folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Olacak Bu Terörün Hali ?

Ne Olacak Bu Terörün Hali ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Öss sınavında iller sonuçları
    Sayısalda başarıl olan üç il:  Denizli, Burdur, Kırşehir oldu

Eşit ağırlıklıda en başarılı il:   Denizli, Kırşehir, Burdur
    Sözelde en başarılı üç il: Kırşehir, Denizli, Nevşehir
    En başarısız  İller ise Ardahan, Mardin,  Hakkari

ne olacak bu terörün hali ? oradaki halkın terör örgütünün kendilerine büyük zarar verdiğini göremiyormu bunlar halen çok düşündürücü hersene mardin hakkari bu konuda en başarısız iller oluyor...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

beklenen şeydi zaten kafasında bomba patlarken çatışma varken soru çözebilmesini bekleyyemeyiz 

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

şimdi girecek biri diyecek ki iyi oldu teröre destek verip duruyorlardı!Bunu ne doğuya gidip görüp söyliyecek ne de başka bir şekilde.Fıtık edecek ben de dahil olmak üzre bşalıyıcaz burada.

Doğuda öğrenciler ilk okul 1 de Türkçe öğreniyorlar.Nerde yaşıyorlar ?Türkiye türkçe yi ne zaman öğrneiyorlar ?İlk okula ne zaman giderlerse.Gitmezlerse oda yok!Bu Türkiye nin bir yanlışı her insanına ulaşmak zorunda.

Hiç olmadı adamlar gidecek Türkçeyi yaygınlaştırcak.Eğitimli ajanlar gitsin abi.Her zaman böyle olur yatırım yok, destek yok!!Tayyipten tutun çoğu isme kadar oraya yardım ve desteği götürmedi.Hep az az.Gap projesi dediler bu dediler.ADamlardan hayvan giib yaşayan var.

Saat 3-4 ten sonra dışarı çıkamıyorsunkurtlar, koca koca köpekler.Bu çocuklar savaşıyor bizse burda sıcak yatağımızda polisimizin gezdiği sokaklarda rahatız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Terör en büyük darbesini eğitime vuruyor zaten. Dağda volta atan beyinsizlerin % 99'u eğitimsizlik nedeniyle cahilce çürüyor. Orada büyük çapta eğitime destek verilmesi gerek. Köylerin çoğu öğretmensiz yada harap halde olan okullarla dolu. Oraya asker değil öğretmen lazım.Aklı başında adamın dağda işi olmaz...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hadi harkkari şırnak mardin tamamda

Ardahan'lıyım ben. Ardahan'ın başarısızlığı tamamen öğrencilerin dersi hiç düşünmemesi. bende dahil herkes öyle hiç kimsenin aklına ders çalışmak gelmiyo herkes karı kız peşinde.. vs. benim gibi bi iki zeki öğrenide(kendimi övmek amaçlı değil ama gerçek.) zekasıyla bi yerleri kazanıyo.Zaten Az bi nüfus'u var. ilçelerde dersane falan yok. ordaki öğrencide öss'ye giriyo ama anca ardahan'ın ortalamasını düşürüyo. Ardahanında eğitimdeki kalitesizliği yüzünden Hakkrai şırnak mardin gibi terör şehri gibi gözüküyo. halbuki öyle değil...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

doğu ya öğretmen gönderdik de noldu  öğretmenlerimizi doktorlarımızı kurşuna dizdiler büyük küçükk demeden bebeklerini bile öldürdüler ...

eğitimle düzelir mi orası tartışılır... odtü deyim .... amuna goyim devletin bursunu alıyorlar her gün  devlet aleyhinde bölücü bişeyler okuyunca daha fanatik

oluyorlarr... devletin bursunu alıp , yemekhaneden de bedava faydalanıyorlar amuna goyim ama ayaklarda da adidas ayakkabı..  amuna goyim ne büyük

çelişkilerle dolu bu ülke...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

anisiz59 bunu yazdı:
    -----------------------------

doğu ya öğretmen gönderdik de noldu  öğretmenlerimizi doktorlarımızı kurşuna dizdiler büyük küçükk demeden bebeklerini bile öldürdüler ...

