folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nissan İle Yaşadığım Problem

Nissan İle Yaşadığım Problem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Nissansayapar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Hacım peki sen yakıt sorunu olmadığına emin misin?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

İşlemler sonuç vermez ise, aracını al basını çağır fabrikanın önünde aracını yak, herkes görsün.

the man who gets tired after eating a ban
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    metalati bunu yazdı

Garantiden yararlanmak istiyorsan toyota

Nissanin motorlarini Reno üretiyor sanırım normaldir sıfır 1 gunluk clio ile yolda kaldik 

mercedesede üretiyo

nekadar ekmek okadar köfte

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadioglu
    kadioglu's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsun öncelikle aracın yakıt sorunu yokmuş gibi göründü bana anlattıklarına bakılırsa bence servis ya sana yalan söylüyor ya da nissan türkiye hepten cortlamış arkadaşlar haklı ya gidip ana avrat soy sop bırakmadan konuşacaksın ya da mahkemelerde sürüneceksin ki ben kendi başıma gelen trafik kazasının 2 yıl sonra sonuçlandığını düşünerek söylüyorum ki muhtemlen 3 yıl falan sürer o yüzden allah yardımcın olsun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

sadece Nissan değil..

2014 model,2015 ocak ayı çıkışlı BMW 1 serisi sahibiyim.Led donanım var aracımda.

1 hafta önce durduk yere sağ arka stop ledi kısık yanmaya başladı.Anında borusan'a şikayet maili attım,beni izmir yetkili servise yönlendirdiler.

İzmirdeki servis diyor ki, iyi niyet garantisi kapsamında değerlendirilmezse işçilik ve arıza tespiti için 300 tl civarı ödeme yapmam gerekecekmiş...

Ve aracımın yaş ve km'si gereği bu işlemden sonuç alamayabilirmişiz. ARACIM 2 YAŞINDA AQ 55.000 KM'DE,SANKİ 20 YAŞINDA.

1200 liralık bir led :) değiştirmemek için 500 takla atan bir BMW servisi..tamamen kronik bir problem olmasına rağmen.

bir daha asla BMW almam. Çok net söylüyorum.

Koca hestiy aya bedenem ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

sadece Nissan değil..

2014 model,2015 ocak ayı çıkışlı BMW 1 serisi sahibiyim.Led donanım var aracımda.

1 hafta önce durduk yere sağ arka stop ledi kısık yanmaya başladı.Anında borusan'a şikayet maili attım,beni izmir yetkili servise yönlendirdiler.

İzmirdeki servis diyor ki, iyi niyet garantisi kapsamında değerlendirilmezse işçilik ve arıza tespiti için 300 tl civarı ödeme yapmam gerekecekmiş...

Ve aracımın yaş ve km'si gereği bu işlemden sonuç alamayabilirmişiz. ARACIM 2 YAŞINDA AQ 55.000 KM'DE,SANKİ 20 YAŞINDA.

1200 liralık bir led :) değiştirmemek için 500 takla atan bir BMW servisi..tamamen kronik bir problem olmasına rağmen.

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    metalati bunu yazdı

Garantiden yararlanmak istiyorsan toyota

Nissanin motorlarini Reno üretiyor sanırım normaldir sıfır 1 gunluk clio ile yolda kaldik 

mercedesede üretiyo

nekadar ekmek okadar köfte

Mercedeste sorun yok diyorsun yani

Bi mercedes reno motor sahibine :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

sadece Nissan değil..

Aynı problem bende var. Sağ arka led kısık yanıyor biraz. Teknik otoya gittim. Ledleri direkt değiştiriyoruz dedi ve 1,5K fiyat çekti.

Sizin amk diyecek çıktım ve kısık kullanıyorum. Sönene kadar devam. :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

en büyük sorun bayilerdeki servisin ve satış temsilcilerinin ilgisiz olması.

Evet çalışan bir parça ile ilgili değil ancak başıma geleni anlatayım. VW Polo aracım var bir şerefsizin aniden yola atlaması münübüsün ani fren yapması ve benim geç fren yapmam yüzünden 

dolmuşun arka çamurluğuna vurmadm dokundum ancak bu sırada panjur ve VW logosu kırılmış daha doğrusu çatlamış ama döküldü tabi yolda giderken. dolmuş şöförü yakayabilirsen aracı yakala

plakayı verelim polise gereğini yapsın felan dedi ama bende o an araç yakalayacak hal yoktu ve adam 200 le felan gidiyodu zaten.

neyse 1-2 sonra internetten panjur vs fiyatlarına baktıktan sonra kendi servisine aracı aldıgım yere sorayım dedim kaç para bu panjur

aracı aldıgım yeri arıyorum servis parça bölümüne aktarıyor kimse telefonu açmıyor kapanıyor

aracı aldıgım yeri arıyorum servis parça bölümüne aktarıyor kimse telefonu açmıyor kapanıyor

sonra telefonlara bakan hanıma dedim dalga mı geçiyosunuz kimse bakmıyo telefonlara , şuan kimse yok sonra tekrar arayın dedi.

Ertesi gün tekrar ulaşmaya çalıştım 

4. Gün  VW Lena nın aydın merkezi kuş adası tüm bölge müdürlüklerini aradım hiç birinde parça bölümüne bakan bir yetkiliye bağlanamadım kimsede yardımcı olmadı altı üstü fiyat alacağım.

10 Gün böyle geçti servis uzak evimden  60dk felan gitmekte istemiyorum benzin de yakmak istemiyorum 

sonunda dayanamadım doğuş otomotiv i aradım , dedim bir parça sorağım altı üstü ben aracımı orjinal yaptırmak yerine sanayilere mi götüreyim napayım dedim kızı baya bir fırçaladım.

benden araç plakası isim tel vs tüm bilgilerimi aldıktan sonra dediki size kesinlikle geri dönüş yapacağız bugün merak etmeyin , dedim bugun de geri dönüş yapmazsanız deliricem ne yaparım bilmiyorum.

15dk sonra o hiç ulaşamadığım servis parçalarına bakan satın alma müdürü arıyor cep telefonundan. 350 TL dedi teşekkür ettim kapattım sanayide 250 tl ye yaptırdım.

daha kötü bişi de olabilirdi altı üstü bir parçaya bir fiyat verecekler onda bile cazgır çıkarmak zorunda kalıyoruz. 

Toplam Hit: 6271 Toplam Mesaj: 50
nissan