folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Nokia Uptade(Nokia Telefonlara Version Güncelleme)Bizzat N73ümde Yaptım Züperr..

Nokia Uptade(Nokia Telefonlara Version Güncelleme)Bizzat N73ümde Yaptım Züperr..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sempatiik
    sempatiik's avatar
    Erkek

http://europe.nokia.com/A4176089

buradan telf. modelini seçiyoruz ve

uptade via pc yazan yere tıklıyoruz. daha sonrasında indirdiğimiz dosyayı kuruyoruz ve telf. takıp uptade edioruz bu kadar basit

N73 kullanıyorum. Bu konu ile ufak çaplı bir araştırmadan sonra şimdi telf. uçak gibi kullanıyorum. olduğundan çok hızlı ve ayrıyetten virüs silme özellikli prog.-arama-gameloft(3D oyunlar)-telfonlarda gelen yazılım sorunları giderilmiş biçimde tertemiz bi hale dönüşüyor.

Gayet basit arkadaşlar artık telefonculara falan para yedirmeyelim bu yüzden....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    telefonculara para yedirmeyin diyorsun da senin tel n73  hadi benim 6260 a yapsana update yapamazsın peki ne yaparsın telefoncuya gider 15 ytl verip flash attırırsın  kısacası nokia yeni tellerdeyapıyor bu olayı eski olarak da 6630 vardı orada hala kaldıysa tabi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    Bende 3650 var Olurmu Update? Telefoncuda?

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    senin 3650 nin versiyonundan daha yüksek bir versiyon çıktıysa en fazla o  versiyona kadar yükseltir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pHeR-d
    pHeR-d's avatar
    Erkek
    ben n73'ümü update ettim ancak sanki equaliser daha kötü eskiye göre. birde bazı uygulamalar güvenilir olmadığından kurulmadı ve uygulama yöneticisindede gözükmüyor. kıl oldum açıkçası.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

yaw nokia da böle bişi varda benim kullandığım  SonyEricsson K790i Cyber-Shot War bende..buna yüklenicek bişi yokmu

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    6 ay önce benim modeli niye koymadınız diyeyazmıştım koyacağız demişti 6 aydır koymadılar bu ara güncelleme sitesi 8 aydır var :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:
    -----------------------------

yaw nokia da böle bişi varda benim kullandığım  SonyEricsson K790i Cyber-Shot War bende..buna yüklenicek bişi yokmu

-----------------------------

sony ericson un sitesine girerek kontrol edebilirsin ben  Benq-Siemens s88 aldığımda 2ay sora güncelleme pakedi çıkmıştı her telefonda olur bunlar sitesine bakın 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Beyler haberiniz olsun düz n73 de ekolayzır çalışmıyor n73 me yapabilirsiniz.

Birde benim telefonda kamera bi açılıyor bi kapanıyor felan var mı sizdede.N73 me ye geçtim sonra tekrar düze geçtim devam edio sorun

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    eski modellere yenileme yapılmıyorsa işimize yaramaz yeni telefon alacak para nerde...

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    6600 yok galiba :/

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 4902 Toplam Mesaj: 13