folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Nokia Telefonlarinin Baslangictan Gunumuze Model Ve Resimleri

Nokia Telefonlarinin Baslangictan Gunumuze Model Ve Resimleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Nokia'nin tum telefonlarina ait zaman cizelgesi, resimleri ile tum modeller
    Buyuk boyuttaki cizelgeye icin buraya tikliyoruz...

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Dikkatimi çekti ilk telefon o zaman babamın 3110 u idi bizdeki fakat hem 1994 de hem 1997 de üretilmiş olarak görülüyor...

Nokia 3110
    Ericsson 688 (Orjinal etrafı çelikli takoz)
    Nokia 3310
    Nokia 5510
    Nokia 6600
    Motorola Mpx200 Win 2000 (Formatlayıp 2003 kurmuştum)
    Motorola Mpx220 Win 2003
    Hp hw6915 Win Ce 5.0
    Asus p525 Win Ce 5.0
    Asus p535 Win Ce 6.0

way amk... :) Benim telefonlarımın tarihsel gelişimi:))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

ilk aldığım telefon 1998 yılında ericsson 688 di

o zamanlar iş gereği babamla ikimizde aynı telefondan almıştık telefona ve turkcell hatta yüksek fiyat ödeyerek sahip olmuştuk ne günlerdi :D sadece yükseklerden çekiyordu telefonlar o zaman mesela giriş katta bi yere girdiğinizde çekmiyordu en az 2. veya 3. katta olman gerekiyordu. mahallede kimsede telefon yokken babamla ikimiz cep telimiz var diye hava atıyorduk hafiften :D

o tarihten sonra elimden tam 24 telefon geçti vay be :D

ericsson 688 a 1018 nokia 3310 sony ericsson t 100 nokia 5110 nokia 7150 nokia 6610i nokia nokia 7610 nokia 6600 nokia 6230 nokia 6230i nokia 6630 en son olarak da samsung d 900

hatırlardığım telefonlar bunlar bazılarını da hatırlayamadım :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    vay be 84 lerde neymiş, 2007 lerde nasıl olmuş :S adamlar kafa yoruyor abi :

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    takozların tarihi gelişimi :D güzelmiş hepsini bi arada görmek. İlk telefonum 3310du şimdiki s.e. k750i
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

çok şekilli telefonlar kullanmadım hiç ühüü:( :D:D:D ilk telefonum panasonic g520 idi şu an arabada emanet niyetine

duruyor:D sora nokia 6150 geldiki zamanının teknoloji harikasıydı:D sora bi 2100 aldım tam 4 yıl kullandım halada

kullanıyorum en sonra geçenlerde 6230i aldım hatta sitede danışmıştım müridlere. şimdi bunuda temiz bi 3 yıl kullanmayı

düşünüyom cimri adamım napam :D daha doğrusu telden başka daha değerleri şeylere veriyom parayı (bkz. rus,kadın,

libido,freud,cinsel dürtü)

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    görünüyorki sırt çantası büyüklüğünden cebe :) aynı şey neden bilgisayar için geçerli olmasın :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

ilk telim motorolaydı okadar eskideydiki modelini hatırlamıyorum sonra bir arcatelim oldu  sonra ericson T 10 takıldık sonra nokia 8310    noki 6600 takıldık sonra 6630 takıldık ilerde de  95 takılmayı düşünüyorum :)

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

8110 ile baslamistim nokia seruvenine, cok kiyak telefondur.. cenazeyi kaldirmadim, cekmecemde durur.

daha sonraki 8810 maceramin son modeli oldu, samsunga terfi ettim.

rene: 1994 3110 un gelisimi, 1997 de basarisindan sonra tekrar piyasa cikisi sanirim, 3110 cok iyi satti.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Nokia da 2100.6220,6260,6670 bunları kullandım 2100 ve 6260 suya dusurdum:D onlar gitti diğerlerinide saattım.. Sony ericsson K750i almıştım suanda onu kullanmaktayım memnunumda canavar gibi.. nokıadan daha cok sevıyorum.. fiyat olarakta . uygun:D  ama nokıanın 6260 bu alet cok fenaydı.. ekranı cevırıp fena foto cekıyordum.. kamerası zaten yanda idi  :D özellıkle bayanları otururken farkında olmadan ceckmesı superbişeydi.. temiz yok piyasada bulsam hemen alırım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

bide bu güzelim şey var (:

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 8213 Toplam Mesaj: 15