Nokia 6300 Güvenlik Kodu Sorunu(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    arkadaşlar telefonumun güvenlik kodu şifresini ya unuttum ya da elimde olmayan nedenlerden dolayı başkası deiştirmiş olabilir :| mesajlarımı okuyamıyorum..bilen birileri varsa yardım lütfen...şifre nasıl kırılır?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    güvenlik kodunu değiştirirken pin kodu sorması gerekiyo bildiğim pin1 pin2 le olması lazım dene olmadı fabrika ayarlarına dön dicem mesajlarda gitçek =O)

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    cosmic bunu yazdı:
    -----------------------------
    güvenlik kodunu değiştirirken pin kodu sorması gerekiyo bildiğim pin1 pin2 le olması lazım dene olmadı fabrika ayarlarına dön dicem mesajlarda gitçek =O)
    hocam telefonun fonksiyonlarına giremiyorum ki...mutlaka ve mutlaka güvenlik şifresini(tuş kilidi için) girmem gerek!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    birader bildiğimiz güvenlik kodu ise master kod yardımıyla bul forumda var bulamazsan googleda arattır çıkar

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    onumu bunu boşverde 6300 almayı düşünüom memnunmusun şarjından şikayetci millet. ne kadar gidio ( fazla telle konuşan biriyim bekleme deil konuşma süresini söle ) :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

nickimyok bunu yazdı:
    onumu bunu boşverde 6300 almayı düşünüom memnunmusun şarjından şikayetci millet. ne kadar gidio ( fazla telle konuşan biriyim bekleme deil konuşma süresini söle ) :D

özelliklerinden memnun alan bi arkadaş fakat şarjından yakınıyor.. ona eş değer ericsonun bi teli vardı modelini bilmiyom

onun daha iyi oldğnu sölüolar ona bi bak

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 9688 Toplam Mesaj: 6