folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Park Halindeki Araça Çarpmak

Park Halindeki Araça Çarpmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Arkadşalar bizim sokagin tam dönemecin başinda bir azaca hafiften dönerken sürtüm. Reno megan kapısı 30-40 cm civari içeri çöktü hafif , kapının üstündeki şerit üste çikti biraz durdum bakimdim kimse gelip gitmedi, pazar oldugundan eznaflarda yoktu kimin oldugumu ögrenebiliyim.

Gelen giden yok bende eve gitim şimdi burdan birinin , şimdi vişdan yaptim ayıp olmasın diye. bi yandanda şimdi netten baktim 400 lira filan yapimi tuzlu geldi açikcasi. adamda öyle bi yere koymuşki gelde bana vur diyor :)

bilemedim ne yapsam...

Edit: Vurup kaçma yok etraftaki insanlarla baktik araça ne oldu diye yani beni tanirlar hepsi adama bu yapti derler :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hocam adamın yanlış park ettiğini düşünüyosan tutanak tutarsan. park yasak yerse sorun çıkmazdı zaten. 

ama park yapılabilir yerdeki bi araca 30-40 cm çizip kapıyı içeri itmek birazda senin yeteneğinle alakalı.

bence gidip adamla konuş numaranı falan bırak arabaya. 

ayıptır, sabah kalktığında arabanı çizik görsen ne hissedersin ?

benim başıma geldi kameralardan bide üst komşu olduğunu öğrendim durduk yere vukuat çıktı. 1 tane çizik yüzünden. gelip söylese kusura bakma dese zaten araba bu çizilecek işi bu. bişey demicez .

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

araba hala ordaysa bir kağıda numaranı yazıver sileceğe sıkıştır yağmur yağmaması için dua et :D Adamla konuş anlaş sorun çıkartırsa götür sanayiye çok tutmaz maksimum 100tl tutar o da maksimum. kapı falan değiştirmezler bi düzeltme yaparlar ki biz poloya 50tl vermiştik bu olay için. 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

tam gitim arabaya gitmiş :D ona buna sordum buldum telefonunu konuştuk haletcem dedi verdim teli , umarim çok para çekmez :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Kaza tutanağı yapın onun hasarını senin trafik sigortası karşılar.Çıkartıp canlı para verme sakın.

Sizin arabada bişey yok anlaşılan.

Hadi geçmiş olsunç

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Kaza tutanağı yapın onun hasarını senin trafik sigortası karşılar.Çıkartıp canlı para verme sakın.

Hadi geçmiş olsunç

öyle ayip olmaz mi hocam , ipnelik yapar çok para derse bende bu yolu izlerim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

ulan ne ayıbı yaa senin en büyük hakkın.

çekin aynı yere arabaları bikaç foto çekiyosunuz.

bi de hazır tutanak çizeceksiniz zaten.

ne diye 400-500 tl cebinden para vericen.

her türlü yapılacak araba nasılsa.

boşuna mı trafik sigortası yaptırıyosunuz.

22,500 liraya kadar hasarları trafik sigortası karşılar.

olay yerinde yoktun bende tutanak tutmadan gittim acil işim vardı diye söylersin.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Hadi geçmiş olsunç

öyle ayip olmaz mi hocam , ipnelik yapar çok para derse bende bu yolu izlerim.

Yok hocam niye ayıp olsun adamın işi görülüyor mu sen ona bak. Ha sigorta karşılamış ha cebinden vermişsin ne farkeder ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

tabii ki tutanak tutun bedavaya cebinden para çıkarma sakın arkadaşında dediği gibi 

sigortan öder ne olursa olsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

canlı para verme tutanağı tutun sigortan karşılar , seneye biraz kalın çıkar ondada sorun yok zaten

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi niye bu kadar kastın :) telefon numaranı yazıp arabaya bıraksaydın ya ? öyle sürtme vurma vs oldu mu numaramı yazıp bırakıyorum ben ulaşan ulaşıyo bi şekilde. Bi keresinde park ederken dokunduydum öndeki araca çok hafifçe, indim baktım çok ufak bi göçük var ama benden önce var mıydı yok muydu bilmiyorum tabi, genede numaramı yazdım tam arabaya yerleştiriyodum bi bay bi bayan geldi o sırada, hayırdır napıyosun arabaya diye, arabanın sahipleriymiş :) dedim böyle böyle oldu numaramı bırakıyodum , adam gitti baktı arkaya göçüğe, bunun için no mu bırakılır boşver geç dedi bastı gitti :) belki adam sana bile ödetmez belli olmaz, belki de bide saldırır sana :D :D numaranı yaz geç :D

.
Toplam Hit: 2055 Toplam Mesaj: 13