folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Hemen hemen her otobüs yolculuğumda illa bir kendini bilmez çıkıp takıyor kulaklığını kulağına veriyor son sesi ve kapatıyor gözlerini. Bir tek ben miyim bu şekilde düşünen arkadaş ben senin dinlediğin müziği dinlemek zorunda mıyım? Bir de bu şekil insanlar genelde rock müzik dinliyorlar ve o son ses müzikle durabiliyorlar, insanın başı ağrır...

Otobüste 40 kişi olsa herkes son ses müzik açsa nasıl olur mesela?

Yada sen jazz müzik sevmiyorsun diyelim, sana zorla dinletseler nasıl olur?

Lütfen otobüslerde yapmayalım yaptırmayalım :)

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

Adamı duydunuz beyler..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

tmm.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

şehirlerarası otobüslerde hiç affetmem hemen dürterim sağımda solumdaysa..

ama şehiriçi ses çıkaramıyorum :)

nike ayakkabı, kapri, üzerinde sikimsonik yazılar yazan bi t-shirt, turuncu kulaklıklarr.. bu organizmalara ayarım.
    açma arkadaş aq şeyini sonuna kadar tamam coolsun anladık yaw

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

hiç affetmem acarım son ses birde bu blackberylerde canını sevdiğim audio boost var son sesi 2 ye katlıyo onu actıgın zaman onuda acarım kaparım gözerlime uyurum yada kitabımı okurum müziğpimle birlikte. Ben otobuste kimin kaynı kime kaymış mahallede kim ne yapmış gibi gibi sacma sapa dedikoduları dinlemek zorundaysam  onlarda benim müziğimi dinlemek zorunda

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

benim bazen hoşuma gidiyor bu durum.Kulaklığımı almayı unuturum bazen hele hoşuma giden bi müzik çalıyorsa kulaklıkta tadından yenmez..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

şehir içi şehir dışı otobüs farketmez isteyen istediği gibi müziğini dinler...

öyle kimseyi uyarmaya falan kalkmayın

adamına denk gelirsiniz 2 tane çakıçakıverir oturursunuz aşağı...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Herkes müzik dinlemekte özgür ama adabıyla dinlemek şartıyla.

Ben mecbur muyum başkasının dinlediğini dinlemeye ?

Ne zaman denk gelirse " bilader şunun sesini kıs kendine kadar aç seni dinlemicek bukadar insan" diyorum.

Genelde millet hemen arka çıkıyor bana.

Sesini kısmak zorunda kalıyorlar. Bir kere lavuğun biri küfür etti sanane amk. diye

Kafayı burnuna gömmüştüm metroda.

Adamına gelirse diye bişi yok. Adabıyla dinlesin herkes. Dinleyen adamına denk gelirse kötü olur ozaman.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

hiç affetmem acarım son ses birde bu blackberylerde canını sevdiğim audio boost var son sesi 2 ye katlıyo onu actıgın zaman onuda acarım kaparım gözerlime uyurum yada kitabımı okurum müziğpimle birlikte. Ben otobuste kimin kaynı kime kaymış mahallede kim ne yapmış gibi gibi sacma sapa dedikoduları dinlemek zorundaysam  onlarda benim müziğimi dinlemek zorunda

Helal be Budur işte.. Dedikodulara Ayar olan Mürit. Kısacık Şehir içi Yolda Bunu yapanları Şahsım Hoş Karşılıyorum. Hemde Çok Hoş. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Bunların yanı sıra, para , anahtar ve metal gereçlerle oynayak. Ağzının içinde sakız olupta piç gibi patlatan, ağzında birşey olmadığı halde dişinin arasında birşey varmış gibi acayip ses çıkaran çip ordusunun g.tne egzos kısmını monte etmek istiyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

otobüste sesten çok bazı böle dayı tarzında yeni yetme genç kesimin ve yaş farketmeksizin hayvan olan insanların artist artist hareketleri benım gözüme batıyo bi gün bitanesiyle başıma iş açcam ama du bakalım.

duruyorsun gelıyo kolunu bacağını yanına sokuyo bağıra bağıra konuşuyo filan, ulan 21 yaşımdayım bugune kadar hiçkimseyle ehrhangi bi toplu taşıma aracında haksız şekilde tartışmamışım biz mi çok sünepe yetişmişiz bunlar mı çok sikko anlamıyorum ..

dipnot: ses olayında ufak bi uyarı yetiyo o kadar büyük problem değil benim saydıklarım yanında bence 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
Toplam Hit: 5870 Toplam Mesaj: 60