eğitimle düzelir mi orası tartışılır... odtü deyim .... amuna goyim devletin bursunu alıyorlar her gün  devlet aleyhinde bölücü bişeyler okuyunca daha fanatik

oluyorlarr... devletin bursunu alıp , yemekhaneden de bedava faydalanıyorlar amuna goyim ama ayaklarda da adidas ayakkabı..  amuna goyim ne büyük

çelişkilerle dolu bu ülke...

ardahanda hiç askerin yada öğretmenin yada polisin kurşuna dizildiğini hatırlamıyom. onun için ardahan'a terör gözüyle bakılmasın. Bu arada Türk'üm..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı:

Terör en büyük darbesini eğitime vuruyor zaten. Dağda volta atan beyinsizlerin % 99'u eğitimsizlik nedeniyle cahilce çürüyor. Orada büyük çapta eğitime destek verilmesi gerek. Köylerin çoğu öğretmensiz yada harap halde olan okullarla dolu. Oraya asker değil öğretmen lazım.Aklı başında adamın dağda işi olmaz...

Aynen öyle hoca, hani "Eğitim şart" diyorlarya aynen öyle. Cahil insan herşeyi yapar, çabuk kanar. Zamanında pkklı itler doğuda g.doğuda öğretmenleri katletti sırf gözleri korksun, kimse doğuda g.doğuda öğretmenlik yapmak istemesin diye, eğer oradaki halk bilinçlenirse bu itlerin ne bok olduğunu anlıycak çünkü.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

ardahan için belitmedim özellikle , kars ardahan buralar zaten sakin yerlerdir. ... neyse sözlerimi zaten anlayan anladı...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

anisiz59 bunu yazdı:

ardahan için belitmedim özellikle , kars ardahan buralar zaten sakin yerlerdir. ... neyse sözlerimi zaten anlayan anladı...

hacı yanlış anlama yav sadece bir şey söyledim farkındaysan ardahan demedim zaten hakkari ve mardin dedim sadece sordum müridlerin bu konuda ne düşündüklerini merak ettim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

şimdi girecek biri diyecek ki iyi oldu teröre destek verip duruyorlardı!Bunu ne doğuya gidip görüp söyliyecek ne de başka bir şekilde.Fıtık edecek ben de dahil olmak üzre bşalıyıcaz burada.

Doğuda öğrenciler ilk okul 1 de Türkçe öğreniyorlar.Nerde yaşıyorlar ?Türkiye türkçe yi ne zaman öğrneiyorlar ?İlk okula ne zaman giderlerse.Gitmezlerse oda yok!Bu Türkiye nin bir yanlışı her insanına ulaşmak zorunda.

Hiç olmadı adamlar gidecek Türkçeyi yaygınlaştırcak.Eğitimli ajanlar gitsin abi.Her zaman böyle olur yatırım yok, destek yok!!Tayyipten tutun çoğu isme kadar oraya yardım ve desteği götürmedi.Hep az az.Gap projesi dediler bu dediler.ADamlardan hayvan giib yaşayan var.

Saat 3-4 ten sonra dışarı çıkamıyorsunkurtlar, koca koca köpekler.Bu çocuklar savaşıyor bizse burda sıcak yatağımızda polisimizin gezdiği sokaklarda rahatız.

saat 3-4'den sonra? 3-4 bildiğimiz pm mi?:D yani 15.00 - 16.00

abi hangi doğu ilindeydin acaba. güneydoğuyu bilmiyom ama doğuda öle değil en azından:D

Bide Doğuda öğrenciler ilk okul 1 de Türkçe öğreniyorlar. bu lafını tam anlamadım. doğru düzgün konuşamıyolarda istanbul Türkçesi'ni mi 1. sınıfta öğreniyolar. yoksa Kürtçe konuşuyolarda Türkçe'yimi bilmiyolar. Ardahan için geçerli değil böyle bişey.

yaf kendi ilimi savunma ihtiyacı duyuyom yoksa burada Terör ili gibi gözüküyo.

Toplam Hit: 2494 Toplam Mesaj: 19