Para NEREDE

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Öncelikle bedava peynir fare kapanında olur, ya fareyi yiyecen, yada kapanı kuranı skecen. :)

Herkese merhaba,

Pazaryerleri olarak sormuyorum, sosyal medyadan, instagram facebook twitch vs 1 telefon yada 1 bilgisayar ile bazı kesimlerin ne kadar kazandığını ve kazandıkları ile neler alabildiklerini görmekteyiz.

Size göre para hangi platformda.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

cok laf yalansiz, cok mal haramsiz olmaz der eskiler.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Öncelikle bedava peynir fare kapanında olur, ya fareyi yiyecen, yada kapanı kuranı skecen. :)

Herkese merhaba,

Pazaryerleri olarak sormuyorum, sosyal medyadan, instagram facebook twitch vs 1 telefon yada 1 bilgisayar ile bazı kesimlerin ne kadar kazandığını ve kazandıkları ile neler alabildiklerini görmekteyiz.

Ya yazilim ogreneceksin ya da kapan kurup tatli dille fareyi skeceksin :)

Platform fark etmez, firinci bile olabilirsin.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Sosyal medya, youtube falan için söylüyorum, sanki o treni kaçırdık gibi. Yeni bi fikir bulacaksın ki aralarından sıyrılasın... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

her platformda para var, yeterki isini duzgun yap. yazilim falan da ogrenme , yazilim ne amk, inek misiniz ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

hacı 100k paran varsa borsa iyi olabilir.

Ama yazılım işine girme her geçen gün artıyor yazılımcı sayısı, biz nereden ekmek yiyeceğiz ?

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

bizim çiğ köfteciye hep söylüyorum.

abi soslu çiğ köfte yap, nar ekişisinden bıktım aq.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ülkemizin son yıllarında "Al-sat" denilen yöntem hariç hangi alanda/ne zaman para oldu ki ? :D (İnşaat var(dı) ama hem çok para hemde çok tanıdık olması lazım(dı) bu yüzden inşaatı saymıyorum)

En basit: Yurtdışından malı getirtiyorsun ve üzerine kar ekleyerek piyasaya pompalıyorsun sonra da arkana yaslanıp paraların gelişini izliyorsun. 

Nereye varır sonu ?

:)

LhaNeT tarafından 03/Oca/21 19:58 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

youtube tabiki de, en büyük yazılımcıyı bile 10a katlar getirisi :D

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Herkese merhaba,

Ya yazilim ogreneceksin ya da kapan kurup tatli dille fareyi skeceksin :)

Platform fark etmez, firinci bile olabilirsin.

Yazılımı da öğrendik de insanın canını sıkıyorlar. Geçen 1800 liraya sanal pos entegrasyonu dahil özel yazılım e-ticaret sitesi yapmam gibi bir teklif geldi. Bu ve benzeri işlerden dolayı iş yapamaz iş beğenmez oldum. Yazılım bilmek de yetmiyor ya

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Çalışmak yapacağın iş ne olursa olsun çalışmak

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 6380 Toplam Mesaj: 41
2021