Okuyamıyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2.sınıtı millet cinali okurdu ben resimlerine bakardım

3.sınıftı millet hayatbilgisi kitabını okurdu resimlerine bakardım..yada bakmazdım atardım kitabı

5.geldik millet roman okumaya başladı..resimleri yoktuki bakayım ? (hayatımda 1 tek robinson kruzoyu okdum başka roman okumadım)

8.olduk millet sınav soruları çözmeye başladı...hala okumuyodum .. ama sınavda 25 25 türkçe yaptım (bu kitap okumazsanız sınavda bişey ypmazsınız diyenlere kapak oldu)

Lise1 olduk millet hamlet okumaya başladı..ben hala okumuyodum okuyamıyodum..(end otomasyon bölümü öğrencisiyim) ilk defa hocanın kalın c++ kitabını okudum..bi gecede 400 sayfasını okudum belki...

lise2ydim tahribat.comla tanıştım..dökmanların hepsini okudum .dışında hiç bişey okumadım..okuyamıyorum..okumuyacam...

çok kötü bi huy biliyorum..zaten açma amacım bana yardımcı olun ? nası kurtulabilirim bundan ? kitap okumak istiyorum ben

ama dikkat dağınıklığı problemim var .. okuyamıyorum olmuyo valla ? yokmu bi teknik hacılar  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

at kendini aşşağı...

+ okuyomuşsun ya okumak istemiyorum diyosun... 400 sayfayı nasıl okudun? okumak istiyorum desende yalan kendini kandırma okumak istemiyorsun... gerçekten istersen okursun. gidip siktiri boktan kitaplar okuma ilgini çekecek romanlar bul yada tarihi kitap fikri kitabı falan ama ilgini çeksin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    -----------------------------

at kendini aşşağı...

+ okuyomuşsun ya okumak istemiyorum diyosun... 400 sayfayı nasıl okudun? okumak istiyorum desende yalan kendini kandırma okumak istemiyorsun... gerçekten istersen okursun. gidip siktiri boktan kitaplar okuma ilgini çekecek romanlar bul yada tarihi kitap fikri kitabı falan ama ilgini çeksin

+ olarak biraz ilgi meselesi hocam anladığım kadarı ile senin durumun :)

ama kendin için iyi olduğunu düşünüyorsan anında değilde yavaş yavaş zorlamadan başlamalı ve alışkanlık haline getirmelisin diye düşünüyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    doğrusunuz öyle yapmam gerekiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

sende ciddi derecede dikkat dağınıklığı var belli.

Tahribat Forum
    Geyik
          Okuyamıyorum ?

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

okuma boş ver okuyupta ne olacak?

cevabını söyleyim artık düşünemeyeceksin. düşünemeyeceksin dediğim daha derinini düşünmek zorunda kalacaksın orayada giden yol ruh ve sinir hastalıkları yoludur.

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    okumaya bu yorumdan başla
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Benim okumam cin aliyle başladı kemalettin tugcuyla bitti

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi.Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

sende ciddi derecede dikkat dağınıklığı var belli.

Tahribat Forum
    Geyik
          Okuyamıyorum ?

aha banlandı :D  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    bi gecede 400 sayfa okumuşsun helal hızlı okuma tekniklerini öğren belki bilgi girişinin yavaşlığı sıkıyodur seni mesela diyorum yavaş konuşan insanlardan haz etmeyip daha hızlı konuşanlara eğiliyosan böyle olabilir hızlı okuma tekniklerini öğren bence çok faydasını göreceksin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    senin konulara, umursamaz/dashaq geçer tavırlar içerisinde verdiğin cevaplardan yola çıkarak
    senden bi skim olmaz demek istiyorum sevgili holyzone
Toplam Hit: 1564 Toplam Mesaj: 13