Nod32 Virüs Uyarısı (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

http://img220.imageshack.us/img220/5200/nod32ri8.gif

sil işareti pasif kalıyor.. anlamadım.. nasıl silicem ben bu dosyayı...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi
    Yorum kısmını okuduysan zaten karantinaya gönderilmiş virüs, o yüzden etkin değil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    adrese git bul ve sil silmezse güvenli modda sil

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşım ilk önce NOD32 bir antivirüs olduğu için çeşitli spywareleri bulmakta zayıf olabilir.Bu yüzden şuan en iyi antispyware olan A-Squared Free ile derin tarama yapmanı öneririm.Sorununa çözüm bulucaksın.Ayrıca birçok zararlı tespit edeceğinden eminim.Ayrıca düşüşte olan NOD32 yerine Avast! 4.8 Pro kurarsan daha sağlıklı olur.

A-Squared 3.5 Free 

http://download4.emsisoft.com/a2FreeSetup.exe 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba arkadaşım ilk önce NOD32 bir antivirüs olduğu için çeşitli spywareleri bulmakta zayıf olabilir.Bu yüzden şuan en iyi antispyware olan A-Squared Free ile derin tarama yapmanı öneririm.Sorununa çözüm bulucaksın.Ayrıca birçok zararlı tespit edeceğinden eminim.Ayrıca düşüşte olan NOD32 yerine Avast! 4.8 Pro kurarsan daha sağlıklı olur.

hyret bu sefer nod32 vs. bırak avıra en iyisi demedin :)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Cr4zY bunu yazdı:
    Avira bunu yazdı:

hyret bu sefer nod32 vs. bırak avıra en iyisi demedin :)

Şuanda Avast! kendini eskiye göre çok geliştirdi.Ve birçok yerde 1.liğe ulaştı ondan dolayı Avast! şuan Aviradan kendini daha hızlı geliştirmekte böyle giderse Aviranın pabucu dama atılabilir :) Artık eski Avast! değil yani anlayacağın.Ben ayrıca Avira fanatiği değilim hep en iyiyi tutarım.Sonuçta antivirüsleri ben üretmiyorum bi çıkarım yok yani :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arachnophobia
    Arachnophobia's avatar
    Erkek

Dostum eğer online oyun oynuyorsan bir an önce bu virüsten kurtulmanı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü oyun giriş bilgilerini karşı tarafa gönderiyor.

Silkroad,Knight Online,Cabal, gibi özellikle birçok silkroad oyuncusunun canını yaktı bu virüs

Çok Sevdik Be Abi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

ElTurqo bunu yazdı:

Dostum eğer online oyun oynuyorsan bir an önce bu virüsten kurtulmanı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü oyun giriş bilgilerini karşı tarafa gönderiyor.

Silkroad,Knight Online,Cabal, gibi özellikle birçok silkroad oyuncusunun canını yaktı bu virüs

oyun oynamıyorum... yeni çıkmaya başladı.. silmede silemiyorum..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arachnophobia
    Arachnophobia's avatar
    Erkek

Dostum senin tek çaren Combofix senin için upload ettim. Kullanım yönergesini de doctus tan alıntı olarak gönderiyorum işyerindeyim yazamıyorum o yüzden..

[url]http://rapidshare.com/files/169858823/ComboFix.rar.html[/url]

ÖNEMLİ: HijackThis raporunuz incelenirken sizden istenmediği sürece ComboFix kullanmayınız. Bu güçlü bir araçtır. Uzman tavsiyesi ve yönlendirmesi olmadan kullanmanız sisteminiz için risklidir.

UYARI: Yazılıma bazı antivirusler uyarı vermektedir.Bu uyarının bir virus uyarısı olmadığını belirtmek isterim.
    Windowsun bazı özelliklerine derinden müdahele yapabilen bir yazılım olduğu için riskli araç anlamına gelen
    "RiskTool" uyarısı veriliyor. Bilinçli kullanıcı için üretilmiş bir yazılımdır. Nasıl kullanacağını bilen kullanıcı için faydalı bilmeyen için zararlı sonuçları olabilir.

* ÖNEMLİ: Bilgisayarınız normal kipte açıkken güvenlik yazılımlarınızı geçici olarak devre dışı bırakın.

*
    Unutmayın aracı masaüstünden çalıştırmalısınız.

*
    ComboFix.exe dosyasına çift tıklayarak programı çalıştırın. Vista kullanıyorsanız yazılım üzerinde sağ tıklayarak "Yönetici Olarak Çalıştır"a basarak çalıştırın.

* Karşınıza bir uyarı penceresi gelecek. Çıkan tüm uyarılara "Evet" veya "Yes" deyin. İşlemin bitmesini bekleyin.

* Bu aşamada klavye veya mouse'a dokunmayınız. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza bir metin penceresi gelecek.

Çok Sevdik Be Abi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aynısı bendede oluyo:D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:
    aynısı bendede oluyo:D

herşeye gülüyonmu sen.. :|

ElTurqo ben anlamam o işlerden,, zararı yoksa biraz beklesin format attırırım...  sağol yinede... kaydedeyim bi köşeye

Toplam Hit: 3833 Toplam Mesaj: 12