Laptop Alıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar arkadaşa laptop alıcaz yazılım merakı var birazda oyun var güçlü bir makina istiyor

seçmiş 4 tane alsın mı bunlardan birini bütçe 5-5.5k

masaüstü istemiyoruz taşınabilir olması lazım

düşüncelerimiz şunlar

1- http://www.epey.com/laptop/casper-excalibur-g660-7700-b190x.html

2- http://www.epey.com/laptop/dell-inspiron-7567-4b70d128f161c.html

3- http://www.epey.com/laptop/asus-gl553vd-dm032t.html

4- http://www.epey.com/laptop/casper-excalibur-g650-7700-b160x.html

hangisini alalım

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Hepsi çöp neden?Dolar yüzünden.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hoca monstermiydi neydi öyle marka var. içeriği sağlam onlarıda araştırsana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Casper'ı ele bir kere. Malzeme kalitesi çok kötü. Tanıdıkta aldı güya oyun bilgisayarı ama CS Go bile açınca fandan Boeing 747 sesi gelmeye başlıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam casper ne allah aşkına. Soba soba önümüz kış iyi iş yapar ama performans falan bekleme

İstanbul'da yaşıyorsan Kadıköy'de Monster mağazası var. Oraya git istediğin laptopda istediğin oyunu dene. PC direk önünde açık tak kulaklığını oyna. bak bakalım kasma donma var mı ona göre limitine göre satın al.

oyun için diyorsan birkere 17.3'' almanı öneriyorum ben sana 16gb ram yeterde artar bile. Benim şuanda kullandığım bilgisayar Monster Abra v7 6.2 17.3'' gt960m var. CSGO 150 - 180 fps arası gidip geliyor.

GTA V  high - Very High ayarlarda sabit 60 fps gibi değerler alıyorum.

Senin bütçene göre hayli hayli daha iyisini alırsın.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Valla bizim vali yardımcısına da bi bilgisayar aldık Linkteki üründen. Gayet de iyi bence, düşünebilirler. 

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V13-1-1.html#.WcZmoEGhmaM

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    GodKlaus bunu yazdı

hocam casper ne allah aşkına. Soba soba önümüz kış iyi iş yapar ama performans falan bekleme

İstanbul'da yaşıyorsan Kadıköy'de Monster mağazası var. Oraya git istediğin laptopda istediğin oyunu dene. PC direk önünde açık tak kulaklığını oyna. bak bakalım kasma donma var mı ona göre limitine göre satın al.

oyun için diyorsan birkere 17.3'' almanı öneriyorum ben sana 16gb ram yeterde artar bile. Benim şuanda kullandığım bilgisayar Monster Abra v7 6.2 17.3'' gt960m var. CSGO 150 - 180 fps arası gidip geliyor.

aynen hocam, cihaz daha cok oyun mu daha cok yazilim mi üzerine olacağına göre değişir ama 

https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2903 yazılım ağırlıklı ise bu.. çünkü diğerlerine göre TAŞINABILIR diyeceğim alet budur. zamanında gidip 3000usd ye bir monster almiştim cok memnundum. mac book a geçmek için satmiştim...

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

aynen hocam, cihaz daha cok oyun mu daha cok yazilim mi üzerine olacağına göre değişir ama 

https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2903 yazılım ağırlıklı ise bu.. çünkü diğerlerine göre TAŞINABILIR diyeceğim alet budur. zamanında gidip 3000usd ye bir monster almiştim cok memnundum. mac book a geçmek için satmiştim...

Hocam yazılım ağırlıklıda gidip windows 11 yazmayacaktır adamlar heralde :D

%80 oyun %20 yazılımdır diye düşünüyorum ben

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

dell 7567 kullanıyorum 2 aydır. çok memnunum. bu paraya bu makine çok iyi bence. performans ve soğutması çok güzel.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun hocam

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

işim gereği mac kullanıyorum ama bütün arkadaşlarıma monster aldırtıyorum :) 
    boşuna paranızı çope atmayın monster alın rahat edin arkadaş en azından bir sorununuz olduğunda rahatlıkla yetkili biriyle muhattap oluyorsunuz.
    diğer bir alternatif msi olabilir ama fiyat performans kesinlikle monster tasarımlarını beğenmiyorum performansına hayran kalıyorum.
    türkiyede gibi bir ülkede böyle bir şey olması bile harika 

Toplam Hit: 2575 Toplam Mesaj: 14
laptop