlerinde biraz sahtelkarlık yapıyor. misal ürüne 5 lira kargo ücreti biçmiş, bensen parasını almış.  mal geliyor bakyorum kargo  kdv dahil 3.70 küsür kesmiş. 1.5 benden 1.5 ondan kopara kopara köşe oluyor adamlar.  kitapyurdu gibisi yok.

enjoy i'm vaccinated
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

aslında çok mantıklı ve gerekli bir proje. imdb yi kitap olarak entegre etmek,

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

kitapyurdu ve d&r iyidir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    d&r ve kitap yurdu d&r her kıtapda ucuz ama kitap yurdu cok satan kıtaplarsa ustune rakıp tanımıyor :) (kurus farkıylada olsa) Ben devamlı kitapyurdundan alısverıs yapıyorum ama sıte kullanımında d&r 1 numara yenı cıkan guzel urunu gozune gozune sokuyo ama kıtap yurdu pek oyle deyıl ısmını gır sepete ekle. Kıtapyurdu genelde kıtapcıların tercıh ettıgı(toptancı gibi) bir site epey karlı oluyor.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

erebos bunu yazdı:
    d&r ve kitap yurdu d&r her kıtapda ucuz ama kitap yurdu cok satan kıtaplarsa ustune rakıp tanımıyor :) (kurus farkıylada olsa) Ben devamlı kitapyurdundan alısverıs yapıyorum ama sıte kullanımında d&r 1 numara yenı cıkan guzel urunu gozune gozune sokuyo ama kıtap yurdu pek oyle deyıl ısmını gır sepete ekle. Kıtapyurdu genelde kıtapcıların tercıh ettıgı(toptancı gibi) bir site epey karlı oluyor.

aynen hacım bir de bu aralar kargo ücreti kampanyaları var 597 kitapta kargo ücreti yok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    kitapyurdunda bı puan sıstemı hosuma gıdyor ve en onemlılerınden bırıde yorumlar.hemen hemen her kıtaba yorum var heke cok satanlara tonlarca o yuzden almadan once fıkır sahıbıde olmus oluyosun,ha herkesın yorumu farklıdır ona kotu bana ıyıdır katılıyorum katılmıyorum gıbı seylerde var yanı pek yanıltıcı olmuyor yorumlar ve toplu kıtap alımlarında bayagı ıyı oluyor ben suan sureklı musterı oldugum ıcın HER kıtapda extra %5 ındırırm var bıdaha alırsam %9 olacak :) ama sıte pek kullanıslı deyıl o ınsanı uzuyo ama gelıstırıyorlar onem verıyorlar.Ve sunuda soylıyım kıtaplar muhtesem fırından yenı cıkmıs ekmek gıbı :) gelıyor her defasında kargo ozenı ıcın tesekkur ederım. not:ımla hatalarım ıcın ozur dılerım tefondan yazıyorumda :)

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 1634 Toplam Mesaj: 12