folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Köpeğimle Telefondan Konuşmak İstiyorum

Köpeğimle Telefondan Konuşmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Başka başlık bulamadım buldumda telefondan ses gönderme , telefondan hoparlöre ses verme gibi saçma şeyler oldu neyse Diyelim ki işyerinden evdeki köpeğimle konuşup biraz olsun yalnız hissetmesini engellemek istiyorum ve yine diyelim ki işim bunu pc başına geçip buradan uğraşarak(winamp server vs.] yapabilecek kadar rahat bir iş değil. Telefonumdan evdeki hoparlör sistemine sesimi ulaştırmamın yolu nedir

not: Sesli mesajı hopörlere veren bir ev telefonu son tercihimolduğu için böyle bir arayış içerisindeyim sistemde mikrofonda olmalı bende onun sesini duyabilmeliyim yani

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Laptop yok mu ? Bekleme modunda açık bırak Skype ile görüntülü ara hocam ? Otomatik cevapla seçeneği açık oalcak tabi.

mkyb tarafından 19/Haz/16 23:20 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

köpeğin cinsi ne hocam

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

vallahocam bu deidğini masaüstünden de yapabilir miyiz skype hiçkullanmamıştım otomatik cevaplama özelliği falanda bilmiyordum haliyle çok kolay oldu bu ve hertürü işimi görür çok sağol birde bu otomatik cevaplama seçeneği numara has olabiliyor mu gerçi hiç bir warez ve reklam camiasına düşmemiş bi mail alsakta başka arayan olma olsılığını elemiş oluruz ya

@Naruto alman çobnköpeği

Nikoteen tarafından 19/Haz/16 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Teamviewr ile evdeki bilgisayara bağlanıp bir şekilde sesini ulaştırabilrsin.

Bilgi Güçtür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

hocam 20-30$ lık ip cameralar bu işi görüyor rahatlıkla ben o şekilde yapıyorum hem onun sesini duyorum ve görütünsünü görüyorum hemde sesimi ona iletebiliyorum. İp kameraların çoğunda mikrofon ve hopörler mevcut.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu link sana yardımcı olacaktır : https://support.skype.com/tr/faq/FA3751/windows-masaustu-icin-skype-ta-tum-goruntulu-cagrilarimi-otomatik-olarak-yanitlayabilir-miyim

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

bu ip kameraların skypeten artı yanları nelerki

edi:* hmm evet dostumun pc başında öylece beklemeyeceğini düşünecek olursak bu ipkamera akla daha yatkın sabit ip de gerektirmiyr ama anıanına görüntü aktarımı için gsm operatörün  sağladığıinternet hızı yeterli olur mu şu an tek aklıma takılan bu sen verimli bir şekilde takılmdan etmeden izleyebiliyor musun hocam 

@mkyb çok sağol dostum

Nikoteen tarafından 20/Haz/16 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

bitane telefon koy eve android "zello" kur tamam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tabiki de hayvan pc başında durmaz ancak hoparlör açık olsun çağırırısn gelir hocam 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

bir dönem bende çok istemiştim. :) ama rotla yaşadığımız dönemlerde dijital seslere normal ses gibi tepki vermediğini fark ettim yani uyanmıyor pek etkilenmiyor gibiydi. 

bende dijital sesleri bizim gibi yorumlamadıkları sonucuna varmıştım. tabii bilimsel olarak araştırmaya üşendim ve üzerinde pek durmadım. ama hala doğru olduğuna inanıyorum. 

ayrıca eğer sesi normal ses gibi algılıyorsa; sesini duymak senin orada olduğun izlenimi yaratır yani, ona göre sesini duyabildiği bir mesafede bulunman ama bir tepki vermiyor olman kafasını karıştırabilir. 

sonuç olarak sanırım evde sıkılması daha az rahatsız edici olacaktır çünkü genelde uyur kemirecek bir şeyler bulur ve akşam geri geleceğinden emin bir şekilde seni bekler. 

nettir kafası karışmaz fazla sorgulamaz. en fazla biraz yaramazsa evi çok fena dağıtır. :)