Netflix Tahribat Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Daha önce böyle bir konu açmıştım ancak gerek işlerimden gerekte ilginin az olmasından dolayı ortada kalmıştı konu. Eski konuda karışıklık olmasın diye yenisini açtım.

https://www.netflix.com/getstarted?locale=tr-TR buradan tek kişi için fiyatlara bakabilirsiniz.

-6 aylık 4K destekli paketi alacağız. 

-3 kişi daha lazım. Kişi başı 60 liradır. Ay başı 10 lira yani. Ücret peşin alınacaktır.  3x60 = 180 lira. 60 lirada benden 240 lira.

-Mail adresi ve şifreyi ben ve diğer 3 kişi bileceğiz.

-Hesaba giriş yapınca profil oluşturma olduğundan herkes kendi profiline girecek ve izlenen içerikler karışmayacak.

-Netflix'in Android ve iOS uygulamalarında indirme özelliği var evde indirip okulda vs internetsiz izleyebilirsiniz.

-Akıllı TV desteği vardır.

-Yapabilirsem ilk ay bedavaya getireceğim 7 ay kullanabiliriz sanırım.

Her şeyi yazdım, aklınızda soru varsa sorabilirsiniz.

mkyb tarafından 15/Mar/17 19:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

PM gönderildi.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

PanxeR ile beraber aldık gayet memnunuz kişi başı 15 tl ödüyoruz ultra hd paket almanıza gerek yok internet kotanızın somurmesine sebebiyet verecektir gereksiz yere hd gayet yetiyor.

Martech tarafından 15/Mar/17 20:38 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Bundan 2 ay sonra dahil olabilirim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

PanxeR ile beraber aldık gayet memnunuz kişi başı 15 tl ödüyoruz ultra hd paket almanıza gerek yok internet kotanızın somurmesine sebebiyet verecektir gereksiz yere hd gayet yetiyor.

UltraHd'yi aktif 4 kişi kullanabiliyor diye belirlendi zaten. HD olarakda izlenebiliyor Windows Netflix app'inde.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok kota yemesin diyorsanız ayarlardan kaliteyi değiştirin indirin misal alta

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Netflix abonesi olan aklımı sikeyim. VPN e izin vermiyor site. Ayar en yüksekte olsa da görüntüyü düşürüyor, vpnsiz yavaş olunca internet. Türkiye lokasyonunda çoğu dizinin sezonları eksik.  Direk iptal ettim aboneliği.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Netflix abonesi olan aklımı sikeyim. VPN e izin vermiyor site. Ayar en yüksekte olsa da görüntüyü düşürüyor, vpnsiz yavaş olunca internet. Türkiye lokasyonunda çoğu dizinin sezonları eksik.  Direk iptal ettim aboneliği.

6 aydır kullanıyorum sonuna kadar parası helal olsun kullanmaya da devam :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

VPN ile olmaz hocam Amerika lokasyon DNS'ler var onları girince açılıyor full hız. Son 1 kişi kaldı eğer bulamazsam 720p paketi 84 lira 6 aylık yapacağız mecbur.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Bende katilirim

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

VPN'e izin vermiyor, ancak çalışan premium VPN'ler var. TR lokasyonu için içerik eksik, gerektiğinde vpn ile halledilebiliyor. 5-6 yıldır severek kullanıyorum. TR lokasyonuna gelmesi iyi oldu, artık ingilizce bilmeyen arkadaşlarım varken de türkçe altyazı açarak birlikte izleyebiliyoruz. Öbür türlü reklamlı, popuplı, ölü linkli sitelerde dizi arıyorduk ki, netflix'in 480p görüntü kalitesi dizi sitelerinin 720p'sinden bile daha iyi. her şey çözünürlük değil, renk sayısı mıdır, fps midir bilmiyorum ama bariz ben buradayım diyor.

Netflix'in yapamadığı her şey için ise Strem.io

Blue Screen of Death
Toplam Hit: 15394 Toplam Mesaj: 68
netflix