Okçuluk Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar elazığda yapacak pek bir aktivitem olmadığından ve daha öncedende okçuluk ilgimi çektiğinden dolayı memleketimde kurs aramıştım ama bulamamıştım elazığda buldum ve amatör telsizcilikten sonra bugün itibariyle okçuluğada kayıt oldum iyi kötü tavsiyelerinizi bekliyorum. Aramızdan profesyonel okçu  çıkarmı acaba :)

Bu tür aktiviteleri seviyorum ve olabildiğince yapmaya çalışıyorum var mıdır başka aktivite tavsiyeleriniz ?? Bisiklette sürmeye başladım. Amatör telsizcilik lisansınıda aldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Yörede ki yenilebilen mantarları ve zamanlarını araştır çık mantar topla hocam çok rahatlatıcı bir aktivite.

MiqRoP tarafından 09/Oca/20 22:39 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ya Hk.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Yörede ki yenilebilen mantarları ve zamanlarını araştır çık mantar topla hocam çok rahatlatıcı bir aktivite.

Şu zamanlarda hava buralarda çok soğuk hocam zamanı ne zaman bilmiyorum ama bu aralar yapabileceğim birşey değil malesef

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

bende amatör fotoğrafçılığa başlamayı düşünüyorum öneririm ama makineler biraz pahalı :(

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende kılıç kullanmayı öğrenmek istiyorum hatta katana   filan 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

fazla ustalaşmadan erkeklik sergiyeleceğim diye ok yayını tamamen gerip atmaya çalışma bence :D

fazla germeden daha iyi aim alınıyor amatörken :D

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Hocam ben geleneksel okçulukla meşgulüm.Hemen hemen her il de artık okçuluk spor klüpleri açıldı Elazığda varmı bilmiyorum.Siz olimpikmi yapıyorsunuz ?

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

malatya da bir kulübün kuruluş ve logo çalışmasını yapmıştım o aralar bir kaç sefer gittim temel eğitimi aldım zevkli bir aktivite. hatta bir kaç tane harici kulüpte vardı belirli dönemlerde turnuvalar şehirler arası yarışmalar yapıyorlar. kışın pek talep yok geniş boş alan bulamadıkları için okulların spor salonlarında soğukta da o çileleri çekmek istemiyor :) ama bir kaç sefer attından sonra hemen internete ok yay fiyatlarına bakıp arrow moduna giriyosun :) bu arada güzel bir zihkir yüzük edin zaten havalı bir aksesuar severim kendisinide malatyada istersen yaz bana gerekli kişilerin numarasını yollarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Ben bursa da eğitim almıştım bir dönem "Sipahi Atli Ve Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü" nden. Geleneksel okçuluğu tavsiye ederim hocam, elazığ için aradığımızda şöyle bir şey çıkıyor, bi incele istersen. https://www.facebook.com/groups/509163935933517/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı

Hocam ben geleneksel okçulukla meşgulüm.Hemen hemen her il de artık okçuluk spor klüpleri açıldı Elazığda varmı bilmiyorum.Siz olimpikmi yapıyorsunuz ?

Merhaba hocam olimpik yapıyoruz hatta hedefim makaralı yaya geçmek isteğim o yönde baya ilgimi çekiyor

@designerboyalee abi o yüzük sadece geleneksel için diye biliyorum olimpikle uğraşıyorum ama numarayı alabilirim yakında malatyaya gitmeyi düşünüyorum bu ay içinde :)

@TxT hocam inceliyorum hemen :)

Toplam Hit: 1012 Toplam Mesaj: 11
okçuluk