folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Mikrofon Sesi Kısık (Öneri - Yardım)

Mikrofon Sesi Kısık (Öneri - Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Şimdi benim kulaklıkla kullanılan türden bir mikrofonum var. Görüntülü görüşmelerde ses karşıya nerdeyse gitmiyor. Aynı şekilde mikrofon entegre kamerayı da kullansam yine sesi yeterli olarak ulaştıramıyorum.

PC ve dizüstü (winXP) platformunda durum aynı. 

Bildik ayarlar sonuna kadar açık. Diyorum ki acaba başka bir ayar problemi mi var benim bilmediğim?

Onun dışında görüntülü ve sesli görüşmeler için mikrofon önerilerinizi bekliyorum. Sanırım ki bu problem düzelmeyecek ve yeni bir mikrofon almak zorunda kalcam.

istediğim şu ki; mikrofonu ağıza dayamaya!! gerek kalmadan ve karşı taraf hoparlörü sonuna kadar açmak zorunda kalmadan ses karşıya iletilebilsin. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Sana condansetörlü bi mikrofon lazım =)

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek

Kendi sesinin çok gitmesi için microfon sesini sonuna kadar daya ve varsa mikrofon boost özelliğini aç. sesin 2 kat fazla çıkmasını sağlıyor.
    ayrıca müziği dinlediğin uygulamanın kendi içinden sesi kıs. winamp veya media player..

[ALINTI] Sahibinden İzinsiz  Kopyalanmıştır Her Türlü Yasal Hakkını Sonuna Kadar Kullana Bilir  Tüm hakları Saklıdır ©2008  xD =)

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    ses ayarlarına girdiğin zaman mikrofonun ses ayarının altında gelişmiş die bi zımbırtı var ona tıkla orada mikrofon arttırma die bi kutucuk var o seçili değilse seç tamam de
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

MaTRiXe bunu yazdı:
    -----------------------------
    ses ayarlarına girdiğin zaman mikrofonun ses ayarının altında gelişmiş die bi zımbırtı var ona tıkla orada mikrofon arttırma die bi kutucuk var o seçili değilse seç tamam de
    ----------------------------- 

bunları yaptım olmadı ki, boost falan olmadı bunlarla.

akşam gittim yeni mikrofon aldım çok iyi geliyo ses yaptığım denemelerde. biraz da bağlantı etkilemişti önceden sanırım.

şunu anladım, mikrofonlu kulaklıkların mikrofonundan ve webcam mikrofonundan fazlaca hayır beklememek lazım. 

teşekkür ederim ilgilenen herkese. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 3908 Toplam Mesaj: 5