Linuxmail Hacked :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    ben hacka benzer bişey göremiom ındex kalktımı aq
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

A lot of stupidly page And mail script , If you want , you have give the money . Very risky @linuxmail.org :)

İngilizcenize hayranım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    ing dili ve edebiyati ogrencisi olarak Ingilizcene Hayran Kaldim... On Numara Cigir Actin Kardesim... Bu Arada Arkadasin Yaptigi isi kucumseyenlere Soliim ; Oraya Index Atamayanlarda Var ....Tebrik Edin Gecin Her n kadar Index Atipta Heykir oldum diyenleri Sevmesemde...Linuxmail.org Sitesi sonucta taninmis bir site..Neyse Indexteki ingilizce daha duzgun olsa :D index daha guzel olsa daha ii olcakti tebrikleri yinede :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ya bu adamdan korkulur diyorum anlamıyorsunuz...

Adam hem kodır hem heykır...

Bak adam Nickini de değiştirmiş...

Halbuki bu tahribat a xss deneyen ossi3...

Hala o : ))

Ya da bugb0x da RSS bile kodlayamayan kodır.

Hepsi aynı kapıya çıkıyor...

Ayrıda Free BSD Linux ilişkisini de kurmuş :Pp

Sorsan kendisi çizmiştir resmi de :))

Ama harbi takdir ediyorum, cahil olup da nasıl bu kadar takip edilir yeni exploitler... 

P.S.: Bak bu sefer ne ingilizce bilmeme durumundan ne de mailto dan bahsettım...
    Nasıl ?! 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    milano
    milano's avatar
    Erkek

1. si gerçekten xss arayıp hala bu sitede takılıosa o onun kendi sorunu ezmeye çalışmakta haklı olabilirsiniz   .d

2. si indexi basan o değil bu zaten ayrı bi konu...

son olarak ingilizce zeberus a ait   ::S:A

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

Nury bunu yazdı:
    -----------------------------

http://forum.linuxmail.org/scripts/mb2/mb2.cgi

yarında Allah'ın İzniyle Ebay'a Basıoz :D

ebay yalanmı oldu hoca :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nury
    Nury's avatar
    Erkek

ebay yalan olmadı :)

musket ve bana taş atmaya devam eden diğer üyeler :) her scriptte rss var mı :) yada rss kodlamak zorunda mıyım :)? hmm çok mu biliosun sen kodla böle bi scriptte görelim -scripti övdüğüm filan yok:)- sen kodlada görelim senin hünerini:) yada siz hackleyin adam gibi bi siteyide görelim :) kendimi övdüğümde yok burda zoruma giden nette sürekli onu nasıl küçük düşürürüm onu nasıl rezil ederim vs. bu mantıga 5 yaşındaki çocuklar sahiptir :)

+musket misin nesin :) be zeki herif zaten herkes benim 0ssi3 oldugumu bilior profile gidince anlayabiior ok ? 

bide exploit ile(miş) yapıom galiba devamlı :)yaptığım hacklerin sadece bir tanesinde göster exploit oldugunu-kanıtla. neti bırakıcam eğer exploit değilse eşek gibi anırıcan mı ?

neyse yorumlarınıza devam edin bu saçma sapan yorumlarınıza karşı yazmış oldugum son cevaptır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

internette hep küçük düşürme bilinçi var diyorsan girme hoca..

Hack meck boş iştir.Ne kazandın?Oldu ki tamamen hackleseydin ne kazanacaktın?

Peki google a index bastın 1 hafta kaldı herkez seni yazdı ünlü oldun bunu mu istiyorsun?Böyle bir hayat mı anlamıyorum ki.

Yeni açık bulmanın zevki çok farklı.Açığı her yerde deniyorsun oluyor çünkü sen buldun.Ama kalkıpta index boş.Otur portalları incele açık bulamaya çalış.Kendini böyle kanıtla.Buda tavsiye.

Ama sağlam bir tavsiye istersen şunu derim kapat pc yi en fazla 1 saat takıl pc de.Çık sosyal ol.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_omer
    mc_omer's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

internette hep küçük düşürme bilinçi var diyorsan girme hoca..

Hack meck boş iştir.Ne kazandın?Oldu ki tamamen hackleseydin ne kazanacaktın?

Peki google a index bastın 1 hafta kaldı herkez seni yazdı ünlü oldun bunu mu istiyorsun?Böyle bir hayat mı anlamıyorum ki.

Yeni açık bulmanın zevki çok farklı.Açığı her yerde deniyorsun oluyor çünkü sen buldun.Ama kalkıpta index boş.Otur portalları incele açık bulamaya çalış.Kendini böyle kanıtla.Buda tavsiye.

Ama sağlam bir tavsiye istersen şunu derim kapat pc yi en fazla 1 saat takıl pc de.Çık sosyal ol.

katılıyorum dedklerıne cok ıyı bı tavsıye...  ama adam yapmıs helal olsun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Nury, eğer buraya konu açıyorsan her türlü eleştiriye açık olmalısın.  Herkes ''Bravo'' ''ooo süper yaw'' şeklinde ifadeler kullanmak zorunda değil.  musket'in dediklerine kısmende olsa katılıyorum, açtığın konular ve attığın iletiler göz önünde tutularsa bir tane bile insanları bilgilendirici post atmadığın gerçek.  Buraya üye olma nedeninde sırf gövde gösterisi yapmak olduğu kanısındayım. Bilgi ve tecrübeni daha faydalı işler için kullanabilirsin.
Toplam Hit: 3395 Toplam Mesaj: 24