LYS‘Ye Nasıl Çalışmalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Malumunuz YGS sınavı geçti mi geçirdi mi belli değil.

LYS'ye yaklaşık 2.5 ay süre kaldı. Bu süre zarfında nasıl çalışıp 350 puan alabilirim?

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

mf-tm?

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    __hsyN__ bunu yazdı

mf-tm?

Çağatay hepsine gircek :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

tm hocam nasıl çalışmalıyım ne yapmalıyım?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

asim gelir açıklar adam zeki :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Kanka çalışınca oluyor diyolar, çalışmalısın :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hacı burda herkesin kendine göre bir yöntimi vardır kimi metal müzik dinleyerek çalışır kimisi gece kalkar kimisi sabahın köründe bence sen iyi bir rehber hocası bul ona sor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Kanka oluyordur da mutlaka işte nereden başlıcam ne yapıcam bu sene kesin kazanmam gerekiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

ben kafamı kaldımadan her yerde çalışmayı düşünüyorum derece yapamazsam intihara giderim var çok sinirlendim yaptığım hatalara :/ bide herkesin anlama şekli farklı, sen dinleyerek anlarsın(biri anlatır), biri okuyup anlar, biri sorular üzerinden anlar, kişiden kişiye değişir. ben genelde okurum, anlamazsam yazarım sonra yazdıklarımı okurum, plan diye bişeyim yok önüme gelene bakarım matematiği filan da okuyup çalışıyorum şimdi sayısallarda nasıl deme, oluyo onlarda da. bide anlamadığım sayısal konularda çözüm mantığını öğrenir gerisini sallarım. öğretmenleri dinlemektense mebin kitapları güzel anlatmış yöntemleri onlara bakabilirsin, sitesinde hepsi var.

test 1 2
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Kanka oluyordur da mutlaka işte nereden başlıcam ne yapıcam bu sene kesin kazanmam gerekiyor

Kanka yaş olmuş 22. Kusura bakma ama götüne motor takıp çalışman gerekiyor senin :| ( şaka yapmıyorum )

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Son senelerin soruları çöz. Özellikle mat. Sonra sosyal soruları ezberle. Gir çık işte. Ben zamanında kasmadan girdim çıktım aldım sende yaparsın böyle büyütmeyin gözünüzde bu zıkkımı

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 3596 Toplam Mesaj: 32