folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ogame Sakıncalıdır!!!!

Ogame Sakıncalıdır!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    beyler bu oyun insanı psikopata bagliyor!!!uzak durun mumkunse denemeyin bile yasamdaki her seyyiniz degisiyo uyku duzeininizi bozuyo derslerinizi etkiliyo asosyal yapmak için birebir!!!ben bu oyun için kız arkımı bile onemsemiyordum basket takımından bile cıkartılcaktım ki dur dedim....ilk 100 e girdigim ilk gun(bugun) artık oynayamıyacagımı anladım...size tavsiyem sagliga zararlıdır!!!!uzak durun

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    bunu demek için geç kaldın be dostum. günlerdir oynuyorum 4 farklı üyeliğim ve sömrügelerim war durumu toparlıyorum yavaş yavaş. savunmayı döşedim bırakayım biraz kaynak biriksin diyorum dayanamayıp giriyorum. aynen dediğin gibi bi oyun. sigara gibi a.g saplanıp kaldım...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

ben yine abartmıyodum ama bizim bi arkadası anlatıyım:gece 12-filoyu gonder ve yat sabah 3-kalk ve filoyu gonder sabah 6-kalk ve filoyu gonder sabah 10-kalk ve filoyu gonder........bole uzayıp duruyodu ve baktım ben de ole olcam bugun bıraktım sen de ole yap yoksa gec kalırsın...

ayrıca bu oyun alaman telecomunun bi urunudur duyurulur!!!!!

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DooM
    DooM's avatar
    Erkek
    Walla benimde uyku düzeni kalmadı..Dün 2 de filoları gönderdim sonra yattım..5 te tekrar kalktım..Bi filo daha yolladım ve 10 da tekrar kalktım:) Biraz daha gelişip oyun birincisine dalıcam sonrada oyunu bırakıcam..:P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

0:20:38
    Düsman filonun sayin Mond [5:228:14] yaklastigi gezegen : Diva Opera[5:251:5] Yaklasan filoda 17921 gemi bulunuyor. ( 10726*Hafif Avci , 17*Agir Avci, 327*Kruvazör, 2755* Komuta Gemisi, 4094*Casus Sondasi, 2*Muhrip) Görevi : Saldirmak

3 sn arayla AY faktörü yedim , kaçırmak için uğraşayımmı ? :) AY denemesi yapacam bende nabım... Etmişim ulan bu ogameye..! Başlamaz olaydım !

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bizde deca iyi bilir ogameyi adam sıyırdı en son geldi saldırıyorlar dedim kim bilmemkim haydaa o kim lan ben sanıyorum tahribatta saldırıyorlar, sonra dedi gitti tüm filolarım falan sonra anladım deca ogamede bitmiş:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Walla stres e dayanamaz oldum , account u devrediyorum... Alacak olan varsa MSN den ulaşsın ender@itsmypage.org dayım..

Evren 1

Puan 298858 ( toplam 11197 oyuncu içinde 75. siradasin )

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    traineryou
    traineryou's avatar
    Erkek

e10

146798 ( toplam 9577 oyuncu içinde 8. siradasin )

gelde birak a.q.

www.realhackers.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ender bana devretsene sen accoutu a q bırıncı yaparım dun bır bugun ıkı herkese savas acıp duruyom elımde de bı bok yok henuz yenıyım ya. Sen eger sıkıldıysan bana salla..Yada ben bunu ısteyerek sazanlıkmı yapıom...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    pkklılar bile oynuolar bunu :@

NesTo | same shit diffirent asshole
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    tugrulbaba yeni baslamıssın bırak bence sigaradan beter bi sey benden solemesi

Toplam Hit: 3920 Toplam Mesaj: 15