Kulaklık Tavsiyesi 150-200Tl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

daha önce hiç kaliteli kulaklık kullanmadım. şuan bende x530 5+1 ses sistemi var. iyi bir kulaklık alsam (kulak içi değil yalnız) daha iyi müzik deneyim elde edermiyiz ? 

evetse önerileri alayım clup trance ve rnb dinliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

İyi kulaklık istiyorsan oyuncu kulaklıklarına bakıcaksın hocam :)

http://www.gamer-market.com/plantronics-gamecom-777-gaming-kulaklik-7-1-usb.html?$&sl=tr%27

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

araya kaynıyım. 50-100 civarı güzel bi kulaklık var mı? kulakiçi ama kulağa iyice girenlerden değil. sennheizera sıcağım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Al bi iphone kulakligi keyfine bak derim, tum oyunlarda filan guzelce kullaniyorum verimi cok iyi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı

Al bi iphone kulakligi keyfine bak derim, tum oyunlarda filan guzelce kullaniyorum verimi cok iyi

:D Hocam iphone kulaklığını biçok kulaklıkla karşılaştırdım. Çok vasat bi kulaklık

manhyak tarafından 19/Eki/15 13:45 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

araya kaynıyım. 50-100 civarı güzel bi kulaklık var mı? kulakiçi ama kulağa iyice girenlerden değil. sennheizera sıcağım.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Gerçekten önerebileceğim tek bir marka varsa oda sennheizer, fiyat performans olarak üstüne tanımıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam o fiyat aralığında kulak içi olmayan kaliteli kulaklık bulman zor. Belki gamer kulaklıkları biraz beklentini karşılayabilir. Turtlebeach kulaklıklarına bakabilirsin 50mm hoparlorleri ile çok başarılılar fakat türkiye'de bulabilir misin bilmiyorum. Amazondan getirtebilirsin ama 70-80 dolar + kargo parası limitini aşar.

Kulak içi istersen ath cks 99 tatmin edici olur senin için.200-220 tl civarlarında bir piyasası var. Biraz daha limitin üstüne çıkarsan shure se215 250-260tl civarlarında. Shure'un avantajı noise cancellation denilen gürültü önleyici yapıda olması ve kablosunun değiştirilebilir olması. Gerçi kablosu kevlardan yapılma olduğu için pek bir sorun çıkarmayacaktır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

akradaşlar 150-200 liralıklardamı tatmin etmiyor :S vaybe ulan herşey pahalı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam o fiyata giriş seviyesi kulaklık bile alamazsın o yüzden hiç düşünme Sennheiser al geç, hem kafa yormazsın nereden alcam, nereden getirtecem diye. Her yerde satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-hd-419-siyah-kulakustu-kulaklik-504761-p-BD803398

Edit: Oyuncu kulaklığı alırım dersen hiç düşünme Kingston HyperX Cloud.

krypt tarafından 19/Eki/15 14:42 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
Toplam Hit: 3330 Toplam Mesaj: 31
kulaklik