folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Notebook Aldım Sorun Yok Gençler

Notebook Aldım Sorun Yok Gençler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hep sıkıntı çıkınca mı konu açıcaz :D sevincimi paylaşayım dedim.

hayatımın 80% ini pc başında geçiren biri olarak 2016 da ucuz diye monster almıştım, alet beni tüketmiş amk, Önceki gün thinkpad t470s aldım. kalite akıyo amk aletinden. yaşam kalitem yükseldi yemin ederim. şimdi kahvaltı etmeye gidicem, sadece notebooku alıp yanıma gidicem, zaten 6 saat şarjı gidiyo :D iftara kadar götürür.

fan sesi duymadığım için "fan mı bozuk amk" moduna girmiştim ki, dün bi ara 1 dk falan fan çalıştı, sıkıntı yokmuş.

merak edenler için 3600 e aldım, 7300u cpu, 256nvme disk, 8 gig ram (bunu 16 yapıcam ram bakınıyorum).

fhd ekran, magnezyum kasa falan işte bide.

zenginlik ne güzel şey, hepimizin acilen zengin olup her şeyin kalitelisini kullanabileceğimiz planlar yapmamız lazım

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

dikkat et sofrada üstüna çay dökme . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Kıskandım, öyle bir makine bana da lazım. Dursun bir kenarda.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Yanına bir çay içmeye gelelim dediğimizde çay 3 ₺ diyorsun birde gelmişsin burdan zenginlikten bahsediyorsun püüüüü....

Şaka hocam :) Hayırlı olsun :D Bende de 6 senelik ACER nx.mlzey.005 E-571g vardı. Macbook'a geçtim halen kendi bilgisayarımı özlüyorum.

Şerefsiz geç meç açılıyordu ama patır kütür çalışıyordu bazen donuyordu klavyesi falan basmıyordu ama güzel kavga ediyorduk. Halen o şerefsizi kullanıyorum. Vay be bununla neler kodladım diyorum :DD:D

Onu satıp LENOVO alayım diyorum. Bende bir arayış içerisindeiym açıkcası ne kadar verdin bu merete ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

Yanına bir çay içmeye gelelim dediğimizde çay 3 ₺ diyorsun birde gelmişsin burdan zenginlikten bahsediyorsun püüüüü....

cumaları evden çalışıyoruz ama diğer günler leventteyim hep, yaz öğlen yemeğine falan gideriz

Şaka hocam :) Hayırlı olsun :D Bende de 6 senelik ACER nx.mlzey.005 E-571g vardı. Macbook'a geçtim halen kendi bilgisayarımı özlüyorum.

Şerefsiz geç meç açılıyordu ama patır kütür çalışıyordu bazen donuyordu klavyesi falan basmıyordu ama güzel kavga ediyorduk. Halen o şerefsizi kullanıyorum. Vay be bununla neler kodladım diyorum :DD:D

şirkette bitane macbook pro var, 2015 galiba. hayatımda gördüğüm en garip sorun var alette :D arada donuyor, buraya kadar ok. ama alet donduğunda touchpad taş oluyor tıklanmıyor. fiziksel olarak içeri itemiyorsun basamıyorsun touchpade. ilk anlattı eleman inanmadım sana öyle gelmiştir falan dedim :D sonra getirdi donunca cidden basılmıyo.

Onu satıp LENOVO alayım diyorum. Bende bir arayış içerisindeiym açıkcası ne kadar verdin bu merete ?

3600 verdim. 15 ay daha garantisi devam ediyor, bu garantiyi +2 sene daha uzatmak istersem de 150 dolara falan uzatabiliyorum. bir de batarya garantisi var, batarya sğalığı  60% ın mı ne altına düşerse sorgusuz sualsiz bataryamı değiştiriyolar. zaten lenovo genel olarak her boku değiştiriyo.

bide garanti onsite sorun yaşarsam servise gönder bekle falan uğraşmayacağım

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

hakketen ya hep anasiken konular. birazda zenginlik konuları açalım.

ben de sabah kalktım şömineyi yaktım işte nar şarabı ve kruvasanla kahvaltı şekli. yatcam akşama kadar withcher izlicem. sonra belki pompa.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Aynen şu can sıkan konulardan gına geldi artık iyi şeylerde görelim biraz

bende bir zenginlik mesajı yazayım

bu akşam mesai ye kalmıyorum eve gidip dirty bomb ve paladins oynayıp sınırsız çay ve lokum keyfisi yapmayı planlıyorum herkes çapı kadar zengin olsun 

aha bonus https://m.facebook.com/watch/?v=844007722701370&_rdr

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam, bende de t450s modeli var. macbook pro dan sonra favorim thinkpadler.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

.

CaniSokucu tarafından 27/Ara/19 13:34 tarihinde düzenlenmiştir

Şafak 1152!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek