folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mail.Tahribat.Com

Mail.Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

bazamde bole bi mail adresimiz olamaz mı google ye yönledirmisler ama üye falan nasıl olacaz.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

üye olamazsın

alamazsın

kullanamazsın  

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Vermezler hacı bize :) bende daha yeni gördüm verselerde kötü olur aq önüne gelen lamer  üyelik alır.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bekleyin koka ile biz karaborsasini yapacaz bu isin :) t-shirt isi yatti ama mail isini acik artirma ile satacaz :)) rezervasyon yaptirin simdiden kokaya pm atin:D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    demekki neymiş kokoya tahribat.comlu mail vermicekmişsiz :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Koka dedim sana tahribat uzantili mail adresi aldirmicam die ,simdi hesabima gonder 500ytl ,bide iddaaya girion :)

Not:bu olayla kokanin yakindan uzaktan alakasi yoktur :) ,sabah sbah kendim yazdim kendim oynuyorum ,koka uyuyordur simdi :D 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

dun deca soyluyordu google in bu hizmetini, muridlere dagitsak guzel olur diyordu

fikir guzel ama  public olan hicbirseye guvenmem. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abü tahribat.info için sağlam bi server bulursak burdanda verebiliriz :D ama genelde fazla meyilli şeyler elimde patlıyor (: o yüzden boşverin siz gidin anam babam mayılı alın (: mesela benim msn i kullandığım mail 1 senedir falan çalışmıyor mail adresim yoq şuan eheuhe :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

e abi dağıtmak gibi bi fikriniz varsa her önüne gelene değilde adamına göre dağıtılsın?

mesela dersiniz compü al sana mail

dersin amele nah sana mail hesabı :D 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    kıskanıyoz a.q :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Benim bildiğim msn' in yeni bir servisi açılmış. İstediğin bi alana tescillettiriyorsun. Msn Live hesabına nikin@hotmail.com değilde nikin@istediginurl.com şeklinde 2 gb hesap alabiliyorsun. Burdan yetkililere sesleniyorum araştırsınlar az. Bizde böle bi mail servisi istiyoruz. Hem daha karizma oluyo :|

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
Toplam Hit: 3630 Toplam Mesaj: 23