Microsoft Surface

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

Surface almayi dusunuyorum, microsoft store'da kullandim cok hosuma gitti ama multisim vs. calistirmak istedigimden emin olamiyorum. Alet cok hafif cok guzel, dokunmatik klavyesi cok basarili. Var midir kullanan tavsiye eden? Ozellikle pil omru konusunda kuskularim var, ama simdilik amacim dogrultusunda ipadden ustun gibi.

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

up. Ben de merak ediyorum o mereti :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Microsoft-Surface-Resmen-Tanitildi-Tanitiminda-Da-Coktu-160252/1/%C3%A7%C3%B6kt%C3%BC/

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ben de bugun microsoft store da inceledim biraz ama pek isinamadim. klavyesi gayet hos ama bir tablete klavye gerekmezdi bence, zaten dokunmatigi cok hos. ama on ve arka kameralar cok net. menusu de harika. 

fakat fiyati oldukca pahali. vergi dahil 550$. ayni fiyata ipad i tercih ederim. fakat samsung ve ipadle kesin yarisir, geride kalmaz.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

ben de bugun microsoft store da inceledim biraz ama pek isinamadim. klavyesi gayet hos ama bir tablete klavye gerekmezdi bence, zaten dokunmatigi cok hos. ama on ve arka kameralar cok net. menusu de harika. 

fakat fiyati oldukca pahali. vergi dahil 550$. ayni fiyata ipad i tercih ederim. fakat samsung ve ipadle kesin yarisir, geride kalmaz.

apple uygulama açısından ms den çok farklı, ms sistemleri linux sistemlerle kıyaslamak doğru olmaz. bende işyerimde şu anda ipad ve samsung tabletlerin ikisi de var bana değil firmaya ait, ben işlerimi yürütmek için tablet olarak dell win7 yüklü olanı kullanıyorum. şöyle düşün pc gibi kullanabileceğin bir tabletten bahsediyorsun. karmaşık formüllerle excelde çalışabilieceksin bunu programlar arası convert etmene gerek kalmayacak, standart outlook unu kullanabilecek pc ve lumia ile problemsiz senkron edebileceksin ki bu furyaya bir de symbian belle katıldı şu anda lumia daki yazılımları ofis de dahil belle yüklü telefonlarda da mevcut. ben taşınabilir pc de windows kullanıyorsam tablette de aynısını görmek isterim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

Kesinlikle, pc gibi kullanmam gerekiyor. Gibisi fazla hatta. Hadi matlab neyse macbook icin versiyonu bulunur ama simulasyon dizayn programlari cok sakat :D zaten normalde sorunlari cok fazla, iosta sorunsuz calismalarini beklemiyorum :) klavyesi de kapak gibi bisey zaten istemezsen almazsin ama cok begendim klavye cok basarili ozellikle kirmizisi :p

neyse alicaz heralde baska care yok

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

nasil valira ? memnunmusun surfaceden ? konu acacaktim kullanan varmi diye seni gordum

napak alakmi bizde ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Zararına satıyorlarmış surfaceleri. Microsoftun kapısına patron çıldırdı yazmışlar hatta :)

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gecen microsoft tr'den arkadaslarla toplastik azure ile ilgili baya ovduler. guzel alete de benziyor. ben de dusunuyorum.

[22817//kaanabak]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Surface güzel bir alet. Peki kullanım olarak windows ile aynı mı
    Visiual studio, Adobe ürünleri vs... çalışır mı?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

an itibari ile test ettim.

süpr bi cihaz. mini hdmi cikisi var gelistirdigim uygulamalari test ediyorum.  stabil.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
Toplam Hit: 1310 Toplam Mesaj: 11