Oy Kullanmamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    mungabunga bunu yazdı

birşeyleri değiştirseydi yasaklanırdı

değiştiremeyeceği için ben de kullanmayacağım..

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bu ulkede yasiyorsan bence 5 dakikani ayirip o sandiga gitmelisin. mazeretinin ne oldugunu bile sormuyorum

en onemlisi olsa bile 5 dakika ayirmak istersen ayirirsin. okulun uzakligini da katarsam toplam 15 dk

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Benim nüfusum Samsun'da olduğu için kullanamayacağım. Ne yapayım şimdi oy kullanmak için Samsun'a mı gidip geleyim. Ne para cezası ya..

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Benim nüfusum Samsun'da olduğu için kullanamayacağım. Ne yapayım şimdi oy kullanmak için Samsun'a mı gidip geleyim. Ne para cezası ya..

traş hoca ceza işi

banada dediler yok para cezası yok hapis cezasi

siiee dedim gittim

2000 den sonra oy kullanmadım bi mohomda olmadı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Final haftam bende kullanamayacagim.

benimde 

wAreX!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bu ceza olayı idari bir yaptırıp olmakla beraber (eski) şapka kanununa benzemektedir , hukuken mevcuttur fakat uygulanmamaktadır.. (bkn kadük kanun.)

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

avrupanın farklı yerlerinden gelen tanıdıklarım var sırf oy kullanmak için şaka yapmıyorum :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

avrupanın farklı yerlerinden gelen tanıdıklarım var sırf oy kullanmak için şaka yapmıyorum :) 

bizzat akrabam, belçika, fransa ve son olarak en yuh dediğim Canada'dan geliyorlar...

Recep'e atıp gidiyorlar. en kötüsü konfeksiyon işinde çalışıyor ve 2.500 euro mayış alıyor. diğerlerini söylemiyorum bile.. sonra geliyorlar " Türkiye çok güzel + Müslüman başbakan istiyoruz ( Türkiyede kaldıkları süre haziran temmuz ortası ' 20 gün ' metrobüs var daha ne olsun."

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    kassiopeia bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

bizzat akrabam, belçika, fransa ve son olarak en yuh dediğim Canada'dan geliyorlar...

Recep'e atıp gidiyorlar. en kötüsü konfeksiyon işinde çalışıyor ve 2.500 euro mayış alıyor. diğerlerini söylemiyorum bile.. sonra geliyorlar " Türkiye çok güzel + Müslüman başbakan istiyoruz ( Türkiyede kaldıkları süre haziran temmuz ortası ' 20 gün ' metrobüs var daha ne olsun."

"Yazık" kelimesi ancak bu kadar güzel oturur bu söylediğine

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Fırsatı varken üşenip oy kullanmayanın amına koyayım ben.

Toplam Hit: 6760 Toplam Mesaj: 58