Note 4 Piyasası Ne Kadar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

note 8 e geçmeyi düşünüyorum. elimdeki note 4 ü  türktelekom 350 liraya almaya çalıştı :)

öneme gelen herhangi bir telefoncuya girdim iki side 700 lira değer verdi.

telefonun çiziği vs yok, bir sefer düştü arkadaki kameranın koruyu camı çatladı onu değiştirdim. birde beyaz ekranda yanık izleri var fakat rahatsız edecek durumda değil.

700 iyimidir? ben 1000 e filan verebilirim gibi düşünmüştüm hep

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Bu arada şu yedekleme işini biri bahsederse sevinirim telefonu her değiştiridğimde bir kısım numaralarım yitip giidyor ve telefonu değiştirdim o yüzden numaran gitti demek artık şnandırıcılığını kaybetmiş durumda

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

sahibinden.com'da temizleri 1000tl ye koyulmuş.  bence 1000'e gider. garantisi devame diyorsa biraz daha yükselebilir. Note4 hala kötü bir telefon değil, pili değiştirilebilen nadir telefonlardan note serisinde.

Telefon numaralarını kayıt ederken Google hesabına kayıt etmelisin. Cihazın içine kayıt etme.

Ben ilk aldığım Nexus4'ten beri öyle yapıyorum. Format, atarken yada telefon değiştirken "lan numaraları kayıt ettik mi" diye durup düşünmüyorum. Telefona google hesabımı ayarlayıp kişilere giriyorum isimler gelmiş oluyor.

Telefon rehberini google herabına taşırsan sorun kökten çözülür.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekranda Amoled yanması varsa 600-700 anca. Normalde piyasası 1.000 lira.  700 veren telefoncu muhtemelen Amoled yanmasını görmeden o fiyatı vermeden verdi. Zira oda üstüne 300-400 lira kar koyup satacak.

mkyb tarafından 15/Kas/17 12:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

ekranda sararma olduğu için 700 lira iyi fiyat bence ver gitsin

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekranda Amoled yanması varsa 600-700 anca. Normalde piyasası 1.000 lira.  700 veren telefoncu muhtemelen Amoled yanmasını görmeden o fiyatı vermeden verdi. Zira oda üstüne 300-400 lira kar koyup satacak.

yok  kendim gösterdim yanma olduğunu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

n11 kampanyaında 3800'e gelmiş geçen 11.11'de

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

o telefonun ederi en az 1k . elimde sim kart soketi arızalı note 4 telefon var n910cq 650 lira verene telefonu verecem ekran servisten ücreti mukabilinde değişti sıfır anakartı da kendi takarsa alacak kişi mis gibi kullanır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

sahibinden.com'da temizleri 1000tl ye koyulmuş.  bence 1000'e gider. garantisi devame diyorsa biraz daha yükselebilir. Note4 hala kötü bir telefon değil, pili değiştirilebilen nadir telefonlardan note serisinde.

Telefon numaralarını kayıt ederken Google hesabına kayıt etmelisin. Cihazın içine kayıt etme.

Ben ilk aldığım Nexus4'ten beri öyle yapıyorum. Format, atarken yada telefon değiştirken "lan numaraları kayıt ettik mi" diye durup düşünmüyorum. Telefona google hesabımı ayarlayıp kişilere giriyorum isimler gelmiş oluyor.

Telefon rehberini google herabına taşırsan sorun kökten çözülür.

Google da karıştırıyor bazen. Çok enteresan şeylere denk geldim. 

Misal birini kaydediyorum yarım saat sonra bakıyorum yok, tekrar kaydediyorum. Zaman ⏱ içerisinde kaybolan da çok oldu. 

Ama daha ilginci

Ahmet hüsseini ve

Mehmet zambiliyani isimleriyle iki kayıt var diyelim

Bunları nasıl ahmet zambiliyani ve Mehmet ahmet hüsseini olarak gösterebilir???

Ah google vah google 

// benim note 4te teknik servisle alakalı sıkıntılar olduydu en son hakem heyeti ondan sonra ds tüketici mahkemesi mahkemelik oldum sonunda sağolsunlar fatura fiyatı üzerinden 2sene sonra iade aldılar, nalet girsin bir telefon bu kadar yavaşlayabilir

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Eski telefondan yeni cihaza geçeken Samsung un Smart Switch uygulamasını kullan.

Dün S3 Mini den J7 Pro ya geçiş yaptım. Çok kolay oldu. Mesajlara kadar herşeyi geçirdi telefona

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

yok  kendim gösterdim yanma olduğunu

O zaman sat gitsin hocam. Ekran yanması sürekli göze batacak. Ekranı değiştirmedende düzelmiyor. Note 4'ün ekranı 600 liraya değişiyor.

İkinci eli 1.000 lira olan telefona 600 lira ekran parası verilmez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1397 Toplam Mesaj: 14
note 4