folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Mitsubishi Colt Nasıl Bir Araba?

Mitsubishi Colt Nasıl Bir Araba?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba

Mitsubishi colt 1.3 benzin invite paket otomatik 

bir araca niyetlendim, kendi kullandıgım aracı yarın satıp hanımında kullanabileceği bir araç bakıyorum

bu araca niyetlendim. 32.500 e cok bi sıkıntısı olmayan bir araç buldum 60 bin km de

şimdi bu aracı ben hiç bilmiyorum, bu araçlar önceleri hiç radarıma girmedikleri için bu tarz araçları hiç araştırmadım

bu aracı kullanan, bilen, kronik olarak surası bozuktur dien birileri varsa dinlemek isterim

olursa yarın el sıkısıp alıcam, kendi aracımın satısından sonra.

şimdiden teşekkürler

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Araç güzel ama otomatik vites geçişleri çok yavaş. Rampalarda el freni kullanmak zorunda bırakıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

2011-2018 arası colt  cz3 kullandım. Aceleci davranmazsan vites çok problem olmaz. O fiyata otomatik az yakan başka araba bulamazsın. Bu 7 yıl içerisinde sadece yağını suyunu ve keyfe keder bir kere baskı balatayı değiştirdim. En ufak bi tık demedi, dışarıdan görüldüğü gibi değildir içi gayet ferahtır, kullanımı rahattır. Bayanlar için idealdir. Seni üzmez anlayacağın.

bütün bunlara rağmen neden değiştirdin dersen kaza yaptım otobüs çarptı arkadan araç perte ayrıldı yoksa değiştirmezdim. Hayırlı olsun 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Tam bir sağlamlık abidesi alman arabalarına düzüleceğine memleket insanım bu araçlar ölümsüz arıza yapmayan temiz arabaları, Swift kullandım 2 ay araba katırdan beterdi o kadarmı sağlam olur bir araba paranın çok çok fazlası eder derim. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

soylediklerinizden aracın baskı balatalı oldugunu yani robotize sanzıman oldugunu anlıyorum

su an 60 binde oldugu için baskı balatanın bitme imkanı yoktur sanırım?

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Al evladına sakla cinsinden araba, face Dr colt CLUB var oraya üye olup sor istersen 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

soylediklerinizden aracın baskı balatalı oldugunu yani robotize sanzıman oldugunu anlıyorum

su an 60 binde oldugu için baskı balatanın bitme imkanı yoktur sanırım?

Ben 150 binde değiştirdim hocam. Aldığımda 75 binde idi sanırım benden önce değişmemişti . Trigerleri de zincirli olduğu için bakım masrafı yok gibi

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

czt tesi çok can yakar!..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hocam biz can yakma peşinde değiliz canımız yanmasın yeter :)

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

Czt modelini cok yakin arkadasim kullanip satmisdi kucuk evo diyorlardi.  1.3 u ise suan teyzem kullaniyor. 1.3 modeller arasinda en performansli diyebilirim. Cok guzeldir kendisi. İci cok rahat ve genis. Motoru uzmez. Az yakar ama dipgaz yapdinmi gercekden cok yakar ama kacarda. Yagina suyuna bak omurluk olur. Yanliz arabada virajlarda  yol tutus problemi var oda arka atma gibi bi durumu soz konusu yapisi geregi. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Tipi guzelmis arabanin begendim secim sonrasi bedelli cikinca millet cok daha ucuza satacak arabalarini az bekle derim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2300 Toplam Mesaj: 18
otomatik colt 1.3